7 نکته و ترفند Pixel Buds Pro برای استفاده حداکثری از هدفون های بی سیم Google

این هدفون‌ها شامل حذف نویز فعال (ANC)، امکان جابه‌جایی آسان بین چندین دستگاه و کار با Google Assistant برای خواندن اعلان‌های شما یا درخواست به‌روزرسانی‌های آب و هوا هستند.

هر دو هدفون دارای یک پنل حرکتی لمسی هستند که برای کنترل پخش، پاسخ دادن یا پایان دادن به تماس‌ها، جابه‌جایی بین حالت ANC و حالت شفاف یا حتی درخواست از دستیار Google برای خواندن اعلان‌های شما استفاده می‌شود. در اینجا لیستی از حرکات پیش‌فرض است که می‌توانید مستقیماً از جعبه استفاده کنید:

  • یک ضربه: پخش/مکث را تغییر دهید. یک تماس تلفنی را پاسخ دهید
  • دو ضربه: از آهنگ فعلی رد شوید. تماس تلفنی را رد کنید
  • سه ضربه: یک مسیر به عقب برگرد
  • لمس کنید و نگه دارید: بین حالت ANC یا شفافیت جابه‌جا شوید. دستیار Google را فعال کنید
  • کشیدن انگشت به چپ/راست: صدا را کم یا زیاد کنید

در زیر شما را با چندین ویژگی Pixel Buds Pro آشنا می‌کنم، از جمله نحوه جفت کردن آن‌ها با انواع دستگاه‌ها و نحوه پیدا کردن هدفون گم شده.

چگونه از Pixel Buds Pro خود بیشترین بهره را ببرید

چگونه Pixel Buds Pro را با تلفن یا تبلت اندروید جفت کنیم

در پشت قاب Pixel Buds Pro، نزدیک به پایین، یک دکمه جفت کردن وجود دارد. هدفون ها را در قاب قرار دهید، آن را باز بگذارید و سپس دکمه جفت شدن را برای حدود دو ثانیه فشار دهید و نگه دارید. وقتی چراغ نشانگر شروع به چشمک زدن سفید کرد، منوی بلوتوث دستگاهتان را باز کنید و Pixel Buds Pro را انتخاب کنید.

مطمئن نیستید که Pixel Buds Pro برای شما مناسب است؟ حتما بررسی عمیق من در مورد هدفون های بی سیم را بخوانید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/7-pixel-buds-pro-tips-and-tricks-to-get-the-most-out-of-googles-wireless-earbuds/#ftag=RSSbaffb68

Pixel Buds Pro از جفت سریع برای اتصال آسان به دستگاه‌های اندرویدی استفاده می‌کند، اما اگر بخواهید از آن‌ها با چیزی که اندروید نیست استفاده کنید، چه کار می‌کنید؟

می‌توانید عملکرد Touch & Hold را سفارشی کنید، یک هدفون را برای انجام یک کار خاص تنظیم کنید، در حالی که هدفون دیگر چیز دیگری را فعال می‌کند. برای تغییر تنظیمات، برنامه Pixel Buds را باز کنید، سپس انتخاب کنید کنترل ها را لمس کنید > سفارشی کردن لمس و نگه داشتن. در آنجا دو گزینه برای هر هدف هدفون چپ و راست پیدا خواهید کرد. یکی را انتخاب کنید کنترل نویز فعال را تغییر دهید یا با دستیار صحبت کنید برای هر هدفون مربوطه

pixel-buds-pro-1

جیسون سیپریانی/ZDNet

Pixel Buds Pro دارای نوک گوش با اندازه متوسط ​​است که از قبل روی آن نصب شده است. و در حالی که احتمالاً این اندازه برای بیشتر افراد است، ابزاری سریع و آسان در برنامه Pixel Buds تعبیه شده است که به شما کمک می کند بررسی کنید که از اندازه مناسب نوک استفاده می کنید. اطمینان از تناسب مناسب به همان اندازه که مربوط به عملکرد است، به راحتی نیز مربوط می شود. با یک هدفون مناسب، مهر و موم بهتری خواهید داشت و هدفون های هدفون صدای بهتری خواهند داشت و حالت ANC قوی تر می شود.

Pixel Buds Pro از جفت سریع برای اتصال سریع و آسان به تلفن یا رایانه لوحی Android شما استفاده می کند. برای جفت کردن هدفون‌های بی‌سیم با دستگاه اندرویدی خود، فقط باید قاب شارژ Pixel Buds Pro را با هدفون‌های داخل آن در کنار گوشی یا تبلت آنلاک باز کنید. پس از یکی دو ثانیه، هشداری نمایش داده می‌شود که از شما می‌پرسد آیا می‌خواهید به Pixel Buds Pro متصل شوید یا خیر.

pixel-buds-pro-2.jpg

تصویر: گوگل

Pixel Buds Pro گمشده خود را پیدا کنید

برنامه Pixel Buds دارای یک ویژگی داخلی است که به شما کمک می کند تا هدفون های گم شده را پیدا کنید. وقتی از آن استفاده می‌کنید، می‌توانید صدایی را روی هدفون چپ یا راست پخش کنید که باید به اندازه کافی بلند باشد تا به شما کمک کند آن را پیدا کنید.

pixel-buds-pro-screenshots-1

اسکرین شات توسط Jason Cipriani/ZDNet

چندین دستگاه اندرویدی دارید؟ سوئیچینگ صدا را روشن کنید

سخن به خردمندان: این ویژگی را با هدفون در گوش خود آزمایش نکنید. درد می کند.

