HyperX Cloud Stinger 2 50 دلاری، ورود عالی به هدست های بازی است

Cloud Stinger 2 دارای ویژگی راحتی امضای HyperX است که در فوم حافظه ای که دور سر بند و گوش بند قرار می گیرد، ارائه می شود. من برای بخش بهتری از تعطیلات آخر هفته در حالی که اینها را پوشیده بودم بازی کردم و آنها در تمام مدت احساس راحتی می کردند.

در حالی که میکروفون حذف نویز داخلی کار می‌کرد، از همسرم پرسیدم صدایم چگونه است و به او گفتند که صدای Cloud Stinger 2 بلندتر اما خفه‌تر از Nova 1 است. اساساً، اگر می‌خواهید تیمتان صدای شما را برای کمک بشنود. در طول یک هاله نبرد بیگانه ها، سپس Stinger 2 کار را انجام می دهد. فقط از آنها انتظار نداشته باشید که هر کلمه ای را که می گویید کاملاً درک کنند.

در نهایت، اگر کاملاً به یک میکروفون جمع شونده و صدای واضح نیاز دارید، توصیه می کنم هدست نوا 1. اما اگر بودجه شما به 50 دلار محدود شده است و/یا می خواهید یک هدست سطح پایه خوب داشته باشید، Cloud Stinger 2 ارزش نگاه کردن را دارد


منبع: https://www.zdnet.com/article/hyperx-cloud-stinger-2-is-the-perfect-entry-into-gaming-headsets/#ftag=RSSbaffb68

بیشتر: بهترین هدست های بازی رایانه شخصی

یک میکروفون حذف نویز در هدست 49 دلاری تعبیه شده است.

ربکا آیزاکس/ZDNET

اخیراً یک هدست مقرون به صرفه دیگر را آزمایش کردم – هدست SteelSeries Arctis Nova 1. در مقایسه با Nova 1 که خرده فروشی می شود برای 10 دلار بیشتر، HyperX Cloud Stinger 2 به جز یک قسمت کلیدی: میکروفون، انگشت به پا می شود.

هدست بازی HyperX Cloud Stinger II

ربکا آیزاکس/ZDNET

نکته مهمی که باید به آن توجه کرد: میکروفون جمع نمی‌شود یا جدا نمی‌شود، بنابراین کسانی که در هنگام بازی یا استفاده از پیام‌های صوتی هدست احتیاط بیشتری می‌خواهند، می‌خواهند به جای دیگری نگاه کنند. همچنین اگر می‌خواهید آن را از طریق بلوتوث یا آداپتور جفت کنید، سازگاری بی‌سیم ندارد.

هدست بازی HyperX Cloud Stinger II

در فرنچایز Far Cry، صدای فضایی برای من ضروری است تا بتوانم بهتر به محیط اطراف خود گوش دهم و حذف های تاکتیکی و مخفیانه انجام دهم. درایورهای 50 میلی‌متری از DTS Headphone:X Spatial Audio استفاده می‌کنند، و این نرم‌افزار به من برتری داد وقتی که در اطراف دره نجات اعضای قبیله Wenja در اولیه. من به طور کلی از اینکه صدای من واقعاً شبیه به نظر می رسد، تحت تأثیر قرار گرفتم، به خصوص برای قیمت 49 دلار. در اینجا شایان ذکر است که DTS Headphone:X Spatial Audio یک اشتراک پولی است، اگرچه HyperX با خرید Cloud Stinger 2 یک کد فعال‌سازی دو ساله را بسته‌بندی می‌کند.

من HyperX Cloud Stinger 2 را برای چند هفته برای تجربه بازی و موسیقی خود آزمایش کردم. در Spotify، آهنگ های K. Flay و Grandson در گوش من بسیار نازک بود. با این حال، این هدست برای اهداف بازی طراحی شده بود، و یک بار من شلیک کردم هاله و Far Cry: Primal، تفاوت کیفیت من را شگفت زده کرد.

بعد از ساعات کاری، برای استراحت به بازی روی می‌آورم و داشتن یک هدست محکم جزء ضروری تجربه است. هدست های بازی می توانند گران باشند، اما HyperX Cloud Stinger 2 — آخرین نسخه از این شرکت — به طور قابل توجهی ارزان تر از رقبا است و در عین حال مشخصاتی را ارائه می دهد که لزوماً “سازش” را فریاد نمی زنند.