معامله روتر جمعه سیاه: Wi-Fi مش Eero Pro 6E آمازون قبل از دوشنبه سایبری 2022 40 درصد تخفیف دارد.

سیستم Wi-Fi مش Amazon eero Pro 6E

آمازون

همچنین: AirPods Pro 2 جدید اپل به تازگی کاهش قیمتی داشته است که نمی توانید نادیده بگیرید

راهی عالی برای پوشش دادن خانه شما با Wi-Fi محکم و قابل اعتماد

بهترین معاملات تلویزیون جمعه سیاه

74 بهترین پیشنهادهای تلویزیون جمعه سیاه در مدل های سامسونگ، سونی و ال جی

 • Wi-Fi ضعیف به عنوان یکی از بزرگترین شکایات فناوری خانگی یا اداری کوچک است که مردم دارند. هیچ چیز خسته کننده تر از اتصال Wi-Fi که به طور مداوم قطع می شود وجود ندارد. اما حتی اگر وای فای قابل اعتماد باشد، چگونه می‌توانید دستگاه‌های خود را پس از پول یا اطلاعات شخصی خود در برابر هکرها و افراد در امان نگه دارید؟

  بهترین معاملات گوشی های هوشمند جمعه سیاه

  24 بهترین پیشنهادات تلفن جمعه سیاه در گوشی های آیفون و اندروید

 • معاملات لپ تاپ جمعه سیاه 2022

  42 بهترین پیشنهاد لپ تاپ جمعه سیاه در Dell، Lenovo، Mac و 2-in-1s

 • معاملات بازی جمعه سیاه 2022

  154 بهترین معاملات بازی جمعه سیاه در کنسول ها، لپ تاپ ها و بازی ها

 • جمعه سیاه و دوشنبه سایبری

  وبلاگ زنده: 100+ از بهترین معاملات جمعه سیاه هنوز موجود است

 • بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه

  30 بهترین معامله تبلت جمعه سیاه در iPad، Fire HD، Kindle و موارد دیگر


 • منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/networking/black-friday-router-deal-amazon-eero-pro-6e-mesh-wi-fi-system-cyber-monday-2022-sale/#ftag=RSSbaffb68

  راه‌اندازی همچنین سریع و بدون درد است، با برنامه eero نه تنها شما را در راه‌اندازی راهنمایی می‌کند، بلکه به شما امکان می‌دهد کل شبکه خود را از هر کجا مدیریت کنید. و به لطف به‌روزرسانی‌های خودکار، کل شبکه شما ایمن و ایمن باقی می‌ماند.

  اما اگر به یک سیستم eero موجود اضافه می‌کنید، نگران نباشید، لازم نیست چیزی را دور بیندازید زیرا همه چیز با دستگاه‌های eero نسل قبلی سازگار است.

  در قلب eero Pro 6E سرعت، پشتیبانی از سرعت‌های سریع و باند جدید 6 گیگاهرتز در هنگام استفاده از دستگاه‌های Wi-Fi 6E است، که به معنای تأخیر کمتر در سراسر شبکه شما است، حتی برای دستگاه‌های غیر Wi-Fi 6E.

  با برنامه عالی به تمام مشکلات وای فای خود پایان دهید سیستم Wi-Fi مش Amazon eero Pro 6E. این نه تنها هر گوشه از خانه یا محل کار شما را با وای فای سریع و قابل اطمینان حمام می کند، بلکه ابزارهای سطح بالا و در عین حال آسان برای استفاده در سطح حرفه ای را برای جلوگیری از ورود افراد بد ارائه می دهد.

  بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه

  30 بهترین معامله تبلت جمعه سیاه در iPad، Fire HD، Kindle و موارد دیگر

 • در بالای همه اینها، eero Pro 6E همچنین به عنوان یک هاب خانه هوشمند دو برابر می شود، بنابراین می توانید از الکسا برای کنترل دستگاه های Thread و Zigbee سازگار بدون هیچ سخت افزار اضافی استفاده کنید و هزینه را کاهش دهید و شبکه خود را ساده کنید.