Zendure SuperBase V یک پاوربانک برای کل خانه یا ماشین الکتریکی شما است

Zendure در حال حاضر است اجرای کیک استارتر (کمتر از دو هفته دیگر باقی مانده است)، جایی که قیمت های تخفیف دار از 2599 دلار شروع می شود. در حال حاضر، این به هیچ وجه ارزان نیست، اما در دنیای نیروگاه ها، گران هم نیست.

همچنین: در نهایت، یک پاور بانک واقعا ضد آب

نمای نزدیک از دسته SuperBase V

فکر نمی کنم تا به حال چیزی به این بزرگی و قدرتمندی را آزمایش کرده باشم که واقعاً مرا بترساند.

SuperBase V مملو از ورودی و خروجی است.

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

ورودی ها و خروجی های SuperBase V

نمای نزدیک از خروجی های SuperBase V

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

صفحه نمایش واضح و شفاف است و آنچه را که باید بدانید به شما می گوید.

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

صفحه نمایش خوب و واضح است و همه چیزهایی را که باید بدانید بدون اینکه شما را با اطلاعات بیش از حد غرق کند، در یک نگاه به شما می گوید.

با توجه به اینکه SuperBase V چقدر بزرگ است، باید سخت باشد و به نظر می رسد Zendure به این مهم دست یافته است. این سیستم با قضاوت در جعبه و پالت از چیزی که به نظر می رسید یک حمل و نقل کاملاً دراماتیک بود جان سالم به در برد و سالم وارد شد. دوام، تناسب و پرداخت تمام آن چیزی است که من از یک محصول Zendure انتظار دارم (و در زمان خود محصولات Zendure زیادی را آزمایش کرده ام).

و اگر سعی کنم بیش از حد توان مصرف کنم، ویژگی های ایمنی داخلی به این معنی است که به جای ایجاد یک درام، همه چیز با مهربانی کنار می رود.

Zendure SuperBase V با باتری ماهواره ای (مک بوک پرو 16 اینچی برای مقیاس).

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

به آن به عنوان یک پاوربانک واقعا بزرگ برای خانه یا ماشین الکتریکی خود فکر کنید. می‌توانید آن را از برق (شاید با استفاده از برق ارزان‌تر در زمان‌های کم مصرف) یا خورشیدی شارژ کنید و یا در طول یک روز از آن استفاده کنید یا در صورت خاموش شدن چراغ‌ها آن را به عنوان برق پشتیبان نگه دارید.

SuperBase V از دو جزء تشکیل شده است: ایستگاه پایه SuperBase V که در 4608 و 6438 وات ساعت عرضه می شود و باتری های ماهواره ای اختیاری که ظرفیت های 4608 و 6438 وات ساعت نیز دارند.

اما آن روز با ورود Zendure SuperBase V فرا رسیده است.

همچنین: 5 بهترین نیروگاه های قابل حمل

شما می توانید چهار باتری ماهواره ای را به یک SuperBase V متصل کنید.

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

خوانندگان معمولی می‌دانند که من پاوربانک‌هایی را در همه اندازه‌ها آزمایش کرده‌ام – از پاوربانک‌های کوچکی که روی جاکلیدی شما قرار می‌گیرند تا نمونه‌های غول‌پیکری که بیشتر شبیه یک چمدان برق هستند، و اخیراً پاور بانک‌هایی که توسط نیروگاه‌ها به آن‌ها ملحق شده‌اند – غول‌پیکر پاوربانک‌هایی طراحی شده‌اند تا برق اصلی را به مکان‌هایی بیاورند که برق ندارند.

Zendure SuperBase V با باتری ماهواره ای و مک بوک پرو در جلوی آن

پنکه ای که برای خنک نگه داشتن دستگاه در هنگام استفاده کار می کند، بیش از حد نویز ندارد. در حالی که نمی‌خواهید در حالی که سعی می‌کردید بخوابید کنار سرتان بچرخد، متوجه شدم که خیلی سریع در شلوغی و شلوغی زندگی روزمره ناپدید شد.

