Fitbit’s Sense 2 به من نگاهی اجمالی به نحوه عملکرد Google Pixel Watch داد

Google Assistant پس از به‌روزرسانی در Sense در دسترس بود، اما Sense 2 بدون آن راه‌اندازی شد. ممکن است هرگز روی Sense 2 وارد نشود، اما پشتیبانی تبلیغاتی برای Google Wallet و Google Maps وجود دارد.

این یک ردیاب سلامت و تندرستی است.

متیو میلر/ZDNET

وجود دارد برنامه های iOS و اندروید برای فیت بیت Google Fast Pair پشتیبانی می‌شود، بنابراین Sense 2 پس از روشن شدن باید به سرعت در یک پاپ آپ در تلفن Android شما ظاهر شود. ما Inspire 3 را با a تست کردیم سامسونگ گلکسی زد فولد 4.

برای دسترسی به تنظیمات سریع، انگشت خود را از بالا به پایین بکشید، برای مشاهده اعلان‌ها انگشت خود را به سمت بالا بکشید، و برای حرکت در کاشی‌هایی که در تنظیمات برنامه Fitbit در تلفن هوشمندتان در تنظیمات انتخاب شده‌اند، به چپ یا راست بکشید. دکمه فیزیکی را فشار دهید تا راه‌انداز برنامه باز شود، فشار دهید و نگه دارید تا میانبر انتخابی باز شود و دوبار فشار دهید تا چهار برنامه مورد علاقه خود را نشان دهید. رابط کاربری به روز شده کار بسیار خوبی انجام می دهد و به شما کمک می کند تا به سرعت به برنامه های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید.

اگر یک ساعت ورزشی پایه GPS می‌خواهید که برخی از معیارهای پیشرفته مانند اسکن EDA و ECG را ردیابی کند، ممکن است Fitbit Sense 2 برای شما مناسب باشد.

Fitbit Sense 2 از تماس‌های تلفنی پشتیبانی می‌کند و اگر آن را به تلفن اندرویدی متصل کنید، می‌توانید به متن و اعلان‌ها با استفاده از صدا به نوشتار پاسخ دهید. شماره‌گیر تلفن روی ساعت وجود ندارد، اما می‌توانید پس از فعال کردن نمایه بلوتوث تماس دوم، مستقیماً روی ساعت به تماس‌های دریافتی پاسخ دهید.

یکی از معایب بررسی Fitbit Sense من دکمه حالت جامد بود، بنابراین من از بازگشت به یک دکمه فیزیکی که در ارتباط با صفحه نمایش لمسی کار می کند بسیار خوشحالم. لمس‌ها در Sense 2 نیز بسیار قابل اعتمادتر و پاسخگو هستند که یکی دیگر از مزایای دستگاه نسل دوم است.

به روز رسانی های جزئی در طراحی Sense 2 (سمت راست).

متیو میلر/ZDNET

قالب آشنای squircle با پشتیبانی از همان باندهای Sense وجود دارد، بنابراین می‌توانید به استفاده از آنهایی که در چند سال گذشته جمع‌آوری کرده‌اید ادامه دهید. ابعاد تقریباً یکسان است، اما طراحی Sense 2 کمی ظریف‌تر است و پوشیدن 24/7 لذت بخش است.

همچنین: بهترین ساعت‌های ورزشی، و اپل واچ اولترا چگونه با هم مقایسه می‌شود؟

Sense 2 با Google Maps و Google Wallet حتی بهتر خواهد شد، بنابراین ما مشتاقانه منتظر آن به‌روزرسانی آینده هستیم. اگر از برنامه های شخص ثالث در Sense استفاده می کنید، به Sense 2 ارتقا ندهید زیرا دسترسی به آن برنامه ها را از دست خواهید داد. در حالی که Sense 2 از دریافت تماس‌های تلفنی پشتیبانی می‌کند، صدای دریافتی چندان واضح نیست و تماس‌گیرندگان می‌گویند که به نظر می‌رسد از ساعت دور هستم. این عملکرد واقعاً باید فقط برای تماس‌های فوری مورد استفاده قرار گیرد و برای استفاده معمولی مانند اپل واچ یا گلکسی واچ به اندازه کافی خوب نیست.

اگر نصب کردید و استفاده کردید برنامه های شخص ثالث در Fitbit Sense خود، به دنبال آن‌ها در Sense 2 نباشید. Sense 2 اساساً یک نسخه ساعت دیگر دستگاه‌های Fitbit مانند Inspire 3 با ویژگی‌های سلامت و تندرستی اضافه شده مانند اسکن EDA (فعالیت الکترودرمال) و GPS یکپارچه است.

سنسور ضربان قلب کلید ردیابی است.

