Apple AirPods Pro 2nd Gen: 6 نکته و ترفند برای استفاده حداکثری از جدیدترین هدفون های بی سیم اپل

تنظیمات AirPods Pro

اسکرین شات های جیسون سیپریانی/ZDNET

محل تنظیم تنظیمات AirPods Pro در iOS 16

اما AirPods Pro جدید یک حرکت اضافی دارد — اکنون می توانید سطح صدا را بدون دست زدن به هر دستگاهی که روی آن پخش موسیقی می کنید کنترل کنید. تند کشیدن به سمت بالا روی ساقه باعث افزایش صدا می شود، در حالی که کشیدن انگشت به پایین روی ساقه باعث کاهش صدا می شود. با هر تنظیم یک کلیک قابل شنیدن در گوش خود خواهید شنید.

تلفن شما شما را در بقیه مراحل راهنمایی می کند که شامل برداشتن AirPods، سپس نگه داشتن آیفون خود در کنار سر و دنبال کردن اعلان های صوتی تلفن خود برای تکمیل اسکن است. این بسیار شبیه راه اندازی FaceID است، فقط به جای اسکن صورت خود، گوش های خود را اسکن می کنید.

من در حال حاضر دو بار مراحل نصب را انجام داده ام. اولین بار از من خواسته شد که فقط دو طرف سرم را اسکن کنم، بار دیگر از من خواسته شد که صورتم و سپس دو طرف سرم را اسکن کنم. تجربه شما ممکن است متفاوت باشد.

هدفون های AirPods Pro 2 روی یک پس زمینه ساده

کریستینا داربی/ZDNET

نحوه استفاده از کنترل‌ها و ژست‌های لمسی AirPods Pro

نسل دوم AirPods Pro دارای طراحی ساقه مشابه مدل قبلی است. بخش کوچکی روی ساقه وجود دارد که برای کنترل صدا آن را فشار می دهید. در اینجا خلاصه‌ای از اقداماتی است که می‌توانید انجام دهید:

Spatial Audio تجربه صوتی تئاتر یا کنسرت را به خط AirPods Pro اپل (همراه با ایرپادهای نسل سوم و هدفون AirPods Max). بدون هیچ گونه تنظیمات اضافی، Spatial Audio به خوبی کار می‌کند و صدای واقعاً خوبی دارد، اما با iOS 16 اکنون این گزینه وجود دارد که صدای فضایی را برای گوش‌های شما تنظیم کنید — که تجربه کلی در این فرآیند را بهبود می‌بخشد.

تا به حال احتمالاً همه ما حداقل روند جفت کردن AirPods Pro با یک را دیده ایم آیفون، اما فقط در صورتی که برای شما جدید است، در اینجا چقدر ساده است – با قاب AirPods Pro در کنار آیفون، قفل گوشی خود را باز کنید و سپس قاب شارژ کنید. یکی دو ثانیه بعد، پیامی در آیفون شما ظاهر می شود که از شما می پرسد آیا می خواهید AirPods Pro را به تلفن خود وصل کنید.

AirPods Pro 2022 و جعبه آنها روی یک میز

جیسون سیپریانی/ZDNET

چگونه AirPods Pro خود را با آیفون خود جفت کنیم

قاب ایرپاد پرو 2 با هدفون های نمایشگر سنسور

کریستینا داربی/ZDNET

نحوه ردیابی هدفون یا کیس شارژ گمشده AirPods Pro

هنگام استفاده از AirPods Pro، برنامه Settings را در آیفون خود باز کنید و AirPods خود را انتخاب کنید. پیدا کنید و انتخاب کنید تست تناسب نوک گوش و سپس دستورات را دنبال کنید. شما یک کلیپ صوتی مختصر می شنوید، پس از آن پیشنهادی در مورد اندازه هر دو نوک گوش دریافت خواهید کرد.

در زیر شما را با برخی از ویژگی های سنتی ایرپاد آشنا می کنم و به نحوه استفاده از چیزهای جدید مخصوص AirPods Pro (نسل دوم) اشاره می کنم.

Find My نقشه آخرین مکان شناخته شده ایرپادهای شما را نشان می دهد و به شما اطلاع می دهد که آیا آنها در محدوده بی سیم تلفن شما هستند (همانطور که توسط برچسب With You مشخص شده است)، یا به شما می گوید که آخرین مکان شناخته شده آنها چقدر فاصله دارد. .

روی ضربه بزنید اتصال و پس از چند ثانیه دیگر، نه تنها AirPods Pro شما برای استفاده با آیفون شما آماده است، بلکه با هر دستگاه اپلی که با استفاده از همان Apple ID یا حساب iCloud وارد شده اید، جفت می شود. .

همچنین: AirPods Pro 2 vs AirPods Pro: آیا ارزش صبر کردن را داشتند؟

تنظیم صدای فضایی شخصی تنها چند ثانیه طول می کشد و از دوربین FaceID در آیفون شما برای اسکن گوش های شما استفاده می کند. عجیب به نظر می رسد، می دانم. اما من تفاوتی را هنگام استفاده از Spatial Audio قبل و بعد از تنظیم آن متوجه شده ام.

