نحوه ضبط تماس تلفنی در آیفون

قبل از اینکه تماس تلفنی را از آیفون خود ضبط کنید، باید چند نکته را در نظر داشته باشید:

  1. ایالت ها قوانین مختلفی در مورد ضبط تماس های تلفنی دارند. کلیک اینجا برای اطلاع از سیاست ایالت خود
  2. آیفون اجازه ضبط از طریق میکروفون داخلی را نمی دهد در حالی که آن تلفن به طور فعال از طریق نرم افزار خود در حال تماس است. به بیان ساده، نمی‌توانید در حین صحبت کردن فعالانه با تلفن، «Record» را بزنید.
  3. شما یا به یک دستگاه iOS خارجی با عملکردهای ضبط صدا و میکروفون یا یک برنامه شخص ثالث با نرم افزار تماس جداگانه مانند صدای گوگل. همچنین، توجه داشته باشید که این برنامه های شخص ثالث ممکن است به هزینه اشتراک نیاز داشته باشند.
  4. روش زیر برای اکثر کاربران آیفون که مایل به ضبط مکالمه هستند در دسترس ترین روش در نظر گرفته می شود، به خصوص اگر می خواهید در مورد آن ظریف صحبت کنید.

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید (به طور قانونی) یک تماس تلفنی را در آیفون خود ضبط کنید و راه های کمی برای انجام آن وجود دارد. در حالی که اطمینان بخش است که اپل حریم خصوصی مشتریان را در اولویت قرار می دهد، تعهد این شرکت به آن می تواند ضبط تماس را بسیار دشوار کند.

همچنین: اگر می‌خواهید یک آیفون یا اندروید جدید برای فروش داشته باشید، در اینجا 12 پیشنهاد عالی برای تلفن وجود دارد


منبع: https://www.zdnet.com/article/how-to-record-a-phone-call-on-an-iphone/#ftag=RSSbaffb68

نوارهای قرمز بالاتر نشان‌دهنده صدای بلندتر در مقابل میله‌های پایین‌تر به معنای صدای کامل است و ممکن است مجبور شوید برای دریافت یادداشت‌های صوتی به تلفن نزدیک‌تر شوید تا صدای دقیق‌تری دریافت کنید.

اسکرین شات توسط کریستینا داربی/ZDNET

ضبط یادداشت صوتی

اسکرین شات توسط کریستینا داربی/ZDNET

ابتدا مطمئن شوید که هم iPhone و هم دستگاه iOS دیگری، مانند iPad یا iPhone دیگری، که شامل برنامه Voice Memos است، دارید. برنامه Voice Memos بر روی اکثر دستگاه‌ها از پیش نصب شده است، اما بر روی آن نیز رایگان است اپ استور.

یادداشت صوتی نوارهای قرمز را ضبط می کند

متأسفانه، نه – حداقل هنوز نه. اپل خود برنامه ای ندارد، اما برنامه های شخص ثالث در دسترس هستند اپ استور. همچنین، یادداشت های صوتی به احتمال زیاد به طور خودکار روی دستگاه iOS شما نصب می شود.

آیا ضبط صفحه در آیفون تماس من را ضبط می کند؟

دستگاه دوم را طوری تنظیم کنید که یادداشت های صوتی آماده ضبط باشد. دستگاه را در مجاورت تلفنی که تماس برقرار می کند قرار دهید و دوباره دکمه قرمز را برای ضبط فشار دهید. شروع ضبط قبل از شروع تماس ممکن است چند ثانیه سکوت به فایل اضافه کند، اما مطمئن می شود که هیچ یک از مکالمه را از دست ندهید. در iPhone خود، تماس تلفنی را در حالت Speakerphone آغاز کنید.

همانطور که قبلاً گفتم، مراحل بالا ساده ترین، کارآمدترین و کم واضح ترین راه برای ضبط تماس تلفنی است. اگر شما (یا یک شخص دوم مورد اعتماد) دستگاه iOS دیگری برای ذخیره ندارید، در اینجا چند گزینه وجود دارد.