حدود 20 ثانیه موسیقی سرگرم کننده ای می شنوید که در طی آن هدفون اندازه گیری می کند. در پایان آزمایش، علامت آبی زیر هدفون‌های هدفون با تناسب مناسب، یا پیشنهادی در مورد اندازه استفاده به همراه توصیه‌ای برای آزمایش مجدد پس از انجام تغییر خواهید دید.

هنگام تماشای یک برنامه یا گوش دادن به موسیقی در رایانه شخصی، پخش صدا از طریق Buds Pro، اگر با تلفن خود تماسی دریافت کردید، هدفون شما به طور خودکار به تلفن شما تغییر می کند تا بتوانید به تماس پاسخ دهید. وقتی کارتان تمام شد، نمایش یا موسیقی را دوباره روی رایانه‌تان شروع کنید و دوباره برمی‌گردند.

در پایین این بخش گزینه دیگری وجود دارد که در آن می توانید تعیین کنید که گزینه toggle از کدام ویژگی های نویز استفاده کند. برای مثال، اگر هرگز نمی‌خواهید از حالت شفافیت استفاده کنید، می‌توانید از ویژگی جابجایی برای جابه‌جایی بین ANC و Off استفاده کنید.

بررسی کنید که اندازه نوک گوش شما مناسب باشد

انتخاب کنید دستگاه را پیدا کنید سپس در برنامه Pixel Buds حلقه چپ یا راست زنگ بزن سپس به صدا گوش دهید

به عنوان مثال، اگر در حال تماشای فیلمی در تبلت اندرویدی هستید اما با تلفن اندرویدی خود تماسی دریافت می‌کنید، هدفون‌های هدفون فوراً به تلفن شما تغییر می‌کنند تا بتوانید به تماس پاسخ دهید و در این فرآیند ویدیو را متوقف کنید. سپس وقتی کارتان با تلفن تمام شد، فقط باید دوباره پخش فیلم را شروع کنید تا به عقب برگردید.

Pixel Buds Pro 199 دلاری گوگل اینجاست. هدفون‌های کاملاً بی‌سیم یک تجربه عالی را برای طرفداران اندروید ارائه می‌کنند و حتی با دستگاه‌های غیر اندرویدی کار می‌کنند.

برنامه Pixel Buds را باز کنید و انتخاب کنید چک مهر و موم گوش. هر دو هدفون را در گوش خود قرار دهید، مطمئن شوید که در محیطی آرام هستید و سپس ضربه بزنید شروع کنید.

برنامه Pixel Buds را باز کنید و به پایین صفحه تنظیمات اصلی بروید. در آنجا گزینه ای با برچسب پیدا خواهید کرد سوئیچینگ صدا; آن را انتخاب کنید. در صفحه بعدی، آن را بلغزانید از تعویض صدا استفاده کنید دکمه به بر موقعیت

از اتصالات چند نقطه ای استفاده کنید

Pixel Buds Pro

اسکرین شات توسط Jason Cipriani/ZDNet

نحوه استفاده و سفارشی کردن کنترل‌های لمسی Pixel Buds Pro

اگر بیش از یک دستگاه اندرویدی دارید، خواه چند گوشی اندرویدی باشد یا یک تلفن و یک تبلت، باید به محض راه اندازی Pixel Buds Pro، تعویض صدا را فعال کنید. انجام این کار به هدفون های شما اجازه می دهد تا به طور خودکار بین دستگاه ها جابجا شوند بدون اینکه شما کاری انجام دهید.

در برنامه Pixel Buds، به پایین گزینه‌ها بروید و انتخاب کنید چند نقطه ای و سپس سوئیچ کناری را بلغزانید از Multipoint استفاده کنید به بر موقعیت

چند ثانیه بعد، هدفون‌های شما متصل می‌شوند و اگر تلفن غیر پیکسل دارید، از شما خواسته می‌شود برنامه Pixel Buds را دانلود کنید. اگر تلفن Pixel Buds دارید، برنامه Pixel Buds در سیستم عامل تعبیه شده است و در منوی اتصالات بلوتوث یافت می شود.

Pixel Buds Pro را با iPhone، Mac یا PC جفت کنید

اگر تلفن اندرویدی دارید اما از iPad برای رایانه لوحی خود استفاده می کنید یا رایانه شخصی یا مک برای رایانه خود دارید، می توانید Buds Pro را به طور خودکار بین دستگاه ها سوئیچ کنید، اما کمی متفاوت عمل می کند. با استفاده از قابلیتی به نام Multipoint Connections، می‌توانید هدفون‌ها را همزمان به دو دستگاه مانند تلفن Android و رایانه شخصی متصل کنید.