آیا قاب آیفون 13 من روی آیفون 14 جدید قرار می گیرد؟


مدل‌های آیفون ۱۴ پرو و ​​پرو مکس روی پایه‌های موجود در فروشگاه اپل

جیسون هینر/ZDNET

هر بار که اپل خط جدیدی از محصولات اضافه می‌کند، به نظر می‌رسد لوازم جانبی جدیدی را نیز برای خرید جداگانه اضافه می‌کند تا تجربه کاملی داشته باشید، مانند ایرپادهای بی‌سیم، کابل USB به لایتنینگ یا یک قاب جدید متناسب با ابعاد جدید. . بنابراین احتمالاً از خود می‌پرسید که آیا اگر روی محصول جدید سرمایه‌گذاری کنید، همین امر صدق می‌کند آیفون 14.

بیشتر: اپل مودبانه توضیح می دهد که چرا قاب های آیفون هدر دادن پول هستند

پاسخ طولانی کوتاه، برای مدل سایز معمولی، اگر آیفون 14 می‌گیرید، نیازی به تعویض قاب آیفون 13 ندارید. بله، قاب فعلی شما با آیفون 14 کار می‌کند، بنابراین می‌توانید از دردسر جلوگیری کنید. و پول خود را اگر قبلاً یک آیفون 13 با قاب دارید. اجازه ندهید تبلیغات و تغییر جزئی ابعاد شما را فریب دهد. در اینجا به تفکیک این ابعاد می پردازیم تا بتوانید خودتان ببینید.

آیا قاب آیفون 13 روی آیفون 14 قرار می گیرد؟

آره. با وجود آنها 0.01اینچ تفاوت در عمق، هر دو آیفون 13 و آیفون 14 دارای یک صفحه نمایش 6.1 اینچی، هستند ارتفاع 5.78 اینچ، و هستند عرض 2.82 اینچ این تفاوت برای سرمایه گذاری در یک مورد کاملاً جدید کافی نیست (البته اگر بخواهید می توانید). اگر به آمازون نگاه کنید، قاب هایی را می بینید که با آیفون 13 و آیفون 14 سازگار هستند. این به عنوان مثال، مورد هر دو مناسب است.

کلیک اینجا برای مشاهده ابعاد دقیق آیفون 14.

بیشتر: آیفون 13 در مقابل آیفون 14: آیا باید ارتقا دهید؟

دست هایی که آیفون 13 و آیفون 14 را بالا گرفته اند

آیفون 13 در کنار آیفون 14.

تصویر: اپل

قاب آیفون 13 پرو در آیفون 14 پرو چطور؟

متاسفانه وقتی صحبت از آیفون 14 پرو، شما نیاز به یک مورد جدید دارید. آیفون 14 پرو 0.03 اینچ بالاتر (در 5.81 اینچ) از آیفون 13 پرو است، 0.01 اینچ از عرض کم می کند (تا به 2.81 اینچ می رسد) و 0.01 اینچ به عمق اضافه می کند (اکنون 0.31 اینچ). آیفون 14 پرو همچنین یک دوربین جدید اضافه می کند که لنزها و فضای کلی دوربین را بزرگتر می کند، بنابراین قاب 13 پرو شما با برآمدگی دوربین 14 پرو در تضاد است.

کلیک اینجا برای مشاهده ابعاد دقیق مدل های آیفون 14 پرو.

همچنین: آیفون 13 پرو در مقابل آیفون 14 پرو: آیا ارزش ارتقا دارد؟

آیفون 13 پرو مکس و آیفون 14 پرو مکس چطور؟

همانند Pro معمولی، پاسخ نیز منفی است. آیفون 14 پرو مکس، مانند 14 پرو، یک دوربین سوم با سنسورهای بزرگتر و عمیق تر نیز اضافه می کند، بنابراین قاب فعلی شما برای 13 پرو مکس کار نمی کند.

کلیک اینجا برای مشاهده ابعاد و مدل دقیق آیفون 14 پرو مکس.

همچنین: مقایسه مدل های جدید آیفون 14: کدام یک را باید بخرید؟

آیفون 14 پرو مکس در فروشگاه اپل برگزار شد

جیسون هینر/ZDNET

آره. قاب‌ها به لطف کوچک‌ترین تفاوت‌هایی در عمق، تنها بین ابعاد آیفون 13 و آیفون 14 قابل تعویض هستند. بازرگانانی مانند آمازون در حال حاضر جعبه هایی را می فروشند که برای “iPhone 13 یا 14” تبلیغ می شوند. با این حال، برای مدل‌های Pro و Pro Max، به دلیل اضافه شدن لنز دوربین جدید و ابعاد بزرگ‌تر سنسورها، باید یک قاب جدید تهیه کنید.

شایعه شارژ کامل آیفون 14 به صورت بی سیم صحت ندارد. تمام مدل‌های جدیدترین نسل آیفون همچنان از لایتنینگ برای شارژ استفاده می‌کنند. بنابراین اگر قبلاً آیفون 5 یا بالاتر دارید، نیازی به سرمایه گذاری روی شارژر جدید نخواهید داشت.

آره. اپل همراه با مجموعه قاب‌های معمولی خود، قاب‌های MagSafe را برای شارژرهای بی‌سیم مغناطیسی می‌فروشد. به آن نگاه کن سایت اینترنتی برای تمام مدل های آیفون 14. آمازون همچنین شروع به فروش قاب های MagSafe برای تمام مدل های آیفون 14 کرده است.

همچنین: آیفون 14 سیم کارت را حذف می کند. در اینجا معنی آن چیست


منبع: https://www.zdnet.com/article/will-my-iphone-13-case-fit-on-the-new-iphone-14/#ftag=RSSbaffb68