Nubank برزیل در کمتر از یک ماه 1 میلیون مشتری رمزارز جمع می کند


crypto.jpg

Pigprox — Shutterstock

بانک رقیب برزیلی Nubank در کمتر از یک ماه از زمان عرضه ارزهای دیجیتال خود در پایان ژوئن، به یک میلیون مشتری ارزهای دیجیتال در برزیل رسیده است.

این نقطه عطف سه هفته پس از آن بود که نئوبانک شروع به ارائه بیت کوین و اتریوم، محبوب ترین ارزهای دیجیتال، به کل پایگاه 60 میلیونی خود کرد.

در مصاحبه با سایت برزیلی نئوفید، مدیر عامل نوبانک و یکی از بنیانگذاران دیوید ولز گفت رسیدن به 1 میلیون کاربر کریپتو یک هدف برای یک سال آینده بود. او همچنین خاطرنشان کرد که هدف این است که دسترسی به دارایی های رمزنگاری شده از طریق برنامه تلفن همراه خود را عمومی کند.

در حالی که نئوبانک کل سرمایه گذاری انجام شده روی ارزهای دیجیتال از طریق این برنامه یا میزان خرید میانگین خریداران را فاش نکرد، نوبانک گفت که در زمان مناسب ارزهای بیشتری به عرضه ارزهای دیجیتال اضافه خواهد شد.

شکی نیست که کریپتو یک روند رو به رشد در آمریکای لاتین است، روندی که ما از نزدیک آن را دنبال می‌کنیم و معتقدیم که تاثیر تحول‌آفرینی در منطقه خواهد داشت. ولز در بیانیه ای گفت: وارد این بازار جدید شوید یا فقط از تجربیات پیچیده ناامید شوید.

همچنین: چگونه بیت کوین بخرم؟ Crypto Coach به شما نشان می دهد که چگونه

این محصول توسط زیرساخت بلاک چین Paxos عملیاتی شده است، که به عنوان یک تامین کننده نقدینگی عمل می کند و نگهبانی از ارزهای دیجیتال را انجام می دهد. علاوه بر این، این شرکت مسئول حفاظت جهانی از دارایی های مشتری است. مشتریان نوبانک می‌توانند کریپتو را با کارمزد 0.12 درصد، با حداقل سفارش 1.00 BRL (0.20 دلار آمریکا) و بدون اسپرد، نشانه‌گذاری یا هزینه‌های نگهداری، معامله کنند.

“Nubank در حذف پیچیدگی، ارزش پیشنهادی دارد که در تمام محصولات ما نفوذ می کند. با فعالیت های رمزنگاری، این موضوع به دلیل این واقعیت که بازاری با سیستم های پیچیده است که کار را برای افرادی که علاقه مند به برداشتن اولین قدم های خود هستند دشوار می کند، مهم تر می شود. توماز فورتس، رهبر حوزه کریپتو نوبانک در بیانیه ای گفت.

در بازار از سال 2014، نوبانک در سه ماهه اول سال جاری 10 میلیون دلار سود تعدیل شده گزارش داد که در مقایسه با زیان 13 میلیون دلاری در مدت مشابه سال قبل. همچنین، در سال گذشته، فین‌تک با سرمایه‌گذاری 400 میلیون دلاری به یکی از پنج موسسه مالی با ارزش در آمریکای لاتین تبدیل شد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/brazils-nubank-amasses-1-million-crypto-customers-in-less-than-a-month/#ftag=RSSbaffb68