Pico یک نسخه ویژه سازمانی از هدست Pico 4 خود را معرفی کرد

Pico شرکتی است که اخیراً بیشتر و بیشتر در مورد آن در فضاهای Metaverse و VR می شنویم.

این هدست همچنین دارای همان “Pancake Optics” است که به نسخه مصرفی اجازه می دهد سبک تر و باریک تر از مدل های قبلی و مدل های رقیب مانند هدست باشد. متا کوئست 2.

از جنبه نرم افزاری، Pico همچنین قصد دارد با معرفی Pico Business Suite خود در کنار واحد، به مشتریان سازمانی کمک کند. به گفته این شرکت، این پلتفرم “دسترسی مستقیم به یک سیستم عملیاتی در سطح سازمانی را فراهم می کند و به شرکای Pico اجازه می دهد گردش کار خود را به شیوه ای امن و خصوصی مدیریت کنند.”

برخلاف لنزهای فرنل که در بسیاری از مدل‌های قدیمی استفاده می‌شود، پنکیک اپتیک مورد استفاده در اینجا فاقد برجستگی است و بازتاب‌های ناخواسته را کاهش می‌دهد.

پیکو

اکنون، سازنده سخت‌افزار با استفاده از همان سخت‌افزاری که اخیراً منتشر شده و متمرکز بر مصرف‌کننده است، فشار جدیدی را به فضای VR سازمانی نشان داده است. هدست Pico 4.

Pico 4 Enterprise با نام ساده، با افزودن ویژگی‌هایی مانند ردیابی دقیق‌تر صورت، چشم و دست، بر روی مدل مصرف‌کننده ساخته می‌شود. تنظیم خودکار IPD (فاصله بین مردمکی)؛ و ارتقاء از رم DDR 4 مورد استفاده در Pico 4 به رم سریعتر DDR 5 برای مدل Enterprise.

نمای جانبی Pico 4 Enterprise

پیکو

پیش‌فروش Pico 4 Enterprise از اول نوامبر آغاز می‌شود و انتظار می‌رود در اوایل دسامبر در دسترس قرار گیرد. این واحد از طریق ارائه دهندگان شریک در کشورهای منتخب EMEA، استرالیا و نیوزیلند در دسترس خواهد بود. هنوز هیچ برنامه ای برای انتشار در ایالات متحده انجام نشده است. اطلاعات قیمت در زمان نگارش این مقاله ارائه نشده بود، اما به محض دریافت تاییدیه از Pico، این پست را با آن به‌روزرسانی خواهیم کرد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/pico-debuts-an-enterprise-specific-version-of-its-pico-4-headset/#ftag=RSSbaffb68

مشتریان سازمانی همچنین می‌توانند به فروشگاه اپلیکیشن شخصی‌سازی شده Enterprise، کیت‌های توسعه‌دهنده، پشتیبانی فنی محلی و تنظیمات انحصاری تجاری دسترسی داشته باشند که کنترل دقیق‌تری نسبت به مدل‌های متمرکز بر مصرف‌کننده ارائه می‌دهند. پیکو همچنین انتظار دارد که Pico 4 Enterprise تا اوایل سال 2023 به گواهینامه حفظ حریم خصوصی ISO27001 دست یابد.

علیرغم اینکه هنوز تقریباً هیچ حضوری در ایالات متحده نداشته است، خرید اخیر آن توسط مالک TikTok، ByteDance، منابعی را که این شرکت در اختیار دارد به حدی افزایش داده است که می تواند تهدیدی واقعی برای جاه طلبی های سخت افزاری متا باشد. این صعود اخیر دلیل اصلی انتخاب آن به عنوان یکی از شرکت هایی بود که متاورس را شکل خواهد داد.

قسمت داخلی Pico 4 Enterprise

ساده‌ترین راه برای متمایز کردن Pico 4 Enterprise از برادر مصرف‌کننده‌اش، روکش نقره‌ای است.

پیکو

Business Suite همچنین از سه عملکرد اصلی پشتیبانی می کند: همگام سازی، برای مدیریت نرم افزار و دارایی های دیجیتال. پخش جریانی، برای انتقال محتوای زنده به و از هدست؛ و حالت Kiosk، که به “چند دستگاه VR اجازه می دهد تا همزمان با فعال کردن پخش زنده و مشاهده خودکار بیشتر متصل شوند.”

هدست و کنترلرهای Pico 4 Enterprise