Apple iCloud Photos اکنون با برنامه Windows 11 Photos کار می کند

این ادغام iCloud Photos دسترسی مستقیم به تمام خاطرات گرامی خود را در یک مکان سازمان‌یافته برای کسانی که آیفون دارند آسان‌تر می‌کند و گام دیگری در تلاش‌های مستمر ما برای ایجاد تجربیات یکپارچه در ویندوز 11 است.

پس از به‌روزرسانی برنامه Photos، کاربران باید برنامه iCloud برای ویندوز را از فروشگاه مایکروسافت نصب کنند و سپس با Apple ID خود وارد شوند و عکس‌ها را همگام‌سازی کنند. سپس تمام محتوای iCloud Photos به طور خودکار در برنامه Photos ظاهر می شود.

ادغام Photos-iCloud Photos ماه گذشته همراه با قرارداد مایکروسافت با اپل برای آوردن برنامه های Apple Music و Apple TV به فروشگاه مایکروسافت در سال 2023 اعلام شد.

مایکروسافت همچنین اپلیکیشن Photos را با نمای گالری جدید به روز کرده است. iCloud Photos در کنار عکس‌های منابع دیگر در نمای گالری جدید «همه عکس‌ها» ظاهر می‌شود. همچنین یک صفحه اختصاصی وجود دارد که کاربران می توانند از صفحه ناوبری کناری به آن دسترسی داشته باشند.

Dave Grochocki، مدیر محصول اصلی، Windows Inbox Apps می‌گوید: «ما می‌دانیم که بسیاری از مشتریان ویندوز مجموعه‌های عکس و ویدیویی را در آیفون خود دارند که دوست دارند آنها را در رایانه شخصی خود مشاهده کنند. در یک پست وبلاگی.

icloud-gallery-blog-1024x604

مایکروسافت


منبع: https://www.zdnet.com/article/apple-icloud-photos-now-works-with-windows-11-photos-app/#ftag=RSSbaffb68این ادغام به کاربران ویندوز 11 اجازه می‌دهد عکس‌های iCloud را مستقیماً از داخل برنامه Microsoft Photos اضافه کرده و به آن دسترسی داشته باشند. دسترسی به آنها از طریق برنامه Windows 11 Photos احتمالاً تجربه بهتری نسبت به دسترسی به آنها از طریق File Explorer است.

کاربر کامپیوتر

تصویر: Getty Images/Maskot

کاربران ویندوز 11 باید برنامه Photos را از فروشگاه مایکروسافت به روز کنند. این ادغام باید تا پایان ماه برای همه کاربران ویندوز 11 در دسترس باشد.

کاربران ویندوز 11 که دارای آیفون هستند اکنون کمی راحت تر می توانند تمام عکس های خود را در رایانه شخصی خود پیدا کنند.

Windows 11 Photos جدید که اکنون مستقیماً با Apple iCloud Photos ادغام می‌شود، مشاهده عکس‌ها و ویدیوهای گرفته‌شده در آیفون را در رایانه شخصی آسان‌تر می‌کند.