Samsung Galaxy Unpacked: چگونه سامسونگ را ببینیم که جدیدترین گوشی های تاشو خود را معرفی می کند

چه کسی می داند، سامسونگ می تواند محصولات دیگری را برای معرفی داشته باشد. ما به سادگی نمی دانیم تا زمانی که پخش زنده به پایان برسد همه اینها شامل چه مواردی می شود.

سامسونگ گلکسی کی باز می شود؟

در نهایت، گلکسی بادز پرو سامسونگ با اضافه کردن ویژگی‌های جدید حذف نویز فعال و طراحی تازه‌ای به هدفون‌های کاملا بی‌سیم این شرکت، آماده ارتقاء به نظر می‌رسد.

اگر می‌خواهید هماهنگ شوید و اعلان‌ها را همانطور که منتشر می‌شوند تماشا کنید، پس خوش شانس هستید. سامسونگ در حال پخش زنده در چندین پلتفرم مختلف است. در اینجا همه جا وجود دارد که می توانید جریان رسمی را تماشا کنید:

از Samsung Galaxy Unpacked چه انتظاری باید داشت

این رویداد در اوایل چهارشنبه، 10 اوت، با پخش زنده از ساعت 9 صبح به وقت شرقی / 6 صبح PT آغاز می شود. هیچ عنصر حضوری در این رویداد وجود ندارد زیرا شرکت‌ها همچنان به رویکردی فقط مجازی برای اعلام محصولات پایبند هستند.

در اینجا زمان های مختلف بین المللی برای مرجع شما آمده است:

  • نیویورک: 9 صبح به وقت شرقی
  • سانفرانسیسکو: 6 صبح PT
  • لندن: ساعت 2 بعد از ظهر به وقت گرینویچ
  • برلین: ساعت 3 بعد از ظهر CET
  • بمبئی: 9:30 شب IT
  • توکیو: 11 صبح JT 15 ژانویه
  • سیدنی: 1 بامداد AEDT 15 ژانویه

چگونه Samsung Galaxy Unpacked را انجام دهیم

چه چیزی را امیدوارید که سامسونگ در طول این رویداد اعلام کند؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/samsung-galaxy-unpacked-how-to-watch-samsung-announce-its-latest-foldable-phones/#ftag=RSSbaffb68

علاوه بر گوشی‌های جدید، به نظر می‌رسد که گلکسی واچ 5 سامسونگ با یک مدل جدید واچ 5 پرو ارتقا پیدا می‌کند، که اطلاعات اولیه نشان می‌دهد که مقاوم‌تر و رقیبی برای سری ساعت‌های هوشمند گارمین خواهد بود.

02660bfd-34f3-4832-a21b-821fe5dbb1d9

تصویر: سامسونگ

خود سامسونگ نکات مهمی در مورد انتظارات از این اعلامیه ارائه کرده است. مطمئناً گوشی‌های تاشو جدیدی – احتمالاً Z Fold 4 و Z Flip 4 – در دست معرفی هستند.

ما پوشش کامل رویداد را خواهیم داشت زیرا آخرین رویداد Galaxy Unpacked سامسونگ روشن و در اوایل روز چهارشنبه، 10 اوت آغاز می شود.

انتظار می‌رود که سامسونگ روز چهارشنبه گوشی‌های تاشو، هدفون‌های بی‌سیم و گلکسی واچ جدید را معرفی کند. اگر همه افشاگری‌ها و شایعات درست باشند، به این معنی است که گلکسی زد فولد 4، زد فلیپ 4، بادز 2 پرو و ​​گلکسی واچ 5 (و شاید حتی یک مدل پرو) را خواهیم دید.