Opera Workspaces یک کمال مدیریت تب است

اگر از قبل برگه‌هایی را باز کرده‌اید، می‌توانید با کلیک راست روی برگه و انتخاب انتقال برگه به ​​فضای کاری > نام فضای کاری (که در آن WORKSPACE NAME نام فضای کاری برای قرار دادن برگه است) آنها را به فضای کاری دیگری منتقل کنید.

گفتگوی جابجایی زبانه Opera Workspaces.

مدیریت فضاهای کاری فقط با یک کلیک راست فاصله دارد.

تصویر: جک والن

انتقال یک برگه به ​​یک فضای کاری متفاوت بسیار آسان است.

تصویر: جک والن پنجره نامگذاری فضای کاری

اما زمانی که شما با یک تن متریک استعاری از تب ها کار می کنید، کارآمد بودن کار دشواری است.

با باز کردن مرورگر وب Opera، یک پنل در سمت چپ پنجره خواهید دید. در بالای آن پنل، باید یک جفت آیکون را در بالا ببینید که به عنوان دو فضای کاری پیش‌فرض عمل می‌کنند. من پنج فضای کاری دارم:

  • خريد كردن.
  • کار کنید.
  • رسانه های اجتماعی.
  • اخبار.
  • فیلمسازی.
کارمند زن متمرکز در حال تایپ در محل کار با استفاده از کامپیوتر.  پرتره نمای جانبی یک کپی رایتر که روی کامپیوتر خانگی کار می کند.

iStockphoto/Getty Images

هر فضای کاری می تواند هر تعداد برگه مورد نیاز را در خود جای دهد و شما می توانید هر تعداد فضای کاری که لازم است ایجاد کنید. هنگامی که از این ویژگی عاقلانه استفاده می کنید، بهره وری مرورگر وب شما را به طور جدی افزایش می دهد و برگه های شما را از کنترل خارج نمی کند، به گونه ای که هیچ راه حل مدیریت تب دیگری نمی تواند.


منبع: https://www.zdnet.com/article/opera-workspaces-is-tab-management-perfection/#ftag=RSSbaffb68

همچنین: نحوه استفاده از گروه های تب در گوگل کروم

Opera Workspaces یک کمال مدیریت تب است

احتمالاً از خود می‌پرسید که چگونه با این تعداد تب در حال اجرا در یک مرورگر، عقل خود را دست نخورده نگه دارم. از این گذشته، آیا هر یک از آن برگه‌ها آنقدر کوچک نمی‌شود که خواندن آن سخت باشد؟ و آیا این نقطه مقابل استفاده از تب ها نیست؟

من همیشه برگه های زیادی در مرورگرهای وب خود باز می کنم. به عنوان مثال، در حال حاضر من 32 تب باز دارم.

همچنین: مرورگرهای وب باید از تلاش برای همه چیز بودن برای همه دست بردارند

ایجاد یک فضای کاری جدید در Workspace Manager.

تصویر: جک والن مدیر فضای کاری اپرا.

و این یک روز کند است.

یعنی مگر اینکه از ابزار مدیریت برگه استفاده کنید. چنین ابزارهایی قرار است مدیریت برگه های شما را به میزان قابل توجهی آسان تر کنند. با این حال، همه ویژگی‌ها یا افزونه‌های مدیریت برگه یکسان ایجاد نمی‌شوند. متوجه خواهید شد که آنها از مواردی که به سختی قابل استفاده هستند، تا بسیار گیج کننده و همه چیز در این بین هستند.

در پنجره پاپ آپ بعدی، یک نماد برای فضای کاری جدید انتخاب کنید، نامی برای آن بگذارید و روی ایجاد کلیک کنید. به ایجاد تمام فضاهای کاری که فکر می کنید ممکن است نیاز داشته باشید ادامه دهید.

هنگامی که تمام فضاهای کاری مورد نیاز خود را ایجاد کردید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی نماد فضای کاری برای جابجایی کلیک کنید. سپس می توانید برگه ها را در فضای کاری باز کنید و آنها به تنهایی در آن فضای کاری ایزوله خواهند شد. این یک نکته بسیار مهم را نشان می دهد، نکته ای که به تمایز ویژگی Opera Workspace از سایر گزینه های مدیریت تب کمک می کند. با Workspaces، حتی برگه های پین شده نیز به فضای کاری که به آن پین شده اند، جدا می شوند.

روی یکی از نمادهای پیش فرض فضاهای کاری کلیک راست کرده و سپس از منوی باز شده، روی Manage Workspaces کلیک کنید.

با این حال، یک مرورگر وب وجود دارد که شامل یک ویژگی مدیریت برگه است که کمال مدیریت برگه را در ترکیب به ارمغان می آورد. آن مرورگر Opera است و این ویژگی Workspace نام دارد و بهترین مدیر تب روی کره زمین است.

به هر حال، هدف از مرور زبانه ای کمک به کارآمدتر و سازماندهی کردن تجربه مرور وب شما است.

همچنین: نحوه استفاده از Opera VPN (و چرا باید)

منوی راست کلیک نوار کناری Opera.

البته، شما می توانید فضاهای کاری خود را هر طور که دوست دارید سازماندهی کنید. در مورد آن، چگونه فضاهای کاری جدید ایجاد می کنید؟ بگذارید اول آن را به شما نشان دهم.

مطمئن شوید که یک نماد apropos و نام برای فضای کاری جدید خود انتخاب کرده اید.

تصویر: جک والن

نحوه استفاده از Workspace ها

در پنجره باز شده، روی Add more کلیک کنید تا یک فضای کاری جدید ایجاد شود.

32.

همچنین: نحوه استفاده از ویژگی جدید Pinboard اپرا (و چرا باید)