5 بهترین معاملات VPN در حال حاضر: اوت 2022

به خاطر داشته باشید، اگر از نسخه آزمایشی 7 روزه رایگان استفاده کنید، ممکن است در دراز مدت هزینه بیشتری بپردازید. من متوجه شده‌ام که برنامه‌های بلندمدت (ارزان‌تر) گاهی اوقات هنگام استفاده از دوره آزمایشی رایگان در دسترس نیستند. بنابراین مطمئن شوید که به طرحی که در آن مشترک خواهید شد توجه کنید و آن را در تصمیم خود لحاظ کنید.

CyberGhost قیمت های خوبی دارد و برنامه 3 ساله آن (با 3 ماه رایگان) هزینه متوسط ​​​​فقط 2.29 دلار در ماه دارد که با همه به جز ارزان ترین VPN ها قابل رقابت است. چیزی که CyberGhost VPN را به یک معامله خوب تبدیل می کند دوره تضمین بازگشت پول آن است که 45 روز است. این بیش از دو هفته بیشتر از سایر خدمات برتر VPN است.

بیایید نگاهی به بهترین معاملات VPN موجود در حال حاضر بیندازیم.

چیزی که یک VPN را برای شما عالی می کند، ممکن است به وضعیت شخص دیگری ترجمه شود. اما صرف نظر از اینکه به دنبال چه چیزی از VPN هستید، معامله ای وجود دارد که باید برای موقعیت شخصی شما کارساز باشد.

این VPN را انتخاب کنید… اگر می خواهید …
اطلس یا Surfshark اتصالات نامحدود
KeepSolid اشتراک مادام العمر
CyberGhost یک دوره طولانی بازگشت پول
Surfshark عملکرد و قابلیت اطمینان بالاترین سطح
PureVPN کمترین هزینه ماهانه

اگر پیشنهاداتی که برجسته کرده‌ایم برای شما مناسب نیستند، معاملات VPN دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید. هر یک از پیشنهادهای جایگزین فهرست شده در زیر دارای یک دوره ضمانت بازگشت وجه حداقل 30 روزه است (Hotspot Shield دارای یک دوره MGB 45 روزه است!)، بنابراین می توانید یک ماه خدمات را امتحان کنید و اگر این کار را نکردید، دوباره از آن استفاده کنید. آن را دوست دارم


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-vpn-deals/#ftag=RSSbaffb68

اگر به اشتراک 1 ساله CyberGhost VPN علاقه مند هستید، دوره آزمایشی رایگان می تواند منطقی باشد. در غیر این صورت، با یکی از برنامه های طولانی تر هزینه ماهانه کمتری خواهید داشت.

دوره بازپرداخت باید زمان زیادی را در اختیار شما قرار دهد تا CyberGhost را در همه دستگاه‌های خود (تا ۷ دستگاه به طور همزمان) و تقریباً در هر شرایطی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، آزمایش کنید. من همچنین توانستم هنگام اشتراک از طریق تلفن همراه، یک پیشنهاد برای یک دوره آزمایشی 3 روزه دریافت کنم، اما پس از آزمایشی، در برنامه سالانه ثبت نام می کردم.

همچنین دارای اتصالات همزمان نامحدود و 30 روز ضمانت بازگشت پول است.

Surfshark VPN کم هزینه ترین سرویس نیست، اما سازش خوبی بین هزینه و عملکرد است. وقتی آن را آزمایش کردم، عملکرد، ویژگی ها و خدمات مشتری درجه یک داشت. و این تنها کسری از هزینه بسیاری از بهترین VPN ها است.

انحصاری پیشنهاد: Keepsolid VPN را تا 70٪ تخفیف دریافت کنید

ما Surfshark VPN را به عنوان بهترین معامله کلی VPN در بالای لیست خود قرار دادیم زیرا بهترین ترکیب قیمت و عملکرد را دارد. Surfshark در آزمایش ما شهرت خوبی دارد، خدمات مشتری خوب و سرعت اتصال سریع دارد. اگرچه به اندازه سایر خدمات موجود در این لیست ارزان نیست، اما بهترین لیست VPN های ما را تشکیل داد و در مقایسه با آنچه که می توانید برای سایر خدمات برتر VPN پرداخت کنید، دزدی است.

