این بهترین پاور بانک MagSafe برای انبوه آیفون است (نکته: این مال اپل نیست)

تمام نقاط تماس با آیفون با سیلیکون نرم پوشانده شده است

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

بازگشت به شارژ بی سیم که از آهنربا برای تراز کردن شارژر با دستگاه در حال شارژ استفاده نمی کند، مانند یک قدم به عقب به نظر می رسد.

مشخصات فنی پاوربانک مغناطیسی Baseus 20W 6000mAh:

پاوربانک مغناطیسی خوب و محکم است و بسیار خوب ساخته شده است. آهنرباها قوی هستند و حتی در هنگام استفاده از قاب نیز ارتباط بسیار خوبی با آیفون برقرار می کند. به طرز رضایت‌بخشی در جای خود می‌چسبد و به سرعت شروع به شارژ می‌کند – تا زمانی که یادتان باشد آن دکمه را فشار دهید تا پاور بانک بیدار شود.

اینگونه است که می دانید یک فناوری واقعاً مفید است.

همراه با پاوربانک مغناطیسی یک کابل USB-C-to-USB-C برای شارژ وجود دارد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/this-is-the-best-magsafe-power-bank-for-the-iphone-masses-hint-its-not-apples/#ftag=RSSbaffb68 تمام نقاط تماس با آیفون با سیلیکون نرم پوشانده شده است

بیایید به اصل این بررسی بپردازیم – ظرفیت. این پاوربانک بسته به اندازه باتری آیفون شما برای شارژ کامل آیفون کافی است. فرض کنید حدود 80 درصد شارژ دریافت خواهید کرد.

فناوری MagSafe اپل راه را برای دارندگان آیفون هموار کرد تا بتوانند بدون درهم ریختگی کابل شارژ کنند. MagSafe با استفاده از قدرت شگفت‌انگیز آهنرباها، گمانه‌زنی‌های مربوط به تراز کردن شارژر با سیم‌پیچ‌های شارژ را از بین می‌برد و آن را بسیار مصلحت‌تر و بی‌خطرتر می‌کند.

پاوربانک مغناطیسی Baseus 20W 6000mAh

MagSafe را با یک پاوربانک ترکیب کنید، و این به شما امکان می دهد در هنگام حرکت از شارژ بی سیم استفاده کنید.

در چند هفته گذشته، من در حال آزمایش آن بودم پاوربانک مغناطیسی Baseus 20W 6000mAhو پس از این آزمایش گسترده، به این نتیجه رسیدم که این پاوربانک MagSafe عالی برای انبوه آیفون است.

یک شارژر مغناطیسی واقعا خوش ساخت

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

همانطور که ممکن است بتوانید حدس بزنید، اپل پاور بانک MagSafe می سازد. اما با قیمت 99 دلار بسیار گران است. اگر واقعاً به همه چیزهای اپل اعتقاد دارید، ممکن است از پرداخت این قیمت خوشحال باشید، اما اگر قبول کردن این قیمت برای شما کمی سخت است، جایگزین‌هایی وجود دارد.

همچنین: کابل های لایتنینگ تقلبی می توانند به آیفون شما آسیب برسانند. چگونه تشخیص دهیم که مال شما واقعی است یا خیر

اگر می‌خواهید شارژ سریع‌تری داشته باشید، می‌توانید از پورت USB-C استفاده کنید و یک را وصل کنید کابل USB-C-to-Lightning برای انجام کار (فقط به یاد داشته باشید که باید یک کابل دستی داشته باشید).

یک شارژر مغناطیسی واقعا خوش ساخت

می توانید شارژ کنید پاور بانک بیسئوس در کمتر از دو ساعت با استفاده از شارژر مناسب USB-C (18 وات یا بالاتر)، و همچنین می‌توان از پاوربانک برای شارژ بی‌سیم آیفون استفاده کرد، در حالی که پاور بانک خودش در حال شارژ است.

پاوربانک مغناطیسی Baseus 20W 6000mAh

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

سطح تماس بین شارژر و آیفون از سیلیکون نرم ساخته شده است تا آیفون گران قیمت شما را خط و خش ندهد.

شارژ بی سیم آیفون به 7.5 وات محدود شده است. اگر 15 وات می خواهید، باید پول زیادی را برای سرعت شارژ اپل بپردازید.