Fitbit’s Sense 2 به من نگاهی اجمالی به نحوه عملکرد Google Pixel Watch داد

منفی

  • انتخاب حداقل برنامه، بدون برنامه شخص ثالث
  • بدون دستیار گوگل
  • قیمت 299 دلار رقابتی ترین قیمت نیست

ما مدل Shadow Grey/Graphite Aluminum را برای آزمایش فرستادیم. گزینه های دیگر عبارتند از Lunar White/Platinum Aluminium و Blue Mist/Soft Gold آلومینیوم.

وجود دارد برنامه های iOS و اندروید برای فیت بیت Google Fast Pair پشتیبانی می‌شود، بنابراین Sense 2 پس از روشن شدن باید به سرعت در یک پاپ آپ در تلفن Android شما ظاهر شود. ما Inspire 3 را با a تست کردیم سامسونگ گلکسی زد فولد 4.

قالب آشنای squircle با پشتیبانی از همان باندهای Sense وجود دارد، بنابراین می‌توانید به استفاده از آنهایی که در چند سال گذشته جمع‌آوری کرده‌اید ادامه دهید. ابعاد تقریباً یکسان است، اما طراحی Sense 2 کمی ظریف‌تر است و پوشیدن 24/7 لذت بخش است.

Google Assistant پس از به‌روزرسانی در Sense در دسترس بود، اما Sense 2 بدون آن راه‌اندازی شد. ممکن است هرگز روی Sense 2 وارد نشود، اما پشتیبانی تبلیغاتی برای Google Wallet و Google Maps وجود دارد.

مهم‌ترین تغییری که می‌بینم، حذف پشتیبانی از برنامه‌های شخص ثالث و تعداد محدود برنامه‌های موجود برای Sense 2 است. فقط در مجموع 11 برنامه برای نصب و استفاده در Fitbit Sense 2 وجود دارد – و این شامل مواردی مانند هشدارها، تنظیمات، تایمرها و اعلان‌ها می‌شود که واقعاً برنامه نیستند، بلکه عملکردهای اساسی یک پوشیدنی هستند.

به روز رسانی های جزئی در طراحی Sense 2 (سمت راست).

متیو میلر/ZDNET

Sense 2 با Google Maps و Google Wallet حتی بهتر خواهد شد، بنابراین ما مشتاقانه منتظر آن به‌روزرسانی آینده هستیم. اگر از برنامه های شخص ثالث در Sense استفاده می کنید، به Sense 2 ارتقا ندهید زیرا دسترسی به آن برنامه ها را از دست خواهید داد. در حالی که Sense 2 از دریافت تماس‌های تلفنی پشتیبانی می‌کند، صدای دریافتی چندان واضح نیست و تماس‌گیرندگان می‌گویند که به نظر می‌رسد از ساعت دور هستم. این عملکرد واقعاً باید فقط برای تماس‌های فوری مورد استفاده قرار گیرد و برای استفاده معمولی مانند اپل واچ یا گلکسی واچ به اندازه کافی خوب نیست.

این یک ردیاب سلامت و تندرستی است.

متیو میلر/ZDNET

مجموعه ای از باندها در دسترس هستند، از جمله چرم، چرم گیاهی، طراح Brother Vellies، اسپرت، قلاب/حلقه، و بافت. ما یک چرم Horween و یک گزینه اسپرت را با Sense 2 برای سناریوهای مختلف زندگی امتحان کردیم. قیمت باندها از 34.95 تا 54.95 دلار متغیر است.

رابط کاربری Sense 2

پشت Fitbit Sense 2 سنسور را نشان می دهد

Fitbit Sense و Sense 2 در کنار هم روی پیاده رو

Fitbit Sense 2 از تماس‌های تلفنی پشتیبانی می‌کند و اگر آن را به تلفن اندرویدی متصل کنید، می‌توانید به متن و اعلان‌ها با استفاده از صدا به نوشتار پاسخ دهید. شماره‌گیر تلفن روی ساعت وجود ندارد، اما می‌توانید پس از فعال کردن نمایه بلوتوث تماس دوم، مستقیماً روی ساعت به تماس‌های دریافتی پاسخ دهید.

اگر یک ساعت ورزشی پایه GPS می‌خواهید که برخی از معیارهای پیشرفته مانند اسکن EDA و ECG را ردیابی کند، ممکن است Fitbit Sense 2 برای شما مناسب باشد.

Sense 2 از واچ فیس های شخص ثالث پشتیبانی می کند، با تعداد زیادی گزینه در دسترس از طریق برنامه گوشی هوشمند Fitbit، که برخی از آنها برای استفاده از آن به توسعه دهنده پول پرداخت می کنید. اگر چهره‌های ساعت برای شما مهم هستند، به اندازه کافی خواهید دید که می‌توانید هر روز به یک چهره جدید تغییر دهید.

خط پایین

پس از خرید فیت بیت توسط گوگل، انتظار تغییراتی را داشتیم. و با Pixel Watch آینده، باید مرزهایی بین آن و بهترین Fitbit وجود داشته باشد. Fitbit Sense 2 در مقایسه با Fitbit Sense اصلی که دو سال پیش منتشر شد، با سخت افزار و با نرم افزار به عقب حرکت می کند. در 299.95 دلار، Sense 2 همچنین با قیمت 30 دلار کمتر از Sense اصلی عرضه می شود.