متیو میلر/ZDNET

برنامه Fitbit

من کاملا مطمئن نیستم که Fitbit Sense 2 با گزینه های مقرون به صرفه تری مانند الهام بخش 3 ارائه داده های اولیه سلامت و تندرستی که نیاز دارید در حالی که ساعت های هوشمند مانند آن هستند اپل واچ SE و گلکسی واچ 5 فقط با کمی پول بیشتر بیشتر پیشنهاد دهید. اگر یک ساعت ورزشی پایه GPS می‌خواهید که برخی از معیارهای پیشرفته مانند اسکن EDA و ECG را ردیابی کند، ممکن است Fitbit Sense 2 برای شما مناسب باشد. زمان جالبی برای Sense 2 با پیکسل واچ آینده است و باید ببینیم که وقتی جزئیات بیشتری در هفته آینده به دست می‌آوریم، اوضاع چگونه تغییر می‌کند.


منبع: https://www.zdnet.com/article/fitbit-sense-2-review/#ftag=RSSbaffb68

Sense 2 از واچ فیس های شخص ثالث پشتیبانی می کند، با تعداد زیادی گزینه در دسترس از طریق برنامه گوشی هوشمند Fitbit، که برخی از آنها برای استفاده از آن به توسعه دهنده پول پرداخت می کنید. اگر چهره‌های ساعت برای شما مهم هستند، به اندازه کافی خواهید دید که می‌توانید هر روز به یک چهره جدید تغییر دهید.

خط پایین

مجموعه ای از باندها در دسترس هستند، از جمله چرم، چرم گیاهی، طراح Brother Vellies، اسپرت، قلاب/حلقه، و بافت. ما یک چرم Horween و یک گزینه اسپرت را با Sense 2 برای سناریوهای مختلف زندگی امتحان کردیم. قیمت باندها از 34.95 تا 54.95 دلار متغیر است.

رابط کاربری Sense 2

Sense 2 عمدتاً به عنوان یک پوشیدنی سلامت و تندرستی با پشتیبانی از اسکن EDA، Active Zone Minutes، ردیابی استرس، ECG و ردیابی پیشرفته خواب طراحی شده است. این یک ردیاب تناسب اندام غیرفعال خوب می سازد، با حجم زیادی از داده ها و گزارش های موجود از Fitbit Premium که تجربه را افزایش می دهد. شارژ باتری حدود یک هفته دوام می آورد و تنها با 12 دقیقه شارژر می توانید یک روز کامل شارژ با قابلیت شارژ سریع داشته باشید.

مشابه Inspire 3، رابط کاربری Fitbit Sense 2 برای ارائه یک تجربه ثابت و کمک به شما برای حرکت سریعتر از قبل ساده شده است.

Fitbit Sense 2 روی مچ پوشیده شده است

پس از خرید فیت بیت توسط گوگل، انتظار تغییراتی را داشتیم. و با Pixel Watch آینده، باید مرزهایی بین آن و بهترین Fitbit وجود داشته باشد. Fitbit Sense 2 در مقایسه با Fitbit Sense اصلی که دو سال پیش منتشر شد، با سخت افزار و با نرم افزار به عقب حرکت می کند. در 299.95 دلار، Sense 2 همچنین با قیمت 30 دلار کمتر از Sense اصلی عرضه می شود.

Fitbit Sense و Sense 2 در کنار هم روی پیاده رو

دیدن بازگشت دکمه فیزیکی به ساعت فیت بیت فوق العاده است و طراحی دقیق آن عالی است. Fitbit Sense 2 به طور دقیق از فعالیت های من در فضای باز با GPS و فعالیت های داخل خانه با ردیابی ضربان قلب عکس می گرفت و جزئیات خواب و ضربان قلب روزانه من را یادداشت می کرد. این یک ردیاب عالی سلامت و تندرستی است، با سرویس Fitbit Premium که تمام جزئیات و راهنمایی هایی را که می توانید برای کمک به بهبود سلامت خود بخواهید ارائه می دهد.

همچنین: من یک اشتباه بزرگ اپل واچ مرتکب شدم

طرح

ما مدل Shadow Grey/Graphite Aluminum را برای آزمایش فرستادیم. گزینه های دیگر عبارتند از Lunar White/Platinum Aluminium و Blue Mist/Soft Gold آلومینیوم.

منفی

  • انتخاب حداقل برنامه، بدون برنامه شخص ثالث
  • بدون دستیار گوگل
  • قیمت 299 دلار رقابتی ترین قیمت نیست

مهم‌ترین تغییری که می‌بینم، حذف پشتیبانی از برنامه‌های شخص ثالث و تعداد محدود برنامه‌های موجود برای Sense 2 است. فقط در مجموع 11 برنامه برای نصب و استفاده در Fitbit Sense 2 وجود دارد – و این شامل مواردی مانند هشدارها، تنظیمات، تایمرها و اعلان‌ها می‌شود که واقعاً برنامه نیستند، بلکه عملکردهای اساسی یک پوشیدنی هستند.

طرفداران

  • صفحه نمایش AMOLED دوست داشتنی
  • طراحی شیک و شیک
  • اکوسیستم Fitbit به خوبی پشتیبانی می شود
  • شش ماه خدمات Fitbit Premium رایگان