Google Messages در نهایت به شما امکان می‌دهد با ایموجی‌ها به متون آیفون واکنش نشان دهید – اما یک نکته وجود دارد

از طریق همکاری جدید با United Airlines، کاربران می‌توانند از پیام‌رسانی رایگان در پروازهای United با روشن شدن RCS استفاده کنند.


منبع: https://www.zdnet.com/article/google-spruces-up-its-messaging-app-with-some-major-updates/#ftag=RSSbaffb68 پخش‌کننده YouTube در مکالمه پیام‌ها

تصویر: گوگل

در نهایت، اگر تا به حال در سفر بدون ارسال پیامک گیر کرده اید، گوگل به کمک می آید.

مکالمه پیامکی در مورد ارسال پیامک در هواپیما، با واکنش ایموجی قلبی

تصویر: گوگل

در رویداد Made by Google در اوایل این ماه، گوگل یک ویژگی راحت رونویسی پیام صوتی را در این گوشی اعلام کرد پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو.

مجموعه دیگری از تغییرات بر نحوه واکنش کاربران به پیام ها تأثیر می گذارد. اکنون می‌توانید وقتی RCS (پروتکل سرویس‌های ارتباط غنی) فعال است به پیام‌های فردی در یک مکالمه پاسخ دهید و به متن‌ها با شکلک‌ها واکنش نشان دهید، حتی اگر از آیفون باشد.

مادری در حال راه‌اندازی تلفن Google Pixel 6a برای پسر کوچکش

تصویر: گوگل
ویژگی رونویسی پیام صوتی که به کاربران امکان خواندن پیام را به جای گوش دادن به آن می دهد، اکنون در خانواده پیکسل 6 و همچنین در دسترس است. سامسونگ گلکسی اس 22 و گلکسی فولد 4.

با این حال، به دلیل سازگاری RCS در مقابل پیامک، کاربران آیفون عکس العمل ایموجی را در انتهای خود آنطور که شما می بینید نمی بینند – به عنوان یک ایموجی که روی پیام واقعی مهر شده است. کاربران آیفون همچنان یک نوتیفیکیشن با نام ایموجی که استفاده کرده‌اید دریافت می‌کنند و اگر در چت گروهی با کاربران آیفون و اندروید هستید، کاربران اندرویدی ایموجی را همانطور که در نظر گرفته‌اند مشاهده خواهند کرد.

این یک بسط از به‌روزرسانی واکنش‌های ایموجی در ماه مارس است که فقط به شما امکان می‌دهد واکنش‌های ایموجی اپل را بدون اینکه بتوانید واکنشی نشان دهید، ببینید. حالا شما هم می توانید شرکت کنید. D

همچنین: چگونه از پاک کن جادویی گوشی های گوگل پیکسل استفاده کنیم

روز پنجشنبه، گوگل به‌روزرسانی‌هایی را برای برنامه پیام‌های خود اعلام کرد تا نحوه تعامل کاربران اندروید با پیام‌هایشان را تسهیل کند و تجربیات ارسال پیامک خود را مدرن‌سازی کند. به‌روزرسانی‌ها شامل پیشنهادهای خودکار است که به منظم نگه داشتن پیام‌ها و جلسات شما و همچنین به‌روزرسانی‌های رابط کاربری واقعی کمک می‌کند.

علاوه بر این، هنگام ارسال پیامک، اکنون می‌توانید ویدیوهای YouTube را مستقیماً در پیام‌ها تماشا کنید و همچنان به ارسال پیام به شخص ادامه می‌دهید. این کار اشتراک‌گذاری ویدیو را تسهیل می‌کند، زیرا دیگر مجبور نیستید برنامه پیام‌ها را ترک کنید.

برنامه Messages by Google همچنین به شما کمک می‌کند پیام‌هایتان را مرتب کنید و پیام‌هایی را که مهم به نظر می‌رسند ستاره‌دار کنید و به شما این امکان را می‌دهد که یادآوری‌ها را در پیام‌ها تنظیم کنید. این برنامه همچنین با نشان دادن نمادی در کنار متنی که چیزی مانند «می‌توانی اکنون صحبت کنی؟» نشان می‌دهد که چه زمانی باید تماس Meet برقرار کنید.