آیا می خواهید برای Netflix هزینه کمتری بپردازید؟ اکنون می توانید، اما با تبلیغات

اگر شما هم مثل من هستید و فکر داشتن تبلیغات در نتفلیکس شما را به لرزه می‌اندازد، نگران نباشید: همه گزینه‌های طرح دیگری که اکنون در دسترس هستند، دست نخورده باقی خواهند ماند.

دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست، این طرح بیشتر مواردی را که Basic Plan دارد ارائه می دهد، اما با تبلیغات.

نتفلیکس به اشتراک می‌گذارد که تبلیغات در زمان راه‌اندازی ۱۵ یا ۳۰ ثانیه طول می‌کشد و شما می‌توانید به‌طور متوسط ​​۴ یا ۵ دقیقه تبلیغات در ساعت انتظار داشته باشید.

علاوه بر تبلیغات، معایب عمده این طرح این است که تعداد محدودی از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی به دلیل محدودیت های مجوز برای پخش در دسترس نخواهد بود و نمی توانید هیچ عنوانی را دانلود کنید.

سطوح طرح نتفلیکس

اسکرین شات توسط سابرینا اورتیز/ZDNET

نتفلیکس مدتها مقاومت کرد ایده اضافه کردن محتوای تبلیغاتی است، اما این حرکت در زمانی انجام می‌شود که سرویس استریم خود را برای حفظ مشترکین در تلاش است.

این طرح ارزان‌ترین گزینه نتفلیکس خواهد بود و پس از آن گزینه‌های Basic، Standard و Premium با قیمت‌های 9.99 دلار، 15.49 دلار و 19.99 دلار در ماه به فروش می‌رسد. تنها تفاوت بین سه سطح بعدی این است که در چند دستگاه می توانید همزمان نتفلیکس را تماشا کنید و ویدیوها را بارگیری کنید.

اگر احساس می کنید که برای نتفلیکس بیش از حد هزینه می کنید، اکنون گزینه ارزان تری دارید. پنجشنبه، نتفلیکس اعلام کرد که از ماه نوامبر، یک طرح “Basic with Ads” را با قیمت 6.99 دلار در ماه به مشتریان ارائه می دهد که پایین ترین سطح اشتراک نتفلیکس است.

این طرح در 3 نوامبر در ساعت 9 صبح به وقت محلی راه اندازی می شود و در 12 کشور استرالیا، برزیل، کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، ژاپن، کره، مکزیک، اسپانیا، بریتانیا و ایالات متحده در دسترس خواهد بود. اگر کشور شما در لیست نیست، نگران نباشید، نتفلیکس می گوید که انتظار دارد در طول زمان در کشورهای بیشتری راه اندازی شود.

دیدن: 5 بهترین جایگزین نتفلیکس: تماشای زیاد در جای دیگر

ads-plan-blog-header-image.png

نت فیکس

اگر علاقه مند هستید، اشتراک ساده است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بازدید کنید وب سایت نتفلیکس پس از راه اندازی و ثبت نام پایه Basic with Ads.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/want-to-pay-less-for-netflix-now-you-can-but-with-ads/#ftag=RSSbaffb68با طرح Basic with Ads، کاربران می توانند Netflix را در یک دستگاه پشتیبانی شده در یک زمان تماشا کنند و از *تقریبا* همه کاتالوگ استریم Netflix بهره ببرند. کیفیت ویدیو مانند برنامه Basic باقی می ماند و تا 720p/HD را پشتیبانی می کند.