Canva Docs راهی آسان برای افزودن تصاویر بیشتر به اسناد خود در اختیار شما قرار می دهد

اکنون، پلتفرم طراحی گرافیکی استرالیایی Canva در حال ارائه محصولی برای ایجاد اسناد بیشتر با عناصر بصری بیشتر به نام Canva Docs است. کاربر به جای نیاز به برش و چسباندن محتوای بصری در سند خود، می‌تواند به سرعت به کتابخانه Canva از بیش از 100 میلیون ویدیو، GIF، عکس، تصاویر و سایر عناصر بصری ضربه بزند. آنها همچنین می توانند محتوای دیگری را که در Canva ایجاد شده اند، مانند بنرها یا تخته های سفید، جاسازی کنند.

در همین حال، Canva Presentations به روز شده است تا قابلیتی به نام Remote Control را در خود جای دهد. با استفاده از این ویژگی، هر شخصی که مجموعه‌ای از اسلایدها را ارائه می‌کند می‌تواند با تلفن خود کنترل اسلایدها را در دست بگیرد — دیگر لازم نیست برای رفتن به اسلاید بعدی به سازنده ارائه تکیه کنند.

تخته‌های سفید یک بوم نامحدود را ارائه می‌کنند، بنابراین کاربران می‌توانند تصاویر را به هر جایی بکشند، هر تعداد یادداشت چسبنده را که نیاز دارند اضافه کنند. ابزارهای داخلی مانند تایمر وجود دارد که به افراد کمک می کند زمان بندی ارائه های خود را تسهیل کنند.

Canva Visual Worksuite همچنین شامل Canva Whiteboard است، محصول جدیدی که برای همکاری تیمی طراحی شده است.

Canva همچنین طیف وسیعی از قالب‌ها را برای Canva Docs ارائه می‌کند، از الگوهای تابلوهای خلقی گرفته تا سایر قالب‌ها برای اسناد استراتژی. همچنین یک ویژگی “Docs to Decks” وجود دارد که به شما امکان می دهد تنها با چند کلیک سند خود را به یک ارائه تبدیل کنید. تمام قالب بندی و طرح بندی طراحی به طور خودکار اتفاق می افتد.

general-docs.png

کانوا

در Canva Docs، کاربران می‌توانند به ابزارهای Canva، مانند Canva Charts و Graphs برای تجسم آسان داده‌ها دسترسی داشته باشند.

تا حد زیادی به لطف ظهور رسانه های اجتماعی، ارتباطات به طور فزاینده ای بصری شده است. ما فقط بلوک‌هایی از متن‌ها را برای یکدیگر ارسال نمی‌کنیم – ما ویدیوها، میم‌هایی که کلمات و تصاویر را ترکیب می‌کنند، شکلک‌ها و سایر اشکال محتوای بصری ارسال می‌کنیم. با این حال، برای ایجاد محتوای طولانی‌تر، به‌ویژه در محیط‌های حرفه‌ای، مردم اغلب با برنامه‌هایی مانند Microsoft Word یا Google Docs اسناد مبتنی بر متن ایجاد می‌کنند.

Canva حدود 10 سال پیش با هدف دسترسی بیشتر نرم افزارهای طراحی شروع به کار کرد – به عبارت دیگر، ارزان تر و ساده تر از ابزارهای طراحی پیچیده مانند Adobe Photoshop و Illustrator.

Canva Video همچنین دارای یک ویژگی جدید قابل توجه است که به کاربران امکان می دهد پس زمینه یک ویدیو را با یک کلیک حذف کنند.


منبع: https://www.zdnet.com/article/canva-docs-gives-you-an-easy-way-to-add-more-visuals-to-your-documents/#ftag=RSSbaffb68

آدامز گفت: Canva Docs بخشی از Canva Visual Worksuite است که نشان دهنده حرکت ما فراتر از یک ابزار طراحی مصرف کننده و آوردن آن به محل کار است.

آدامز گفت: “با تخته های سفید، ما رویکرد اول محتوا را شروع می کنیم.”

کامرون آدامز، یکی از بنیانگذاران و مدیر تولید Canva، این هفته به خبرنگاران گفت: «مردم واقعاً خواستار راه‌های جدیدی برای برقراری ارتباط، مؤثرتر و بصری‌تر هستند». وارد کردن نوع محتوایی که معمولاً در زندگی شخصی خود ایجاد می‌کنند به محیط کار تغییر بزرگی است که در چند سال گذشته شاهد آن بوده‌ایم.»

data-visualization.png

کانوا

Canva Docs اساساً به شما امکان می دهد از تمام ابزارهای طراحی گرافیکی Canva هنگام ایجاد اسناد استفاده کنید.

در همین حال، Canva – یک شرکت خصوصی که اخیراً ارزش آن 40 میلیارد دلار است – تازه شروع به ورود به بازار سازمانی کرده است. Canva اکنون 55000 تیم حقوق بگیر در سازمان هایی با بیش از 500 کارمند دارد. این شامل 241 تیم تنها در آمازون است که از Canva استفاده می کنند.

این پلتفرم در حال حاضر حدود 87 میلیون کاربر ماهانه دارد که 10 میلیون کاربر پولی هستند. حدود 4.7 میلیون کاربر برای یک صندلی در یک تیم پول می پردازند – و این رقم تنها در 12 ماه گذشته سه برابر شده است.

drag-drop.png

کانوا

پس جای تعجب نیست که Canva با جدیدترین محصول خود برای غول های سازمانی مانند مایکروسافت و گوگل عرضه می شود. در واقع، مایکروسافت در حال کار بر روی ابزار Canva-مانند خود به نام Microsoft Designer است که به کاربران امکان دسترسی به قالب هایی برای ایجاد محتوای بصری را می دهد.

Canva Docs به شما امکان می دهد هر تصویر، ویدیو یا عنصر دیگری را روی صفحه بکشید، جایی که می توانید آنها را ویرایش کنید. همچنین امکان اظهار نظر و همکاری در زمان واقعی را فراهم می کند. آدامز گفت که برای نوشتن یادداشت های جلسه، ایجاد اسناد استراتژی تیم و طیف وسیعی از موارد استفاده دیگر مفید است.

یک بار دیگر، این ابزار به کاربران اجازه می دهد تا از تمام محتوا و قالب های Canva استفاده کنند. کاربران همچنین می توانند از داخل یک ارائه به تخته سفید دسترسی داشته باشند، که باعث می شود به راحتی یک ارائه را متوقف کنند تا یک جلسه طوفان فکری راه اندازی شود.