معامله VPN # اتصالات قیمت ماهانه ارزان ترین طرح
Surfshark نامحدود 12.96 دلار 2.49 دلار در ماه
نقشه اطلس نامحدود 10.99 دلار 1.83 دلار در ماه
KeepSolid 5 یا 10 N/A طول عمر 39.99 دلار
PureVPN 10 10.95 دلار 1.49 دلار در ماه
CyberGhost 7 12.99 دلار 2.29 دلار در ماه

حتی با وجود هزینه یکجا، اشتراک های طولانی تر می تواند ارزش آن را داشته باشد، فقط باید به قیمت تمدید توجه کنید. هنگامی که در یک سرویس VPN مشترک می شوید، می خواهید نگاهی به چاپ دقیق بیندازید. هنگامی که طرح اشتراک اولیه شما منقضی شود، هزینه شما احتمالاً افزایش می یابد. اگرچه ممکن است بسته به خدمات متفاوت باشد، پس از پایان دوره پیشنهاد اولیه با قیمت پایین تر، معمولاً با نرخ سالانه تمدید خواهید شد. اشتراک 1 ساله معمولاً 30 تا 50 درصد بیشتر از برنامه های بلندمدت است، بنابراین زمانی که برنامه شما نزدیک به تمدید است باید از آن آگاه باشید.

قیمت گذاری Surfshark VPN

 • ماهانه: 12.95 دلار
 • 1 سال: 59.76 دلار (3.99 دلار در ماه)
 • 2 سال: 59.76 دلار (2.49 دلار در ماه)
 • تضمین بازگشت پول: 30 روز
 • اتصالات همزمان: نامحدود

بیشتر خواندن: بررسی CyberGhost VPN

در صفحه خرید PureVPN، می‌توانید اشتراک ماهانه، ۱ ساله یا ۲ ساله را انتخاب کنید. اما وقتی مکان نما را به سمت بالا بردم، مثل اینکه می خواستم از صفحه خارج شوم، یک پنجره بازشو برای یک برنامه 5 ساله به قیمت 1.49 دلار در ماه (89.95 دلار پیش) دریافت کردم. من توانستم این را چندین بار تکرار کنم، و همانطور که قبلاً اشاره کردم، تایمر شمارش معکوس برای معامله فقط یک تاکتیک فشار است و در واقع هیچ معنایی ندارد. پس عجله نکنید

بنابراین قبل از استفاده از این پیشنهادات، چاپ دقیق را بخوانید. در بیشتر موارد، بهتر است برنامه طولانی‌تری را انتخاب کنید و از دوره تضمین بازگشت پول (معمولاً 30 روز یا بیشتر) برای آزمایش خدمات استفاده کنید.

KeepSolid VPN مدل قیمت گذاری متفاوتی نسبت به سایر VPN ها دارد: می توانید یک اشتراک مادام العمر با تعداد دستگاه هایی که می توانید VPN را روی آنها نصب کنید خریداری کنید.

ممکن است کمی گرانتر از برنامه 5 ساله PureVPN یا اشتراک مادام العمر KeepSolid باشد، اما برای هر کسی که به اتصالات زیادی نیاز دارد، فقط برای راحتی می تواند ارزشش را داشته باشد.

قیمت گذاری KeepSolid VPN

 • دسترسی مادام العمر به 5 دستگاه: 39.99 دلار
 • دسترسی مادام العمر به 10 دستگاه: 59.99 دلار
 • تضمین بازگشت پول: 15 روز با هشدار (30 روز با خرید مستقیم مادام العمر 99.99 دلار)
 • اتصالات همزمان: 5 یا 10

همه معاملات VPN که برجسته کرده‌ایم اساساً به شما یک ماه فرصت می‌دهند تا این سرویس را امتحان کنید و در صورت نارضایتی بازپرداخت کامل دریافت کنید. اما اگر می‌خواهید خدمات را در طول دوره بازگشت پول قطع کنید، باید از قبل پرداخت کنید و باید روند بازپرداخت ارائه‌دهنده را طی کنید.

من کاملاً معتقدم که “رایگان” باعث می شود همه چیز طعم بهتری داشته باشد — اما نه در مورد خدمات VPN.

