معاملات جمعه سیاه 2022 به صورت زنده: 100+ بهترین فروش آنلاین

همچنین: بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه 2022

معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه

نوامبر است، که در میان چیزهای دیگر، به معنای معاملات و تخفیف های جمعه سیاه برای لپ تاپ های مختلف از خرده فروشان و تولید کنندگان لپ تاپ است. بلک فرایدی از هفته ها پیش آغاز شد، بنابراین موتور فروش مدت هاست راه اندازی شده است. معاملات عالی در طول ماه وجود دارد. ZDNET در حال گردآوری برترین‌های خود برای بهترین معاملات لپ‌تاپ برای جمعه سیاه است.

ساعت 12 صبح به وقت شرقی در 24 نوامبر

معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

بهترین معاملات لپ تاپ جمعه سیاه

معاملات جمعه سیاه

(تصویر: ZDNET)
معاملات بازی جمعه سیاه 2022

* به جز محصولات اپل و سایر دستگاه هایی که به ندرت به فروش می رسند.

همچنین: بهترین معاملات گوشی های هوشمند جمعه سیاه 2022

بهترین معاملات جمعه سیاه اولیه 2022 ساعت هوشمند

ساعت 10 شب به وقت شرقی


بهترین معاملات تلویزیون جمعه سیاه

اگر از ارتقای گوشی هوشمند خود تا فصل خرید تعطیلات خودداری کردید، در نهایت صبر شما پاداش داده می شود. اینها بهترین معاملات جمعه سیاه هستند که صدها نفر را در گوشی های پربیننده صرفه جویی می کند. ما کاتالوگ‌های دیجیتال محبوب‌ترین خرده‌فروش‌ها را جست‌وجو کرده‌ایم تا بهترین معاملات تلفن همراه را در زیر جمع‌آوری کنیم. ادامه دهید و شروع به ذخیره کنید.

برای شروع خرید تا بعد از بوقلمون صبر نکنید. سبدهای خرید شما ممکن است پر از لوازم قیمه و سس کرن بری باشد، اما بلک فرایدی اینجاست — بنابراین برای برخی از معاملات مورد علاقه ما در بلندگوها، نوارهای صوتی، و ساب ووفرها فضا ایجاد کنید.

در اینجا برخی از ارزان ترین معاملاتی که تاکنون پیدا کرده ایم آورده شده است:

ساعت 4:45 صبح به وقت شرقی

ساعت 4:30 صبح به وقت شرقی

ویراستاران ZDNET بهترین فروش های جمعه سیاه 2022 را همینجا دنبال می کنند. اگر دوست دارید در هزینه خود صرفه جویی کنید، این صفحه را نشانه گذاری کنید و حتماً برای تخفیف های لحظه ای بازگردید. در بالا، دو ساعت آخر جدیدترین معاملات جمعه سیاه را خواهید دید. پایین‌تر از صفحه، به جای تمرکز بر آخرین معاملات، بهترین معاملات جمعه سیاه را در دسته‌ها دسته‌بندی کرده‌ایم.

آخرین معاملات جمعه سیاه

در نهایت، اگر می‌خواهید جدیدترین تخفیف‌های بلک فرایدی را در حین سقوط ببینید:


منبع: https://www.zdnet.com/article/black-friday-deals-live-blog-november-25-2022/#ftag=RSSbaffb68

همچنین: بهترین معاملات پخش جریانی جمعه سیاه 2022

Google Nest Hub (نسل دوم)

جمعه سیاه هر سال در روز بعد از روز شکرگزاری برگزار می شود. امسال، جمعه سیاه 2022 در روز جمعه، 25 نوامبر است. اما، صادقانه بگوییم، جمعه سیاه دیگر فقط یک رویداد 24 ساعته نیست. این به هفته‌ها معاملات پرنده، درب‌بازها و حتی فروش‌های اولیه که از اکتبر شروع می‌شود، تبدیل شده است.

10:15 شب به وقت شرقی

ویراستاران ZDNET تجربه ردیابی قیمت ها و یافتن معاملات را در 365 روز سال دارند. نگاهی به مرکز معاملات ما بیندازید — ما می دانیم که چگونه قیمت ها را پیدا کنیم. فرآیند ما با شناسایی داغ‌ترین و محبوب‌ترین محصولات سال، اعم از AirPods یا جدیدترین iPad، شروع می‌شود، و سپس فرآیند پر زحمتی را انجام می‌دهیم که شامل بررسی خرده‌فروش‌های بزرگ و دیگرانی است که ممکن است هرگز در مورد آنها نشنیده باشید (اما همچنان فروشگاه‌های قابل اعتمادی هستند. ).

و فراموش نکنید که دوشنبه سایبری وجود دارد!

همچنین: بهترین معاملات بازی جمعه سیاه 2022

همچنین: بهترین معاملات تلویزیونی جمعه سیاه 2022

معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

بهترین معاملات خانه جمعه سیاه

11:30 شب به وقت شرقی

گاهی اوقات تکیه کردن به تلفن خود برای اینکه ببینید ساعت چند است، چند قدم برداشته اید و وضعیت هوای فردا چگونه خواهد بود، ممکن است کمی آزاردهنده باشد. اما با ساعت‌های هوشمند، می‌توانید به همه آن ویژگی‌ها و بسیاری موارد دیگر دسترسی داشته باشید. در این فصل تعطیلات، این تخفیف‌ها را در مورد ساعت‌های هوشمند از راحتی خانه خود بررسی کنید.

