ساعت ورزشی هیبریدی جدید گارمین که در تاریکی می درخشد نوید عمر باتری بی نهایت را می دهد

این جلوه سنتی درخشش در تاریکی بسیار جذاب به نظر می رسد.

تصویر: گارمین

جدید گارمین اینستینکت کراس اوور جدیدترین افزوده شده به سری Instinct است و یک تجربه ساعت آنالوگ کلاسیک را با ردیابی سلامت و فعالیت عالی 24/7 که از یک پوشیدنی گارمین انتظار دارید ارائه می دهد. تنها از روی عکس‌ها، عقربه‌های آنالوگ و حلقه فصل با پوشش Super-LumiNova باورنکردنی به نظر می‌رسند، اگرچه باید ببینم که در شرایط کم نور چقدر خوب هستند.

در مورد آخرین استقامت گارمین حرف های زیادی برای گفتن وجود دارد. کراس اوور Instinct برای پاس کردن استانداردهای MIL-STD-810 با مقاومت 10ATM در برابر آب ساخته شده است، مدل خورشیدی دارای عمر باتری بی نهایت در حالت صرفه جویی در باتری و تا 70 روز عمر باتری در حالت ساعت هوشمند است و فناوری دستی آنالوگ جدید RevoDrive گارمین برای اطمینان از زمان دقیق تقریباً در همه شرایط آب و هوایی طراحی شده است. به طور کلی، عمر باتری چیزی است که با کراس اوور Instinct نگران آن نخواهید بود.

ساعت های Instinct گارمین به گونه ای ساخته شده اند که در برابر عناصر بیرونی و پر مصرف ترین کاربران مقاومت کنند. در این ساعت‌ها نمایشگرهای رنگی پر زرق و برق پیدا نمی‌کنید، اما در عوض، ویژگی‌های کاربردی دارند که ردیابی سلامت و تندرستی گسترده را برای تقریباً همه فعالیت‌ها فراهم می‌کنند. من در اوایل سال جاری با Garmin Instinct 2 وقت گذراندم و متوجه شدم که آن یک ساعت ورزشی GPS فوق العاده با قیمت مقرون به صرفه است.

کراس اوور غریزی گارمین از 499.99 دلار شروع می شود. قیمت مدل خورشیدی فقط 50 دلار بیشتر، 549.99 دلار است و نسخه تاکتیکال خورشیدی 599.99 دلار قیمت دارد. دو گزینه رنگ برای مدل استاندارد و خورشیدی وجود دارد، در حالی که نسخه تاکتیکال فقط در رنگ مشکی موجود است.


منبع: https://www.zdnet.com/article/garmins-new-glow-in-the-dark-hybrid-sports-watch-promises-infinite-battery-life/#ftag=RSSbaffb68

مانند دیگر ساعت‌های هیبریدی گارمین، عقربه‌های آنالوگ از مسیر خارج می‌شوند تا بتوانید اطلاعات دقیق ویژگی‌های هوشمند را مشاهده کنید. در مورد آن، کراس اوور Instinct از مجموعه کامل ویژگی های سلامتی گارمین، از جمله مراحل خواب، باتری بدن و ردیابی استرس پشتیبانی می کند. ویژگی‌های بهداشتی مانند VO2 Max، سن تناسب اندام، وضعیت HRV و زمان بهبودی، همراه با عملکردهای استاندارد مانند Garmin Pay و Garmin Connect نیز پشتیبانی می‌شوند.

همچنین: بهترین ساعت ورزشی 2022: گارمین، کوروس، پولار و غیره

کراس اوور غریزی با Super-LumiNova

ساعت هوشمند متقاطع گارمین Instinct

تصویر: گارمین

برای کسانی که قصد کاوش در مکان های جدید را دارند، پشتیبانی از چند GNSS، مسیریابی TracBack، حسگرهای ABC و موارد دیگر ارائه شده است. اگر نسخه تاکتیکال گران‌تر را انتخاب کنید، این ساعت با قابلیت دید در شب، GPS با فرمت دوگانه و سوئیچ کشتن نیز مناسب است.