Virgin Galactic در حال ساخت دو کشتی مادر جدید است

SpaceShipTwo شرکت Virgin Galactic و کشتی مادرش VMS Eve، در آشیانه دروازه به فضا.

ویرجین گالاکتیک

Colglazier در تماس ماه می گفت اولین مشتریانی که رزرو کردند 200000 تا 250000 دلار پرداخت کردند. او گفت که در زمان تماس، ویرجین گالاکتیک در حال رزرو 450000 دلاری بود.

مایکل کولگلازیر، مدیر عامل ویرجین گالاکتیک گفت: “ما انتظار داریم تا اواخر امسال با پرتاب تجاری در سه ماهه اول سال 2023 پرواز فضایی را آغاز کنیم.” تماس کنفرانسی درآمد سه ماهه اول ماه مه. “ما شاهد جذب قوی در محصولات خود از جمله چند صندلی و همچنین علاقه به طرح های تحقیقاتی هستیم. جامعه فضانوردان آینده ما تقریباً 800 رزرو دارند. کار طراحی برای نسل بعدی سیستم پرواز فضایی ما به خوبی در حال انجام است، و ما در حال پیشرفت در ایجاد زیرساخت ها برای توسعه کسب و کار ما هستیم.”

Virgin Galactic، شرکت هوافضا که قصد دارد به عنوان یک “خط فضایی تجاری” خدمت کند، شریکی برای کمک به آن پیدا کرده است. دو کشتی مادر جدید بساز. این شرکت در حال همکاری با Aurora Flight Sciences، یک شرکت بوئینگ، برای طراحی و ساخت کشتی های مادر نسل بعدی خود است.

Colglazier در بیانیه‌ای گفت: «کشتی‌های مادر نسل بعدی ما برای افزایش مقیاس عملیات ما ضروری هستند. تولید آنها سریع‌تر، نگهداری آسان‌تر خواهد بود و به ما این امکان را می‌دهند که هر سال مأموریت‌های بیشتری را انجام دهیم.»


منبع: https://www.zdnet.com/article/virgin-galactic-is-building-two-new-motherships/#ftag=RSSbaffb68

Virgin Galactic با شرکایی مانند Aurora همکاری می کند تا وسایل نقلیه جدید خود را بسازد تا بتواند از نیروی کار موجود و همچنین دامنه وسیع تری از نوآوری و فناوری بهره ببرد. همچنین اتاق تیم داخلی آنها را می دهد تا بر عناصر پیچیده و حیاتی مانند طراحی، مهندسی و مونتاژ نهایی تمرکز کنند. Aurora، یک شرکت 30 ساله که دفتر مرکزی آن در ویرجینیا قرار دارد، در پیکربندی های جدید هواپیما و کامپوزیت های پیچیده تخصص دارد.

سفینه های مادر ویرجین گالاکتیک وظیفه حمل سفینه های فضایی را به ارتفاع حدود 50000 فوتی بر عهده دارند. انتظار می رود دو کشتی مادر جدید سالانه 400 پرواز را پشتیبانی کنند.

انتظار می‌رود اولین کشتی مادر جدید در سال 2025 وارد خدمت شود. تا آن زمان، تجارت تجاری پرواز فضایی ویرجین گالاکتیک – که مشتریانی با پاشنه بلند را در یک سفر 90 دقیقه‌ای به گرانش کوچک و بازگشت حمل می‌کند – باید به خوبی در جریان باشد. این شرکت می گوید انتظار می رود ماموریت های تجاری آن در سه ماهه اول سال 2023 آغاز شود.

در حالی که Virgin Galatic کار بر روی کشتی‌های مادر جدید خود را آغاز می‌کند، همچنین در حال بهبود وضعیت مادر فعلی خود، VMS Eve است. این شرکت همچنین در حال تقویت دو سفینه فضایی خود با هدف بهبود دوام و قابلیت اطمینان آنها است. VSS Unity باید برای پروازهای آزمایشی مورد انتظار در سه ماهه چهارم سال جاری به فضا بازگردد. دومین سفینه فضایی Virgin Galactic، VSS Imagine، اولین پرواز آزمایشی خود را به فضا در سه ماهه اول سال 2023 انجام خواهد داد. پس از چندین پرواز آزمایشی درآمدزا، این شرکت انتظار دارد VSS Imagine خدمات خصوصی را در اواسط سال 2023 آغاز کند. در سال 2025، Virgin Galactic انتظار دارد که معرفی کند. اولین فضاپیمای جدید کلاس دلتا.

پل-1