110+ بهترین معاملات دوشنبه سایبری 2022: به‌روزرسانی‌های زنده

معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

بهترین معاملات خانه سایبری دوشنبه اولیه

همچنین: بهترین معاملات تلویزیونی جمعه سیاه 2022

معاملات لپ تاپ جمعه سیاه 2022

42 بهترین پیشنهاد لپ تاپ جمعه سیاه در Dell، Lenovo، Mac و 2-in-1s

 • ویراستاران ZDNET تجربه ردیابی قیمت ها و یافتن معاملات را در 365 روز سال دارند. نگاهی به مرکز معاملات ما بیندازید — ما می دانیم که چگونه قیمت ها را پیدا کنیم. فرآیند ما با شناسایی داغ‌ترین و محبوب‌ترین محصولات سال، اعم از AirPods یا جدیدترین iPad، شروع می‌شود، و سپس فرآیند پر زحمتی را انجام می‌دهیم که شامل بررسی خرده‌فروش‌های بزرگ و دیگرانی است که ممکن است هرگز در مورد آنها نشنیده باشید (اما همچنان فروشگاه‌های قابل اعتمادی هستند. ).

  ساعت 2:00 به وقت شرقی

  دوشنبه سایبری

  وبلاگ زنده: 110+ از بهترین معاملات دوشنبه سایبر

 • 1:15 صبح به وقت شرقی

  معاملات لپ تاپ جمعه سیاه 2022

  بهترین خرید
 • چه بخواهید اولین تلویزیون خود را بخرید یا سینمای خانگی خود را ارتقا دهید، این تخفیف های عالی جمعه سیاه و دوشنبه سایبری آن را مقرون به صرفه تر از همیشه می کند. برندهایی مانند سامسونگ، سونی، ال‌جی و TCL برای خریدارانی که به دنبال ویژگی‌های ممتازی مانند پنل‌های OLED و صدای فراگیر مجازی هستند، تخفیف‌های خوبی برای مدل‌های مقرون‌به‌صرفه و همچنین تلویزیون‌های سطح بالا دارند.

  بلک فرایدی آمده و رفته است، اما Cyber ​​Monday در راه است، بنابراین هنوز هم می‌توانید بهترین معاملات سال را در زمینه فناوری به دست آورید. ما شاهد هزاران تخفیف در اوایل سایبر دوشنبه آنلاین برای تلویزیون‌ها، لپ‌تاپ‌ها، تبلت‌ها، تلفن‌ها و حتی محصولات اپل مانند AirPods و iPad هستیم. تعدادی از خرده‌فروش‌های بزرگ اینترنتی – از جمله آمازون، والمارت، و Best Buy – همگی داغ‌ترین دستگاه‌ها و اسباب‌بازی‌ها را مشخص کرده‌اند.

  بهترین معاملات تلویزیون جمعه سیاه

  ال جی

  1:30 صبح به وقت شرقی

  معاملات هدفون جمعه سیاه 2022

  سونی

  معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

  بهترین معاملات ساعت هوشمند سایبر دوشنبه

  معاملات بازی جمعه سیاه 2022

  تصویر: بهترین خرید

  آره! ZDNET تمام فروش های جمعه سیاه را بررسی کرد تا بهترین معاملات را بیابد، و هنوز هم می توانید بسیاری از آنها را به چالش بکشید:

  همچنین: بهترین معاملات جمعه سیاه 2022 هنوز زیر 30 دلار موجود است

  بهترین معاملات دفتر خانه جمعه سیاه

  آمازون

  معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

  بیشتر معاملات فنی سایبر دوشنبه

  همچنین: بهترین معاملات گوشی های هوشمند جمعه سیاه 2022

  معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

  بهترین معاملات لپ تاپ اوایل سایبر دوشنبه

  اگر تعطیلات شما می تواند با یک جفت هدفون شادتر باشد تا آهنگ های شیرین کریسمس را پخش کنید یا جلوی آن را بگیرید، دیگر به دنبال آن نباشید. در حالی که هدفون ها و هدفون ها لوازم جانبی ضروری هستند، قیمت آنها می تواند بیش از عملی باشد. در نهایت با سایبر دوشنبه اینجا، ما لیستی از بهترین پیشنهادات هدفون را گردآوری کردیم تا بتوانید در حالی که جوانه به تن دارید، عجله تعطیلات را شکست دهید.

  معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است.

