مک دونالد به تازگی فناوری را از پنجره بیرون انداخت (خوب، مشتریانش این کار را کردند)


یک چیزبرگر مک دونالد

مک دونالد/ اسکرین شات توسط کریس ماتیشزیک

بسیاری از دنیای فناوری دوست دارند خود را در ردای اجتناب ناپذیر بپوشانند.

البته Web3 موفق خواهد بود. همه آن را خواهند خواست. زیرا هر شرکت VC و فناوری می خواهد که همه آن را بخواهند.

با این حال، گاهی اوقات زندگی انسان تصمیم می‌گیرد در جهتی متفاوت بپیچد و مشاهیر فناوری بخشی از درخشش (خود مدیریتی) خود را از دست می‌دهند.

به نظر می رسد که چند سال پیش، فناوری غذا را زیر بال فلزی خود می برد و آن را به چیزی بسیار متفاوت تبدیل می کرد.

موضوع گیاهی بود، و شما با چه کسی بحث می کردید؟

برندهای فست فود به رقابت پرداختند تا ببینند چه کسی می‌تواند از گوشت تقلبی Happy Meal یا Whopper موفق شود. با فراتر از گوشت، غیر گوشتی شد یک چیز باحال برای خوردن. لازم نبود سالم تر باشد — آن چیزها هنوز پر از کالری بودند — اما جهان را از اثرات بد انتشار گاو نجات می داد.

با این حال اخیرا، یک اتفاق بسیار عجیب این مفهوم را مورد آزمایش قرار داد. به نظر می رسد که مک دونالد بسیار بی سر و صدا برگر McPlant خود را به مرتع فرستاد.

من یکی از این چیزها را چشیدم و آن را کاملاً خوشایند یافتم. شما می توانید، اگر آن را با یک لیوان شراب جفت می کردید، من را متقاعد کنید که گوشت گاو است.

با این حال، طرفداران مک دونالد آمریکایی از آن اجتناب کردند.

بیایید یک تحلیل بعد از بازی انجام دهیم.

اولین فکر ممکن است این باشد که گیاهخواران و گیاهخواران و افراد دارای زندگی سالم اغلب به مک دونالد مراجعه نمی کنند. با این حال، به ویژه در طول همه‌گیری، مک‌دونالدز اغلب تنها منبع سریع و ارزان غذا بود.

چرا حداقل آن را امتحان نکنیم؟ چرا از مغزهایی که وارد این کار شدند قدردانی نمی کنید؟ چرا به تغییر تصویر موریکان گوشت خوار کمک نمی کنید؟

همچنین: ما 5 بهترین ناگت مرغ وگان را آزمایش کردیم

گونه‌های گیاه‌خوار و وگان سرسخت‌تر مخالف بودند که مک‌پلانت در همان کباب‌پزی که نسخه گوشتی جهانی پخته می‌شود، پخته می‌شود.

اما بیا، من می شنوم که تو بو می کنی. کمال گرایی فقط تا آنجا پیش می رود. این مطمئناً گامی در جهتی مقدس تر بود.

می ترسم برخی به سمت توضیحات سیاسی سوق پیدا کنند. چرا، در زمان های اخیر، بشکه ترقه یک سوسیس گیاهی ارائه کرد که باعث شد برخی از مشتریان ادعا شده شرکت را متهم کنند که “بیدار شده است”.

آیا ممکن است صرفاً دیده شدن با همبرگر مک‌پلانت باعث نگرانی برخی از آمریکایی‌ها در مورد تصور خود از خود شود؟ آیا ممکن است آنها از دوری شدن توسط دوستان و همسایگان بیم داشته باشند؟

تصور صرف آزاردهنده است. با این حال، حتی می توان آن را به یک نتیجه دشوارتر رساند. پس بیایید. چه می شد اگر مشکل حتی بیداری ادعایی نبود، بلکه یک بی اعتمادی افسرده کننده به علم بود؟

همچنین: مک‌دونالد از مشتریان می‌خواهد که از برنامه‌اش به دلیل واقعاً رقت‌انگیز استفاده کنند

آره، دانشمندان این همبرگرها را درست کردند. آنها احتمالا یک تراشه بیل گیتس در خود دارند.

مال من این است که احتمالات را استخراج کنم، نه نتیجه‌گیری یا تحقیر کردن. بنابراین من به این واقعیت نمی پردازم که McPlant در برخی از کشورهای اروپایی بهتر عمل می کند.

در نهایت، ترجیح می دهم باور کنم که این کمی شبیه اپل در مقابل اندروید است. به سادگی تعویض کننده های مایل زیادی وجود ندارد. بنابراین، مگر اینکه McPlant به نحوی مشتریان جدیدی را به مک دونالد جذب کند، محکوم به فنا بود.

چقدر عجیب است که متقاعد کردن انسان ها به استفاده از یک برنامه جدید که در آن می توانند غریبه ها را ملاقات کنند و بر سر آنها فریاد بزنند آسان است، با این حال سخت است که انسان ها را برای انجام کاری که ممکن است به دنیا کمک کند را متقاعد کنیم.

ممکن است باعث شود فکر کنید ما سزاوار سرنوشتمان هستیم.


منبع: https://www.zdnet.com/article/mcdonalds-just-threw-technology-out-the-window-well-its-customers-did/#ftag=RSSbaffb68