از داخل برنامه Voice Memos، فایل ضبط شده را انتخاب کنید، روی دکمه بیضی (سه نقطه) ضربه بزنید تا گزینه‌های اشتراک‌گذاری ظاهر شود و آن را مستقیماً از طریق پیام متنی، ایمیل، AirDrop یا حتی Google Drive به آیفون خود ارسال کنید.

از طرف دیگر، می‌توانید از اکثر رایانه‌ها و میکروفون برای ضبط مکالمات تلفنی استفاده کنید تا زمانی که تلفن روی بلندگو باشد یا میکروفون نزدیک به بلندگوی کنار گوش شما باشد. هر دو کامپیوتر iOS و Windows دارای گزینه های متعدد نرم افزار ضبط صدا هستند.

آیا اپل اپلیکیشنی برای ضبط تماس های آیفون دارد؟

را برنامه Rev Voice Recorder همچنین رایگان است، می تواند هنگام استفاده از تلفن خود ضبط کند و پس از پایان مکالمه می تواند فایل های شما را رونویسی کند. توجه داشته باشید که گزینه رونویسی، با این حال، 1.50 دلار در دقیقه هزینه دارد. هنگامی که فایل خود را دانلود کردید، به صورت یک فایل MP3 مستقیماً در دستگاه شما ظاهر می شود. این نیز یکی دیگر از گزینه های عالی و آسان برای ضبط تماس های تلفنی و برای روایت ضبط های صفحه نمایش است.

همچنین: بیش از 20 تخفیف تلفن جمعه سیاه: فروش اولیه در گوشی های آیفون و اندروید

چندین وجود دارد که این عملکرد را به روشی انجام می دهند. با این حال، اپل در مورد اجازه دادن به برنامه های شخص ثالث از میکروفون در طول تماس تلفنی استفاده می کند. به همین دلیل، اکثر برنامه‌هایی که به شما کمک می‌کنند مکالمه را روی تلفنتان ضبط کنید، باید از مکانیسم‌های هوشمندانه‌ای برای دور زدن این مانع استفاده کنند. فراتر از روش ذکر شده در بالا با استفاده از برنامه Voice Memos، مردم از Google Voice، TapeACall و Rev Voice Recorder نیز استفاده می کنند.

قبل از ضبط مکالمه، همیشه بهتر است بررسی قوانین ایالتی شما

آیا اپلیکیشنی برای ضبط تماس در آیفون وجود دارد؟

برای مراحل زیر، از موارد زیر استفاده خواهید کرد:

  • 1 آیفون از بلندگوی تلفن برای برقراری تماس استفاده می کند
  • دستگاه آیفون یا iOS دیگری که از یادداشت های صوتی برای ضبط تماس استفاده می کند

ضبط تماس تلفنی در آیفون

همچنین: نحوه ضبط تماس تلفنی در گوشی اندرویدی

سوالات متداول

آیا ضبط تماس های تلفنی غیرقانونی است؟

Google Voice برنامه برای iOS به شما امکان می دهد با استفاده از Wifi از طریق Google Voice تماس های رایگان و ضبط شده برقرار کنید. می‌توانید دستگاهی را که می‌خواهید با آن تماس برقرار کنید، از طریق برنامه انتخاب کنید. برای تماس های دریافتی می توانید به تنظیمات > تماس‌ها > تماس‌های ورودی و سپس گزینه ضبط تماس های دریافتی را تغییر دهید. هنگامی که همه در حال تماس هستند، شماره چهار (4) را روی صفحه کلید فشار دهید تا ضبط شروع و پایان یابد. تماس پس از پایان در گزینه منوی ضبط به پایان می رسد.