خروجی‌های برق همگی بررسی می‌شوند، با SuperBase V هر چیزی که Zendure وعده داده را ارائه می‌دهد.

باتری ماهواره ای دارای یک خروجی ماشین 12 ولت، یک کانکتور Anderson 12wV/30A و یک کانکتور XT-90 10A است.

چرخ های موتوری درخشان هستند و جابجایی این بار عظیم را بسیار آسان می کنند.

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

مرور: نگاه اول Anker 757 Powerhouse: آیا این نیروگاه عالی است؟

نمای نزدیک در SuperBase V

و در حالی که همه به الف نیاز ندارند SuperBase Vبرای کسانی که به دنبال راهی ایمن و قابل انعطاف برای ذخیره و جابجایی انرژی زیادی هستند، این یک سیستم منحصر به فرد است که دقیقاً این کار را انجام می دهد و آن را واقعاً به خوبی انجام می دهد.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/the-zendure-superbase-v-is-a-power-bank-for-your-whole-home-or-electric-car/#ftag=RSSbaffb68

اما هیچ‌کدام از اینها مرا برای قدرت فوق‌العاده آماده نکرده است Zendure SuperBase V.

این دسته لمس خوبی است.

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

اوه، و این ظرفیت باتری به سادگی خیره کننده است. پیش از این، بزرگترین نیروگاهی که من آزمایش کرده‌ام، ظرفیتی در حدود 2000 وات ساعت داشت، بنابراین داشتن بیش از سه برابر این قدرت در نوک انگشتان من واقعاً بازی را تغییر می‌دهد. داشتن 3800 وات خروجی در اختیار من همچنین به این معنی است که می‌توانم دستگاه‌های پرکاربرد – از جمله ابزار برقی و لوازم خانگی – را بدون نگرانی از بارگذاری بیش از حد SuperBase V اجرا کنم.

وزن استاتین پایه فقط یک تار مو کمتر از 60 کیلوگرم است، بنابراین برای سهولت حمل و نقل، Zendure آن را نه تنها با یک دسته، بلکه چرخ‌های عقب موتوری نیز برای کمک به جابجایی آن در خانه شما طراحی کرده است.

همچنین می‌توانید SuperBase V را در یک ماشین یا RV قرار دهید و در حال حرکت انرژی دریافت کنید، از آن برای تامین انرژی تجهیزات خود در زمان حضور در RV خود استفاده کنید، یا از نیروی ذخیره شده آن برای افزایش برد ماشین الکتریکی خود استفاده کنید.

نمای نزدیک از چرخ های SuperBase V

هر ایستگاه پایه می تواند به حداکثر چهار باتری ماهواره ای متصل شود.

لحظه ای که تمام 110 کیلوگرم (یعنی 240 پوند) آن روی یک پالت رسید، می دانستم که این با تمام نیروگاه هایی که قبلاً آزمایش کرده ام متفاوت است.

من چند روزی است که Zendure SuperBase V و باتری ماهواره را دارم، و در حالی که این مدت برای آزمایش کامل سیستم کافی نیست، به اندازه کافی طولانی شده است تا بتوانم اصول اولیه را آزمایش کنم.

همچنین: 5 بهترین پاوربانک قابل حمل

در مورد چیزهایی که من تست کردم، من از همه چیز بسیار راضی هستم.

باتری ماهواره در بالای واحد پایه قرار می گیرد و سوار می شود، و اگر فکر می کردید که چرخ های موتوری هنگام جابجایی واحد پایه 60 کیلوگرمی مفید هستند، وقتی 46 کیلوگرم بیشتر به بار اضافه می کنید، واقعاً از داشتن آنها خوشحالید.

بنابراین، SuperBase V چیست؟

و اجازه دهید به شما اطمینان دهم، آن چرخ های موتوری بسیار مفید هستند.

هر ایستگاه پایه دارای تعداد زیادی پورت، از جمله AC، USB-A و USB-C، خروجی ماشین 12 ولت و غیره است.

نمای نزدیک از کنار SuperBase V