چگونه یک کارت اعتباری را به عنوان یک اقلام خزانه Bitwarden اضافه کنیم و چرا باید


تاجر در حال تایپ بر روی لپ تاپ با گرافیک روی هم از قفل

SARINYAPINNGAM/Getty Images/iStockphoto

Bitwarden یکی از بسیاری از مدیریت های رمز عبور موجود در بازار است که اکثر آنها دارای مجموعه ای از ویژگی ها هستند. همانطور که افراد بیشتری شروع به استفاده از مدیر رمز عبور در زندگی روزمره خود می کنند، سازندگان ابزارها ویژگی های اضافی را برای جذاب تر کردن آنها اضافه می کنند.

یکی از ویژگی هایی که ممکن است در مدیریت رمز عبور انتخابی خود بیابید، امکان افزودن یک کارت اعتباری به عنوان یک آیتم خزانه است. وقتی می بینید که ممکن است حتی یک ثانیه هم به آن توجه نکنید.

تو باید.

اگر یک کسب و کار هستید، احتمالاً کارت های اعتباری شرکتی دارید که باید برای کارمندان قابل دسترسی باشد. چرا فقط از ویژگی Bitwarden Organizations استفاده نمی کنید و اطلاعات کارت اعتباری را به عنوان یک مورد خزانه اضافه نمی کنید؟ به این ترتیب، هر کسی در سازمان به اطلاعات آن کارت اعتباری دسترسی خواهد داشت تا مجبور نباشد آن را از شما بخواهد یا در مکانی ناامن ذخیره کند.

اگر برای خانواده خود یک خزانه Bitwarden دارید، ممکن است کارت اعتباری داشته باشید که دیگران در خانواده شما نیاز به دسترسی به آن دارند. آن کارت را به عنوان یک مورد ذخیره کنید و آنها به آن دسترسی خواهند داشت.

یا شاید شما فردی هستید که نمی خواهید همیشه کیف یا کیف پول خود را برای سفارش تلفنی یا آنلاین دنبال کنید. آن کارت اعتباری را به عنوان یک اقلام صندوق ذخیره کنید و در هر کجا که هستید به آن دسترسی خواهید داشت.

با Bitwarden، ورودی صندوق کارت اعتباری متفاوت از سایرین رفتار می شود و به شما امکان می دهد اطلاعات زیر را ذخیره و انتخاب کنید:

  • نام
  • نام دارنده کارت
  • شماره کارت
  • نام تجاری
  • ماه انقضا
  • سال انقضا
  • کد امنیتی

بنابراین از آن آیتم خزانه، شما تمام اطلاعات مورد نیاز برای استفاده از کارت را در اختیار خواهید داشت… که همه آنها با رمز عبور صندوق محافظت می شوند. این در واقع امن تر از نگه داشتن کارت در کیف پول شما (که ممکن است گم یا دزدیده شود) است.

همچنین: این نوع فایل ها بیشترین استفاده را برای مخفی کردن بدافزارها دارند

بیایید دریابیم که چگونه می توان یک کارت اعتباری را به عنوان یک آیتم خزانه در Bitwarden اضافه کرد.

الزامات

تنها چیزی که برای این کار نیاز دارید یک حساب معتبر Bitwarden است (که می تواند رایگان یا پولی باشد). خودشه. بیایید آن کارت ها را اضافه کنیم.

نحوه اضافه کردن کارت اعتباری به Bitwarden

نسخه وب یا دسکتاپ Bitwarden را باز کنید و با آدرس ایمیل و رمز عبور اصلی خود وارد شوید.

روی نماد + (+) از ردیف پایین نمادها کلیک کنید تا یک آیتم جدید خزانه ایجاد کنید.

دکمه افزودن آیتم Bitwarden.

اضافه کردن یک کارت اعتباری به عنوان یک مورد خزانه یک کلیک فاصله دارد.

جک والن/ZDNET

در صفحه «افزودن مورد»، روی منوی کشویی Type کلیک کرده و Card را انتخاب کنید.

کشویی نوع آیتم Bitwarden.

انتخاب نوع مورد از منوی کشویی

جک والن/ZDNET

بعد از اینکه نوع را روی کارت تنظیم کردید، فیلدهای مورد همگی به کارت های اعتباری مربوط می شوند. اطمینان حاصل کنید که به کارت یک نام (مانند کارت شرکت) بدهید و سپس نام دارنده کارت، شماره کارت، مارک کارت، ماه و سال انقضا و کد امنیتی را از پشت کارت اضافه کنید. همچنین می‌توانید کارت را در یک پوشه خزانه ذخیره کنید، آن را به موارد دلخواه خود اضافه کنید، درخواست مجدد رمز عبور اصلی را فعال کنید (که من انجام آن را پیشنهاد می‌کنم)، یادداشت‌ها و فیلدهای سفارشی اضافه کنید، و حتی مالک را تغییر دهید.

صفحه افزودن آیتم کارت Bitwarden.

به پایین اسکرول کنید و حتی گزینه های بیشتری پیدا خواهید کرد.

جک والن/ZDNET

هنگامی که اطلاعات لازم را پر کردید، روی نماد ذخیره کلیک کنید و کارت شما اکنون با خیال راحت در خزانه شما قرار می گیرد.

و این تمام چیزی است که برای افزودن یک کارت اعتباری به عنوان یک آیتم خزانه Bitwarden وجود دارد. من به شدت توصیه می کنم این کار را انجام دهید تا همیشه آن اطلاعات را امن و مفید داشته باشید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/how-to-add-a-credit-card-as-a-bitwarden-vault-item-and-why-you-should/#ftag=RSSbaffb68