PlayStation VR2 سونی در فوریه 2023 با قیمت 550 دلار عرضه می شود


جعبه خرده فروشی پلی استیشن VR2

نسخه های نهایی کنترلرهای PS VR2 Sense و هدست به روز شده را می توان در تصاویر جعبه خرده فروشی که سونی منتشر کرد مشاهده کرد.

سونی

هدست موردانتظار پلی استیشن VR2 سونی بالاخره امروز تاریخ عرضه رسمی، قیمت و جزئیات پیش‌سفارش را دریافت کرد.

همراه واقعیت مجازی پلی استیشن 5 سونی به طور رسمی از 22 فوریه 2023 به فروش می رسد.

این گوشی در چندین نسخه از جمله یک مدل پایه همراه با هدست PS VR2، دو کنترلر PS VR2 Sense و یک جفت هدفون استریو و همچنین یک بسته با تمام موارد ذکر شده و کد کوپن فروشگاه پلی استیشن عرضه خواهد شد. برای Horizon Call of the Mountain.

پیش‌سفارش پلی‌استیشن VR2 از 15 نوامبر به‌طور انحصاری از تاریخ آغاز می‌شود فروشگاه آنلاین پلی استیشن برای خریداران در ایالات متحده، بریتانیا، فرانسه، آلمان، بلژیک، هلند و لوکزامبورگ. اگر مشتاق شروع فرآیند هستید، از قبل می توانید برای اطلاع از قبل ثبت نام کنید زمانی که پیش‌سفارش‌ها باز می‌شوند.

همچنین: 4 بهترین هدست VR بازی

جعبه خرده فروشی PlayStation VR2 Horizon

Horizon Call of the Mountain یک ماجراجویی مبتنی بر واقعیت مجازی است که در همان دنیای Horizon Zero Dawn و Horizon Forbidden West قرار دارد.

سونی

خریداران در مناطق جغرافیایی که در بالا ذکر نشده اند باید از خرده فروشان شرکت کننده در بازارهای محلی خود پیش خرید کنند. پیش‌سفارش‌ها با این خرده‌فروشان نیز از 15 نوامبر آغاز می‌شود.

گیمرهایی که در هدست جدید PS VR2 غواصی می‌کنند، رزولوشن ارتقایافته 2000×2040 در هر نمایشگر، ردیابی چشم، نرخ به‌روزرسانی 120 هرتز و موارد دیگر را تجربه خواهند کرد.

جعبه خرده فروشی برای پایه شارژ برای کنترلرهای Sense PlayStation VR2

فقط کنترلرهای Sense باید شارژ شوند. خود هدست از طریق اتصال به پلی استیشن 5 تغذیه می شود.

سونی

سونی علاوه بر اطلاعات قیمت و تاریخ عرضه، یک پایه شارژ جدید برای کنترلرهای PS VR2 Sense نیز معرفی کرد. این لوازم جانبی 50 دلاری می تواند به لطف منبع تغذیه مستقل خود، کنترلرها را بدون نیاز به درگاه USB کنسول پلی استیشن 5 شارژ کند.

همچنین: بهترین بازی های PS5

سونی همچنین عناوین عرضه‌ای را که برای PlayStation VR2 در قفسه‌های فروشگاه‌ها در دسترس خواهند بود، تأیید کرد. فهرست اولین شامل 11 بازی VR جدید که به عناوین راه اندازی شناخته شده می پیوندند پسندیدن Horizon Call of the Mountain و بازی Resident Evil دهکده. برخی از افراد برجسته یک تیرانداز ریلی بسیار تحت اللفظی نامیده می شوند سوئیچ بک VR، مبتنی بر فیزیک و سرکش تیپ نور، یک پورت VR از سیم‌کارت ساختمان شهر با نام ساده شهرها، تیراندازی مبتنی بر ریتم شلاق تپانچه، و چندین مورد دیگر.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/sonys-playstation-vr2-launches-february-2023-for-550/#ftag=RSSbaffb68