امریکن ایرلاینز می گوید اوضاع سه برابر بدتر از یونایتد است

با این حال، یک مانع کوچک وجود دارد: خطوط هوایی. شما نمی توانید مطمئن باشید که آنها قرار است چه کاری انجام دهند، آیا شما را به مقصد خواهند رساند یا نه. یا اگر آنها هرگز.

خوب، کربی کاملاً واضح به نظر می رسید. او گفت CNBC: “ما تا تابستان آینده به استفاده عادی و سطح پرسنل عادی بر نمی گردیم.”

اما به هر حال، چه زمانی اوضاع بهتر خواهد شد؟

مدیر عامل آن، رابرت ایسوم، به توپ کریستالی درجه یک شخصی خود خیره شد و همچنان ابرهای تاریک زیادی را دید.

او گفت: «از منظر منطقه‌ای، این کار کمی بیشتر از این طول می‌کشد. شاید دو یا سه سال، زنجیره تامین خلبانان را به جایی که نیاز داریم برگردانیم.”

آیا شما برنامه‌ریزی کرده‌اید – به غیر از تصمیم به ترک شغل، یعنی؟

شاید کربی از یونایتد نیز صرفاً بر خدمات خطوط هوایی خود تمرکز کرده است. یا شاید او معتقد است که یونایتد در وضعیت بهتری نسبت به آمریکا قرار دارد. خلبانان آمریکایی قطعاً با آن موافق هستند.

بیایید اکنون به پیش‌بینی‌های امریکن ایرلاینز نگاهی بیندازیم.

(اسکرین شات از ویدئوی خطوط هوایی امریکن)

اسکرین شات از ویدئوی خطوط هوایی امریکن

همه خطوط هوایی ایالات متحده در طول سال گذشته نشان دادند که مهارت های برنامه ریزی آنها اسفناک است. پول دولت را گرفتند. آن‌ها وقتی می‌دانستند کارکنانی برای انجام پروازهایی که می‌فروختند ندارند، هر ذره‌ای از درآمد مسافری را که می‌توانستند درک کردند.

شما نمی توانید مطمئن باشید که آیا آنها همچنان کمبود کارکنان دارند که منجر به کمبود پرواز می شود که منجر به کمبود خلق و خوی شما می شود.

با این حال، کربی در حال تلاش برای افزایش فروش است: “متاسفانه، همچنان صندلی های کمتری در کل سیستم موجود خواهد بود زیرا زیرساخت های اطراف هوانوردی نمی توانند آن را پشتیبانی کنند. احتمالا باید زودتر برای کریسمس رزرو کنید. ما.” ما کمتر پرواز خواهیم کرد تا بتوانیم قابلیت اطمینان را تضمین کنیم.”

یک فکر جذاب، این شاید فکر کنید یونایتد زودتر به این ایده رسیده است.

آیا فوق العاده نیست که با عزیزان خود به جایی پرواز کنید، در یک ساحل دراز بکشید و فراموش کنید که چند سال گذشته هرگز اتفاق افتاده است؟

کمی طولانی تر؟ سه برابر سال‌هایی که یونایتد می‌گوید همه چیز به حالت عادی باز می‌گردد؟

به راحتی می توان مشکوک شد که هیچ یک از مدیران اجرایی ایده چندانی در مورد آنچه اتفاق خواهد افتاد ندارند. آنها اعدادی را ارائه می دهند که هیچ ارتباط ضروری با سرگرمی آینده ندارند.

خطوط هوایی پروازها را لغو کرده و مسیرهای شهرهای کوچکتر آمریکا را بسته اند. اما صرف این تصور که سه سال طول می کشد تا آمریکایی ها به خدمات رسانی مناسب به مشتریان برگردند، ممکن است باعث شود که آنها اصلاً برنامه ای نداشته باشند.

بیایید ابتدا به اسکات کربی، مدیرعامل United Airlines بپردازیم. شرکت هواپیمایی او تعداد پروازهای خود را کاهش می دهد. او می‌گوید این به این دلیل است که یونایتد می‌خواهد «با مشتری بهتر عمل کند».

همه چیز رو به جلو نیست

وقتی باید به دیگران تکیه کنی سخت است، اینطور نیست؟ اما سپس کمی تاریکی بیشتری وارد کرد.

شاید کسی باید ایسوم را به خاطر واقع گرایی اش ستود، حتی زمانی که می نالد که چگونه او و سایر خطوط هوایی در حال حاضر مدیریت بدی دارند.

این به اندازه کافی سرراست است. اگر در حال برنامه ریزی برای تعطیلات تابستانی سال آینده خود هستید، یونایتد می گوید همه چیز به روال عادی خود باز خواهد گشت. اگرچه خاطره دور من از حالت عادی نشان می دهد که پرواز در تابستان هنوز هم تجربه ای شبیه به خوردن شن با چاپستیک دارد.

بنابراین من سخنان عمومی مدیران بزرگ هواپیمایی آمریکا را به دقت بررسی می‌کنم تا بفهمم که آینده خطوط هوایی اکنون چقدر بد – یا خدا رحمتشان کند، چقدر خوب است.

او موافقت کرد که یک سال طول بکشد تا هواپیماهای بزرگتر این شرکت دوباره به طور عادی پرواز کنند. با این حال، او اضافه: “من فکر می کنم این به زنجیره تامین سازندگان هواپیما و در نهایت تامین خلبان بستگی دارد تا همه چیز هماهنگ شود.”

آیا اخیراً زیاد به آینده فکر کرده اید؟

screen-shot-2022-07-27-at-9-26-16-am.png

برای جلوگیری از ناامیدی هم اکنون رزرو کنید؟ چه ناامیدکننده.

همه ما می توانیم نظام را مقصر بدانیم. به نظر می رسد همیشه سرزنش خودمان کمی سخت تر است.


منبع: https://www.zdnet.com/article/american-airlines-suggests-things-are-three-times-worse-than-united/#ftag=RSSbaffb68