iRobot Roomba i7+ 500 دلار برای Prime Day تخفیف دارد

بیشتر بخوانید: بهترین معاملات جاروبرقی ربات Amazon Prime Day

خود جاروبرقی برای خانواده هایی که حیوانات خانگی دارند قدرتمند و عالی است. اما اگر هنوز در Roomba i7+ فروخته نشده‌اید، این تخفیف‌های برتر روبات‌های جاروبرقی را برای Prime Day بررسی کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/irobot-roomba-i7-is-500-off-for-prime-day/#ftag=RSSbaffb68

اگر هرگز جاروبرقی نکشیدید، اما خانه‌تان مثل همیشه به نظر می‌رسید؟ این رویای وسوسه انگیز می تواند به واقعیت تبدیل شود اگر شما آن را دریافت کنید iRobot Roomba i7+.

Roomba i7+ هر کجا که می رود، ردپایی از پاکیزگی را به وجود می آورد، چیدمان خانه شما را یاد می گیرد و به طور خودکار نقشه های هوشمند ایجاد می کند. این بدان معنی است که بدون برخورد با چیزها تمیز می شود. همچنین با Google Home و Alexa کار می کند، بنابراین می توانید به جای استفاده از برنامه iRobot Home، آن را با یکی از آن دستگاه ها برای کنترل صوتی ترکیب کنید.

با قیمتی که اکنون به جای 1000 دلار 500 دلار است، می توانید دیگر هرگز جاروبرقی نزنید – و تقریباً هرگز کیسه جاروبرقی خود را خالی نکنید. Roomba i7+ دارای یک سیستم دفع خودکار بسیار مورد نیاز است که می تواند تا دو ماه بدون تخلیه کار کند. به‌جای مواجهه با موجی از گرد و غبار و آوار هنگام خالی کردن رومبا (همانطور که با جاروبرقی سنتی انجام می‌دهید)، یک کیسه دفع تمیز دریافت می‌کنید که مستقیماً به سطل زباله می‌رود.

گرد مشکی رومبا که زباله ها را روی یک کف چوبی جاروبرقی می کشد

بهترین خرید

مدل Roomba i7+ از این نظر منحصر به فرد است که تمیز کردن منطقه را هدف قرار داده است. بنابراین اگر مقداری Cheerios را زیر میز ناهارخوری بیندازید، می توانید به ربات دستور دهید که فقط آن قسمت را تمیز کند و نه کل اتاق غذاخوری را. جاروبرقی به مرور زمان می‌آموزد که کجا و چه زمانی می‌خواهید جاروبرقی بکشید، و می‌تواند برنامه‌های شخصی‌سازی شده را برای انجام خودکار کار خود پیشنهاد دهد.