معامله روتر جمعه سیاه: Wi-Fi مش Eero Pro 6E آمازون قبل از دوشنبه سایبری 2022 40 درصد تخفیف دارد.

همچنین: AirPods Pro 2 جدید اپل به تازگی کاهش قیمتی داشته است که نمی توانید نادیده بگیرید

راه‌اندازی همچنین سریع و بدون درد است، با برنامه eero نه تنها شما را در راه‌اندازی راهنمایی می‌کند، بلکه به شما امکان می‌دهد کل شبکه خود را از هر کجا مدیریت کنید. و به لطف به‌روزرسانی‌های خودکار، کل شبکه شما ایمن و ایمن باقی می‌ماند.

بهترین معاملات گوشی های هوشمند جمعه سیاه

24 بهترین پیشنهادات تلفن جمعه سیاه در گوشی های آیفون و اندروید

 • راهی عالی برای پوشش دادن خانه شما با Wi-Fi محکم و قابل اعتماد

  در بالای همه اینها، eero Pro 6E همچنین به عنوان یک هاب خانه هوشمند دو برابر می شود، بنابراین می توانید از الکسا برای کنترل دستگاه های Thread و Zigbee سازگار بدون هیچ سخت افزار اضافی استفاده کنید و هزینه را کاهش دهید و شبکه خود را ساده کنید.


  منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/networking/black-friday-router-deal-amazon-eero-pro-6e-mesh-wi-fi-system-cyber-monday-2022-sale/#ftag=RSSbaffb68اما اگر به یک سیستم eero موجود اضافه می‌کنید، نگران نباشید، لازم نیست چیزی را دور بیندازید زیرا همه چیز با دستگاه‌های eero نسل قبلی سازگار است.

  جمعه سیاه و دوشنبه سایبری

  وبلاگ زنده: 100+ از بهترین معاملات جمعه سیاه هنوز موجود است

 • بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه

  30 بهترین معامله تبلت جمعه سیاه در iPad، Fire HD، Kindle و موارد دیگر

 • Wi-Fi ضعیف به عنوان یکی از بزرگترین شکایات فناوری خانگی یا اداری کوچک است که مردم دارند. هیچ چیز خسته کننده تر از اتصال Wi-Fi که به طور مداوم قطع می شود وجود ندارد. اما حتی اگر وای فای قابل اعتماد باشد، چگونه می‌توانید دستگاه‌های خود را پس از پول یا اطلاعات شخصی خود در برابر هکرها و افراد در امان نگه دارید؟

  سیستم Wi-Fi مش Amazon eero Pro 6E

  آمازون