اگر دوره بازپرداخت 30 روزه از آنچه شما نیاز دارید کم است، خوش شانس هستید زیرا PureVPN یک روز اضافی به شما می دهد تا خدمات خود را بدون ریسک امتحان کنید. دارای برنامه های اشتراک استاندارد ماهانه، 1 ساله و 2 ساله با قیمت های مناسب است. با کمتر از 2 دلار در ماه، برنامه 2 ساله بسیار عالی است، اما اگر می خواهید هزینه متوسط ​​ماهانه حتی کمتری داشته باشید، نوعی برنامه 5 ساله پنهان نیز وجود دارد.

Surfshark VPN

برای یافتن بهترین معاملات VPN ما فرآیند بررسی کامل را طی نکردیم و تمام جنبه های هر سرویس VPN را آزمایش نکردیم. ما به سادگی به هزینه‌های آن و آنچه دریافت می‌کنید، با تمرکز بر روی چند دستگاه که می‌توانید همزمان به VPN متصل باشید، نگاه کردیم. ممکن است ارزان‌ترین VPN را بخواهید، اما اگر محدودیت 5 یا 7 اتصال داشته باشد، برای شخصی که 10 دستگاه دارد، لزوماً معامله بهتری نیست.

اگر برای VPN پرداخت نمی کنید، این شرکت از راه دیگری درآمد کسب می کند. این می تواند ناشی از تبلیغات یا بدتر از آن، فروش اطلاعات شما باشد. و بدافزار یک خطر بالقوه با VPN های رایگان است.

یک VPN رایگان ممکن است بسیار عالی به نظر برسد، اما با هزینه غیر پولی همراه است. اول عملکرد است: VPN های رایگان ویژگی های کمتر، سرعت کمتری دارند و به احتمال زیاد خدمات مشتری عالی ندارند. اما این دلیل واقعی نیست که باید دو بار در مورد VPN رایگان فکر کنید.

عکس صفحه وب قرارداد 5 ساله PureVPN

هنگامی که اشتراک شما فعال شد، می‌توانید دستگاه‌هایی را که KeepSolid روی آن‌ها نصب کرده‌اید تغییر دهید، اما محدود به حذف یک دستگاه در هفته از محدودیت خود هستید. بنابراین همچنان می توانید از این سرویس با دستگاه های جدید استفاده کنید.

PureVPN اجازه می دهد تا حداکثر 10 اتصال همزمان. این بسیار انعطاف‌پذیرتر از گزینه اشتراک مادام العمر برای KeepSolid است، که فقط اجازه می‌دهد VPN در پنج دستگاه در یک زمان نصب شود. بنابراین این برنامه 5 ساله می تواند راه حل بلند مدت بهتری برای برخی افراد باشد.

بررسی را بخوانید: بررسی Surfshark VPN

هنگامی که در حال خرید بهترین معامله در یک سرویس VPN هستید، با پیشنهادات و معاملات “مدت محدود” بمباران می شوید که به نظر می رسد در عرض چند دقیقه منقضی می شوند. اما نیازی به عجله نیست. که تایمر شمارش معکوس فقط یک ابزار بازاریابی برای ایجاد حس مصنوعی فوریت است.

یکی از استثناهای احتمالی این قانون، یک سرویس VPN معتبر است که یک نسخه رایگان محدود را برای تشویق مشتریان به آزمایش محصول ارائه می دهد. در این صورت، حتماً تحقیق کنید و بدانید که گزینه های شما محدود خواهد بود — و سرعت شما کاهش می یابد.

قیمت گذاری Atlas VPN

 • ماهانه: 10.99 دلار
 • 1 سال: 39.42 دلار (3.29 دلار در ماه)
 • 3 سال: 71.49 دلار (1.83 دلار در ماه)
 • تضمین بازگشت پول: 30 روز
 • اتصالات همزمان: نامحدود
CyberGhost VPN
با حسن نیت از CyberGhost

در حالی که معاملات با زمان محدود وجود دارد، برای دریافت بهترین قیمت در اشتراک VPN در واقعیت، باید برنامه بلندمدت را انتخاب کنید. شما باید مبلغ بیشتری را از قبل پرداخت کنید، اما میانگین هزینه ماهانه کمتر خواهد بود.

اگر به صفحه خرید PureVPN بروید و سعی کنید از آن خارج شوید، ممکن است این برنامه 5 ساله به شما پیشنهاد شود.

