نحوه استفاده از ویژگی پنهان فتوشاپ در iOS 16 (و چرا آن را دوست خواهید داشت)

اگر نمی‌توانید بیش از این منتظر بمانید تا نگاهی اولیه به ویژگی‌های iOS 16 و iPadOS 16 داشته باشید، در اینجا نحوه ثبت نام برای برنامه بتا عمومی در همین لحظه آورده شده است. با این حال، باید به شما هشدار بدهم: نسخه بتای عمومی 2 و بتای توسعه دهنده 4 احتمالاً باگ ترین نسخه ها هستند. من باید تا نسخه بعدی منتظر بمانم قبل از اینکه دست به کار شوم.


منبع: https://www.zdnet.com/article/how-to-use-ios-16s-hidden-photoshop-like-feature/#ftag=RSSbaffb68

نحوه استفاده از ویژگی جدید فتوشاپ مانند آیفون

نسل بعدی نرم افزارهای آیفون و آیپد در حال حاضر فقط از طریق برنامه نویسان اپل یا برنامه های بتا عمومی در دسترس هستند. پس از انتشار عمومی، iOS 16 و iPadOS 16 لیست بلندبالایی از ویژگی‌ها را به دستگاه‌های تلفن همراه این شرکت اضافه می‌کنند، از قابلیت حذف iMessages تا یک صفحه قفل کاملاً اصلاح‌شده.

با انگشت یک کپی از شکل یک پسر را از یک عکس در آیفون حرکت دهید

جیسون سیپریانی/ZDNet

هنگامی که این اتفاق افتاد، دو گزینه دارید: می‌توانید عکس را بکشید و به برنامه دیگری رها کنید تا آن را به اشتراک بگذارید، یا می‌توانید انگشت خود را بردارید و روی دکمه کپی یا اشتراک‌گذاری ضربه بزنید.

برای آزمایش ویژگی جدید، هنگامی که iOS 16 یا iPadOS 16 را در دستگاه خود دارید، برنامه Photos را باز کنید و عکسی را انتخاب کنید که موضوعی کاملاً مشخص داشته باشد. پرتره‌ها، عکس‌های سگ‌ها و حتی عکس‌های گل‌ها همگی در آزمایش من به خوبی کار کرده‌اند.

برش‌ها بی‌نقص نیستند، اما اگر عجله دارید و فقط نیاز دارید یا می‌خواهید چیزی را از پس‌زمینه عکس حذف کنید، واقعاً آسان‌تر از این نمی‌شود.

روی عکس ضربه بزنید تا باز شود، سپس هر چیزی را که می‌خواهید از عکس حذف کنید، به مدت طولانی فشار دهید. یک فلاش سریع نور در سراسر عکس خواهید دید که به شما اطلاع می‌دهد که Photos جادوی خود را انجام داده است.

در حالی که این ویژگی‌ها جالب هستند، یکی دیگر از آن‌ها وجود دارد که نمی‌توانم از آن استفاده نکنم. اپل آن را صدا می کند حذف موضوع از پس زمینه، که سکسی ترین نام نیست. برای من، این یک هک به سبک فتوشاپ است که در برنامه Photos اپل تعبیه شده است و به شما امکان می دهد – خوب – یک شی (یا موضوع) را از پس زمینه یک عکس با حداقل تلاش حذف کنید. به طور جدی. استفاده از آن تقریباً بسیار آسان است.