  بهترین معاملات تلفن هوشمند در اوایل سایبر دوشنبه

  لطفاً برای پیمایش سریع به فهرست مطالب مراجعه کنید و فراموش نکنید صفحه را بازخوانی کنید تا جدیدترین ها را ببینید به روز رسانی ها

  * به جز محصولات اپل و سایر دستگاه هایی که به ندرت به فروش می رسند.

  معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

  بهترین معاملات صبحگاهی سایبر دوشنبه

  2:30 صبح به وقت شرقی

  هنگامی که توجه داشته باشیم که هر کالا در کجا موجود است و به چه میزان است، از ابزارهای ردیابی قیمت برای بررسی تاریخچه قیمت هر محصول استفاده می کنیم. از آنجا، می‌توانیم مشخص کنیم که آیا اغلب در فروش است یا به پایین‌ترین حد خود رسیده است. هر چیزی که حداقل 20 درصد تخفیف نداشته باشد باعث کاهش قیمت نمی شود*و البته، ما حتی چیزهایی را که قیمت آنها در هفته های اخیر افزایش یافته است را فقط برای جمعه سیاه کاهش نمی دهیم. ما نوبی نیستیم

  جمعه سیاه و دوشنبه سایبری مترادف با فروش بزرگی هستند که فصل خرید تعطیلات را آغاز می کنند. در حالی که معاملات بلک فرایدی در اکتبر امسال آغاز شد و می‌تواند شامل فروشگاه‌های آجری و خرده‌فروشی‌های آنلاین باشد، فروش سایبر دوشنبه عمدتاً آنلاین است و می‌تواند جمعه سیاه را یک هفته تمام کند – و در نهایت به هفته سایبری تبدیل شود. دوشنبه سایبری همیشه دوشنبه بعد از روز شکرگزاری است، بنابراین امسال در 28 نوامبر است.

  پخش جریانی بهترین گزینه‌ها را برای سرگرمی در اختیار شما قرار می‌دهد که با توجه به اولویت‌ها و بودجه شما قابل تنظیم است. معاملات Cyber ​​Monday در زیر شامل اشتراک‌های پخش جریانی برای سرویس‌هایی مانند YouTube Premium و Apple TV، تلویزیون‌های هوشمند با قابلیت پخش جریانی و دستگاه‌های پخش جریانی است که تلویزیون شما را به تلویزیونی تبدیل می‌کند که با سرویس‌های مورد علاقه‌تان سازگار است.

  معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

  بهترین معاملات بازی در اوایل سایبر دوشنبه

  ما هم به اندازه شما آنلاین خرید کرده‌ایم، اما در یافتن معاملات فنی واقعاً ارزش خرید دارند، که در زمان خرید شما صرفه‌جویی می‌کند تا بتوانید از تعطیلات با دوستان و خانواده لذت ببرید.


  بهترین معاملات تلویزیون جمعه سیاه

  74 بهترین پیشنهادهای تلویزیون جمعه سیاه در مدل های سامسونگ، سونی و ال جی

 • معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

  بهترین معاملات پخش جریان سایبر دوشنبه اولیه

  12:45 صبح به وقت شرقی

  بهترین معاملات جمعه سیاه اولیه 2022 ساعت هوشمند

  سیب
 • همچنین: بهترین معاملات جمعه سیاه Costco 2022

  بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه

  تصویر: ZDNET

  همچنین: بهترین معاملات هدفون جمعه سیاه 2022

  ویراستاران ZDNET بهترین فروش های Cyber ​​Monday 2022 را در اینجا دنبال می کنند. اگر دوست دارید در هزینه خود صرفه جویی کنید، این صفحه را نشانه گذاری کنید و حتماً برای تخفیف های لحظه ای بازگردید. در بالا، دو ساعت آخر جدیدترین معاملات Cyber ​​Monday را خواهید دید. پایین‌تر از صفحه، به جای تمرکز بر آخرین معاملات، بهترین معاملات دوشنبه سایبری را در دسته‌ها دسته‌بندی کرده‌ایم.

  آخرین معاملات اوایل سایبر دوشنبه

  بهترین معاملات گوشی های هوشمند جمعه سیاه

  سامسونگ

  ساعت 1:00 به وقت شرقی

  در اینجا برخی از ارزان ترین معاملاتی که تاکنون پیدا کرده ایم آورده شده است:

  24 بهترین پیشنهادات تلفن جمعه سیاه در گوشی های آیفون و اندروید

 • خوب، در اینجا همه فناوری های تصادفی – اما هنوز هم جالب – است که ما در فروش یافتیم.

  معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

  نوامبر است، که در میان چیزهای دیگر، به معنای معاملات و تخفیف‌ها و تخفیف‌های خرید لپ‌تاپ‌های مختلف از سوی خرده‌فروشان و تولیدکنندگان لپ‌تاپ است. بلک فرایدی از هفته ها پیش آغاز شد، بنابراین موتور فروش مدت هاست راه اندازی شده است. معاملات عالی در طول ماه وجود دارد. ZDNET در حال گردآوری برترین های خود برای بهترین معاملات لپ تاپ است.

  همچنین: بهترین معاملات ساعت هوشمند جمعه سیاه 2022

  همچنین: بهترین معاملات جمعه سیاه آمازون 2022

  همچنین: بهترین معاملات پخش جریانی جمعه سیاه 2022

  معاملات جمعه سیاه

  (تصویر: ZDNET)

  12:30 صبح به وقت شرقی

  بهترین معاملات تلویزیونی سایبر دوشنبه اولیه

  جمعه سیاه و دوشنبه سایبری بزرگترین زمان خرید در سال هستند و زمانی است که تبلت ها با 100 دلار یا حتی 500 دلار تخفیف به فروش می رسند. ما بهترین معاملات تبلت سایبر دوشنبه اولیه را از برندهایی مانند اپل و سامسونگ جمع آوری کرده ایم.

  برای شروع خرید تا بعد از بوقلمون صبر نکنید. سبدهای خرید شما ممکن است مملو از لوازم قیمه و سس زغال اخته باشد، اما جمعه سیاه و دوشنبه سایبری اینجا هستند — بنابراین برای برخی از معاملات مورد علاقه ما در مورد بلندگوها، نوارهای صوتی و ساب ووفرها فضا ایجاد کنید.

  اگر از ارتقای گوشی هوشمند خود تا فصل خرید تعطیلات خودداری کردید، در نهایت صبر شما پاداش داده می شود. اینها بهترین معاملات جمعه سیاه هستند که صدها نفر را در گوشی های پربیننده صرفه جویی می کند. ما کاتالوگ‌های دیجیتال محبوب‌ترین خرده‌فروش‌ها را جست‌وجو کرده‌ایم تا بهترین معاملات تلفن همراه را در زیر جمع‌آوری کنیم. ادامه دهید و شروع به ذخیره کنید.

  معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

  بهترین معاملات تبلت سایبر دوشنبه اولیه

  گاهی اوقات تکیه کردن به تلفن خود برای اینکه ببینید ساعت چند است، چند قدم برداشته اید و وضعیت هوای فردا چگونه خواهد بود، ممکن است کمی آزاردهنده باشد. اما با ساعت‌های هوشمند، می‌توانید به همه آن ویژگی‌ها و بسیاری موارد دیگر دسترسی داشته باشید. در این فصل تعطیلات، این تخفیف‌ها را در مورد ساعت‌های هوشمند از راحتی خانه خود بررسی کنید.

  همچنین: بهترین معاملات لپ تاپ جمعه سیاه 2022

  بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه

  30 بهترین معامله تبلت جمعه سیاه در iPad، Fire HD، Kindle و موارد دیگر


 • منبع: https://www.zdnet.com/article/best-cyber-monday-deals-live-november-27-2022/#ftag=RSSbaffb68

  همچنین: بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه 2022

  معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

  بهترین تخفیف‌های هدفون سایبر دوشنبه

  عمیق‌ترین تخفیف‌هایی را که اکنون می‌توانید در مورد ترموستات‌های هوشمند، زنگ‌های ویدیویی، دوربین‌های امنیتی، جاروبرقی ربات‌ها و فناوری‌های آشپزخانه هوشمند مانند قابلمه‌های فوری دریافت کنید، پیدا کردیم. شما می‌خواهید خانه/دفتر خود را با این محصولات داغ در فروش آماده کنید.

  همچنین: بهترین معاملات جمعه سیاه هدف 2022

  همچنین: بهترین معاملات بازی جمعه سیاه 2022

  با این تخفیف‌های عالی در مورد لپ‌تاپ‌های بازی، رایانه‌های شخصی، کنسول‌ها و لوازم جانبی، در فهرست کریسمس خود پرش کنید. خرده‌فروشانی مانند آمازون، Best Buy و Target همگی تخفیف‌های زیادی برای هر چیزی که برای ایجاد فضای بازی نهایی در خانه خود نیاز دارید، دارند.

  بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه

  30 بهترین معامله تبلت جمعه سیاه در iPad، Fire HD، Kindle و موارد دیگر

 • Google Nest Hub (نسل دوم)

  هدف