از طریق StackSocial (آکادمی سابق ZDNET)، کاربران جدید می توانند یک اشتراک مادام العمر برای پنج دستگاه را تنها با 39.99 دلار دریافت کنند، که در صورت خرید مستقیم از سایت KeepSolid، 60 درصد تخفیف در مقایسه با قیمت 99.99 دلار برای همان اشتراک است. تنها با 20 دلار بیشتر، می توانید پنج دستگاه دیگر را به اشتراک مادام العمر خود اضافه کنید که در صورت خرید مستقیم، 99.99 دلار اضافی هزینه خواهد داشت.

تعداد بسیار کمی از خدمات VPN یک دوره آزمایشی رایگان را تبلیغ می کنند، اما گاهی اوقات هنگام ثبت نام از طریق تلفن همراه، می توانید پیشنهادی برای دوره آزمایشی رایگان (معمولاً 7 روز) پیدا کنید. من پیشنهادهای آزمایشی رایگان 7 روزه با NordVPN و Surfshark VPN را از این طریق پیدا کرده ام، و دسترسی به اینترنت خصوصی آشکارا دوره آزمایشی رایگان 7 روزه خود را تبلیغ می کند، که هنگام اشتراک از طریق برنامه های تلفن همراه آن در دسترس است.

KeepSolid VPN
با حسن نیت از Keepsolid

اشتراک 3 ساله Atlas VPN (با 3 ماه رایگان) یک معامله استثنایی است زیرا نه تنها به طور متوسط ​​​​1.83 دلار در ماه هزینه دارد، بلکه با اتصالات همزمان نامحدود نیز همراه است. با کمتر از 2 دلار در ماه، اتصالات محافظت شده در هر دستگاهی که دارید خواهید داشت.

PureVPN
عکس آدام ورادنبورگ در Unsplash

Surfshark همچنین دارای تعدادی افزونه در بسته Surfshark One است. با 35.76 دلار اضافی (1.49 دلار در ماه)، می توانید جستجوی ایمن، آنتی ویروس و هشدارهای نقض داده را به برنامه 2 ساله اضافه کنید.

آرم آبی Atlas VPN
تصویر از Atlas VPN

بیشتر خواندن: بهترین VPN های ارزان قیمت

قیمت CyberGhost VPN

قیمت گذاری PureVPN

با استفاده از این پیشنهاد، باید کد خود را ظرف 30 روز پس از خرید بازخرید کنید، و نرم‌افزار استفاده‌نشده فقط ظرف 15 روز پس از خرید می‌تواند برای اعتبار فروشگاه بازپرداخت شود. با بهره‌گیری از اشتراک با تخفیف شدید، 30 روز ضمانت بازگشت وجه را از دست خواهید داد، که خدمات مشتریان KeepSolid به من گفت که فقط برای خریدهایی که مستقیماً از طریق وب‌سایت رسمی آنها انجام می‌شوند در دسترس است. اساساً، هنگامی که از تخفیف شدید استفاده کردید، انتظار نداشته باشید که بتوانید بازپرداخت دریافت کنید.

برای قفل کردن کمترین میانگین هزینه ماهانه، باید در طولانی‌ترین طرح مشترک شوید، که می‌تواند از تعهد ۲ تا ۵ ساله باشد. و شما باید تمام هزینه کل دوره را به صورت یکجا پرداخت کنید.

دانشجویان در ایالات متحده یا بریتانیا نیز واجد شرایط 10٪ تخفیف اضافی در برنامه 2 ساله هستند. شما می توانید برای ثبت نام کنید تخفیف دانشجویی اینجا.

نکته ای که باید هنگام بررسی این قراردادها به خاطر داشته باشید این است که مالیات اعمال می شود – و برای ارزان ترین برنامه های بلندمدت، هزینه معمولاً هنگام تمدید افزایش می یابد. ممکن است بتوانید پیشنهادهایی برای یک دوره آزمایشی رایگان (معمولاً هنگام اشتراک از طریق تلفن همراه) پیدا کنید، اما معمولاً فقط هفت روز رایگان دریافت خواهید کرد. پس از آن، ممکن است در یک برنامه سالانه گیر کنید، که معمولاً ارزان ترین گزینه نیست.