اگر می‌خواهید تماس‌های تلفنی مهم تجاری، تماس‌های کنفرانس یا مصاحبه‌ها را ضبط کنید، این برنامه ۱۱ دلاری ممکن است ارزش سرمایه‌گذاری را داشته باشد. برای ضبط این برنامه، یک “تماس کنفرانسی” برقرار می کنید که در آن برنامه TapeACall یکی از طرفین است. سپس، به برنامه بروید و دکمه ضبط را فشار دهید تا همزمان ضبط شود و برنامه “Dial in” شود. شما باید همه “سه” تماس را با هم ادغام کنید، بنابراین توجه داشته باشید که این فرآیند کمی خسته کننده تر و بسیار کمتر ظریف است.

برنامه Voice Memos را باز کنید و روی دکمه ضبط قرمز ضربه بزنید و به اندازه کافی طولانی صحبت کنید تا بتوانید مطمئن شوید که کیفیت صدا به اندازه کافی خوب است تا مکالمه را ضبط کنید و سپس به وضوح متوجه شوید. پس از اتمام ضبط، دکمه قرمز رنگ را دوباره فشار دهید و یک فایل صوتی با عنوان “ضبط صدا (تعداد مربوط به صدای ضبط شده شما) ظاهر می شود.

همچنین: بیش از 10 معاملات روز جمعه سیاه اپل: AirPods، iPad و موارد دیگر در فروش

همچنین: 15+ تخفیف ساعت هوشمند جمعه سیاه: همین حالا یک اپل واچ با قیمت 179 دلار دریافت کنید

روش های دیگر

به دلایل قانونی، بررسی اگر ایالتی که ضبط می‌کنید و در آن زندگی می‌کنید، زمانی که صحبت از ضبط رضایت به میان می‌آید، حالت یک طرفه یا دو طرفه باشد. ایالت های تک طرفه فقط از یک نفر در تماس – که شما به حساب می آیند – نیاز دارند که با ضبط شدن موافقت کند. حالت دو طرفه مستلزم رضایت شخص ضبط کننده و شخص ضبط شده است.

iphone-13-2.jpg

ماریا دیاز/ ZDNET

اکنون، فایل را پخش کنید و ببینید آیا صدا قابل تشخیص است یا خیر و قبل از ضبط تماس تلفنی تنظیمات مورد نیاز خود را انجام دهید. برای مثال، اگر کیفیت صدا خیلی پایین است، ممکن است لازم باشد بلندتر صحبت کنید، حساسیت میکروفون را افزایش دهید یا بلندگو را به دهان خود نزدیک کنید.

قانون فدرال حداقل به رضایت یک طرف نیاز دارد، به این معنی که شما باید بخشی از مکالمه ای باشید که ضبط می کنید یا حداقل رضایت یک نفر را در آن مکالمه داشته باشید. در غیر این صورت می توان آن را شنود یا شنود غیرقانونی تعبیر کرد. برخی از ایالت ها قوانین سخت گیرانه تری دارند که به رضایت همه افراد درگیر در گفتگو نیاز دارد.

هنگامی که مکالمه به پایان رسید یا اطلاعاتی را که در مورد دستور غذای فوق سری Apple Pie مادربزرگتان نیاز داشتید، به دست آوردید، ضبط را با یک بار دیگر ضربه زدن روی دکمه قرمز پایان دهید.

نکته: خطوط قرمز روی برنامه Voice Memo نشان می دهد که برنامه چقدر صدا را دریافت می کند. وقتی نوارهای قرمز بزرگتر باشند، حجم بیشتری تشخیص داده می شود. اگر خطوط صاف بمانند، ممکن است لازم باشد صدای تماس تلفنی را زیاد کنید یا دستگاه ها را به هم نزدیک کنید.

ضبط صفحه هنگام تماس صوتی یا FaceTime دقیقاً این کار را انجام می دهد – فقط صفحه و صفحه خود را ضبط می کند – بدون صدا.