همچنین: چهار تنظیمات iOS 16 که باید اکنون خاموش کنید تا داده های خود را ذخیره کنید

یکی دیگر از کارهایی که اپل در پس‌زمینه هنگام اتصال ایرپاد پرو به آیفون خود و به تبع آن Apple ID خود انجام می‌دهد، این است که هدفون‌های بی‌سیم شما نیز به برنامه Find My اضافه می‌شوند تا به شما در ردیابی آن‌ها در صورت عدم جابجایی کمک کنند. . و با راه‌اندازی نسل دوم AirPods Pro، اکنون می‌توانید از Find My برای پیدا کردن محل شارژ استفاده کنید.

با انتشار iOS 16، اپل به تنظیمات AirPods Pro – یا هر AirPods در این مورد – دسترسی پیدا کرد. به جای نیاز به جستجو در منوی تنظیمات بلوتوث، اکنون می توانید تنظیمات AirPods Pro خود را در بالای منوی تنظیمات فهرست شده پیدا کنید. ترفند این است که شما باید AirPods خود را به آیفون خود متصل کنید، در غیر این صورت این گزینه نمایش داده نمی شود.

اپل به تازگی منتشر شده است نسل دوم AirPods Pro. در حالی که قیمت 249 دلاری تغییر نکرده است، اپل تجربه کلی را با حذف نویز فعال بهتر و حالت شفافیت تطبیقی ​​جدید بهبود بخشیده است که مطمئناً تأثیرگذار خواهد بود.

اپل با نسل دوم ایرپاد پرو دارای چهار اندازه مختلف گوش در جعبه است. اما به جای اینکه نکات را یکی یکی عوض کنید و ببینید که آنها به تنهایی چه احساسی دارند، از تست تناسب نوک گوش AirPods Pro برای پیدا کردن نوک مناسب برای گوش خود استفاده کنید.

حتی اگر جدید، AirPods Pro 2022 هدفون ها تقریباً شبیه به نسل قبلی AirPods Pro هستند، چند ویژگی جدید وجود دارد که باید در مورد آنها بدانید.

کیس شارژ جدید AirPods Pro دارای یک بلندگوی داخلی است، به این معنی که اکنون می توانید صدایی را پخش کنید تا به شما کمک کند آن را پیدا کنید. در Find My app، را انتخاب کنید پخش صدا و سپس به پرونده خود گوش دهید. یا می توانید انتخاب کنید پیدا کردن و آیفون شما شروع به نشان دادن جهتی که کیس شما در آن است و چقدر از شما دور است را نشان می دهد. همچنین می توانید با استفاده از روشی که در بالا ذکر شد، یک صدا پخش کنید یا یک هدفون هدفون پیدا کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/apple-airpods-pro-2nd-gen-6-tips-and-tricks-to-get-the-most-out-of-apples-newest-wireless-earbuds/#ftag=RSSbaffb68 تست تناسب نوک گوش

اسکرین شات های جیسون سیپریانی/ZDNET

این کار را بلافاصله پس از اتصال AirPods به آیفون خود انجام دهید

ساده ترین راه برای انجام این کار این است که هدفون ها را در گوش خود قرار دهید، سپس برنامه تنظیمات را باز کنید. درست بالای کلید حالت هواپیما، نام AirPods خود را در لیست خواهید دید — آن را برای مشاهده و تنظیم تنظیمات انتخاب کنید.

وقتی اسکن کامل شد، AirPods خود را دوباره در آن قرار دهید و شروع به گوش دادن به موسیقی کنید.

هدفون های کاملاً بی سیم همچنین دارای عمر باتری طولانی تری هستند و یک کیف شارژ جدید با یک بلندگوی داخلی دارند که وقتی باتری کم است یا جفت شدن کامل می شود یا زمانی که می خواهید آن را پیدا کنید بعد از جا انداختن آن صداها را منتشر می کند.

برای تنظیم آن برای خود، AirPods خود را در آن قرار دهید و برنامه تنظیمات را در آیفون خود باز کنید. به پایین اسکرول کنید تا قسمت Spatial Audio را پیدا کنید و انتخاب کنید صدای فضایی شخصی شده به دنبال صدای فضایی شخصی شده از نو.

تنظیمات صوتی فضایی شخصی شده

اسکرین شات های جیسون سیپریانی/ZDNET

صدای فضایی شخصی شده را تنظیم کنید

مرور: AirPods Pro 2 دو ارتقاء بزرگ ارائه می دهد، اما اتصال آن رام نشده است

وقتی متوجه شدید که هدفون خود را گم کرده اید، اپلیکیشن Find My را در آیفون خود باز کنید و آن را انتخاب کنید دستگاه ها برگه AirPods Pro خود را در لیست دستگاه ها پیدا کرده و انتخاب کنید.

روی قسمت خاصی از تنظیمات AirPods Pro خود که می خواهید مکان یابی کنید ضربه بزنید. برای مثال، اگر می‌خواهید مورد را پیدا کنید، روی ضربه بزنید مورد.

می‌توانید صدای فضایی را با باز کردن Control Center روی تلفنتان، فشار طولانی روی نوار لغزنده صدا که AirPods Pro شما در داخل آن است، روشن کنید، سپس روی دکمه Spatialize Stereo ضربه بزنید، سپس گزینه Off، Fixed یا Head Tracked را انتخاب کنید. این گزینه آخر، جهت صدا را بر اساس جایی که تلفن شما نسبت به سر شما قرار دارد و نحوه حرکت سر خود تنظیم می کند.