باندهای جدید اپل واچ اولترا با مدل های دیگر اپل واچ نیز کار می کنند


apple-watch-ultra-night-mode

جیسون هینر/ZDNET

اپل به تازگی از Watch Ultra پرده برداری کرده است که دارای بزرگترین باتری تاریخ اپل واچ و ویژگی های پیشرفته برای ماراتن ها، غواصان و سایر ورزشکاران شدید در فضای باز است. اما چیزی که ظاهراً به اندازه ساعت واقعی خودنمایی می کرد، بند های ساعت با طراحی متفکرانه و به ظاهر راحت بود.

بنابراین، فرض کنید به همه زنگ‌ها و سوت‌های Apple Watch Ultra نیاز ندارید – و صادقانه بگویم، نمی‌خواهید خرج کنید. 799 دلار در یک ساعت هوشمند – اما یکی از آن دسته های ساعت کشسان برای کارهای شما در فضای باز خوب به نظر می رسد. من یک خبر خوب دارم … برای برخی.

همچنین: چگونه اپل واچ سری 8، SE و اولترا را پیش‌سفارش کنیم و بهترین تخفیف‌ها را پیدا کنیم

طبق گفته اپل، باندهای Watch Ultra هستند تا زمانی که قاب ساعت فعلی (یا جدید) شما 44 یا 45 میلی متر باشد، با سایر مدل های ساعت سازگار است. این بدان معناست که سازگاری شامل دو ساعت جدید دیگر، اپل واچ سری 8 و SE می شود که اولی در گزینه 45 میلی متری و دومی در گزینه 44 میلی متری موجود است.

apple-watch-ultra-band-compatibility

این پیام دقیق از وب سایت اپل است.

اسکرین شات: اپل

با این اوصاف، اگر با این که باندهای ساعت Ultra جدید چیست و چه چیزی آنها را منحصر به فرد می کند، آشنایی ندارید، در اینجا خلاصه ای آورده شده است:

حلقه آلپاین، که برای کوهنوردان و کوهنوردان در شرایط ناهموار طراحی شده است، در رنگ های Starlight، سبز و نارنجی عرضه می شود. با دو لایه نساجی بافته شده (به جای دوخت) و یک قلاب سبک تیتانیوم به شکل “G” (به جای سگک)، نوار آلپاین لوپ دارای یک قلاب مطمئن است و می تواند در هر عنصری دوام بیاورد.

حلقه بالشتکی Trail Loop که با در نظر گرفتن دونده ها طراحی شده، نازک است، از نایلون نرم ساخته شده و دارای زبانه کششی برای تنظیم سریع است. این گروه دو رنگ است و در جفت های زرد/بژ، آبی/خاکستری و مشکی/خاکستری عرضه می شود. اگر دونده هستید و/یا همیشه خود را در حال حرکت می بینید، Trail Loop یک گزینه کاربردی و راحت است.

Ocean Band یک گزینه محکم برای کسانی است که در زیر آب رشد می کنند. Ocean Band که به گونه ای طراحی شده است که حتی روی یک لباس مرطوب هم قرار بگیرد، برای جلوگیری از انقباض و سفت شدن مواد در اطراف مچ دست در محیط های مرطوب طراحی شده است. این بیشتر به لطف مواد الاستومری آن است. این بند همچنین دارای یک حلقه قابل تنظیم با یک سگک تیتانیومی نازک برای اطمینان از تناسب شما است و در رنگ های زرد، سفید یا نیمه شب ارائه می شود.

سوالات متداول

آیا باند اولترا اپل برای اپل واچ 7 مناسب است؟

تا زمانی که قاب اپل واچ شما 44، 45 یا 49 میلی متر باشد، با باندهای Ultra جدید سازگار خواهد بود.

چگونه بفهمم اپل واچ من چقدر است؟

در پشت قاب اپل واچ شما، حکاکی با اطلاعات اندازه قاب وجود دارد. متن حکاکی معمولاً دور سنسور پشتی پیچیده می شود و سری و اندازه را به شما نشان می دهد.

اپل واچ اولترا چقدر است؟

قاب اپل واچ اولترا 49 میلی متری است. می‌توانید باندهای Ultra را در اندازه‌های کوچک، متوسط ​​یا بزرگ دریافت کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/new-apple-watch-ultra-bands-work-with-other-apple-watch-models-too/#ftag=RSSbaffb68