معاملات تناسب اندام جمعه سیاه 2022

با این تخفیف‌های عالی در مورد لپ‌تاپ‌های بازی، رایانه‌های شخصی، کنسول‌ها و لوازم جانبی، در فهرست کریسمس خود پرش کنید. خرده‌فروشانی مانند آمازون، Best Buy و Target همگی تخفیف‌های زیادی برای هر چیزی که برای ایجاد فضای بازی نهایی در خانه خود نیاز دارید، دارند.

همچنین: بهترین معاملات ساعت هوشمند جمعه سیاه 2022

بهترین معاملات تلویزیون جمعه سیاه

هنگامی که توجه داشته باشیم که هر کالا در کجا موجود است و به چه میزان است، از ابزارهای ردیابی قیمت برای بررسی تاریخچه قیمت هر محصول استفاده می کنیم. از آنجا، می‌توانیم مشخص کنیم که آیا اغلب در فروش است یا به پایین‌ترین حد خود رسیده است. هر چیزی که حداقل 20 درصد تخفیف نداشته باشد باعث کاهش قیمت نمی شود*و البته، ما حتی چیزهایی را که قیمت آنها در هفته های اخیر افزایش یافته است را فقط برای جمعه سیاه کاهش نمی دهیم. ما نوبی نیستیم

معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

بهترین معاملات هدفون جمعه سیاه

ساعت 10:45 عصر به وقت شرقی

معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

بهترین معاملات بازی جمعه سیاه

معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

بهترین معاملات ساعت هوشمند جمعه سیاه

ساعت 4 صبح به وقت شرقی در 25 نوامبر

ساعت 11 شب به وقت شرقی

همچنین: بهترین معاملات جمعه سیاه Costco 2022

جمعه سیاه اینجاست. دیگر لازم نیست منتظر بمانید تا بهترین معاملات سال را در زمینه فناوری به دست آورید. در حال حاضر، شاهد هزاران تخفیف در جمعه سیاه به صورت آنلاین برای تلویزیون، لپ‌تاپ، تبلت، تلفن و حتی محصولات اپل مانند AirPods و iPad هستیم. تعدادی از خرده فروشان بزرگ – از جمله آمازون، والمارت، و Best Buy – همگی داغ ترین دستگاه ها و اسباب بازی ها را مشخص کرده اند.

همچنین: بهترین معاملات هدفون جمعه سیاه 2022

بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه

ساعت 4:15 صبح به وقت شرقی

اگر تعطیلات شما می تواند با یک جفت هدفون شادتر باشد تا آهنگ های شیرین کریسمس را پخش کنید یا جلوی آن را بگیرید، دیگر به دنبال آن نباشید. در حالی که هدفون ها و هدفون ها لوازم جانبی ضروری هستند، قیمت آنها می تواند بیش از عملی باشد. در نهایت با بلک فرایدی در اینجا، ما لیستی از بهترین پیشنهادات هدفون را گردآوری کردیم تا بتوانید در حالی که جوانه به تن دارید، عجله تعطیلات را شکست دهید.

معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

بهترین معاملات برای بلندگوهای جمعه سیاه

جمعه سیاه و دوشنبه سایبری مترادف با فروش بزرگی هستند که فصل خرید تعطیلات را آغاز می کنند. در حالی که معاملات بلک فرایدی در اکتبر امسال آغاز شد و می‌تواند شامل فروشگاه‌های آجری و خرده‌فروشی‌های آنلاین باشد، فروش سایبر دوشنبه عمدتاً آنلاین است و می‌تواند جمعه سیاه را یک هفته تمام کند – و در نهایت به هفته سایبری تبدیل شود. دوشنبه سایبری همیشه دوشنبه بعد از روز شکرگزاری است، بنابراین امسال در 28 نوامبر است.

11:15 شب به وقت شرقی

همچنین: بهترین معاملات جمعه سیاه آمازون 2022

10:30 شب به وقت شرقی

11:45 شب به وقت شرقی

عمیق‌ترین تخفیف‌هایی را که اکنون می‌توانید در مورد ترموستات‌های هوشمند، زنگ‌های ویدیویی، دوربین‌های امنیتی، جاروبرقی ربات‌ها و فناوری‌های آشپزخانه هوشمند مانند قابلمه‌های فوری دریافت کنید، پیدا کردیم. شما می‌خواهید خانه/دفتر خود را با این محصولات داغ در فروش آماده کنید.

چه بخواهید اولین تلویزیون خود را بخرید یا سینمای خانگی خود را ارتقا دهید، این تخفیف های عالی جمعه سیاه و دوشنبه سایبری آن را مقرون به صرفه تر از همیشه می کند. برندهایی مانند سامسونگ، سونی، ال‌جی و TCL برای خریدارانی که به دنبال ویژگی‌های ممتازی مانند پنل‌های OLED و صدای فراگیر مجازی هستند، تخفیف‌های خوبی برای مدل‌های مقرون‌به‌صرفه و همچنین تلویزیون‌های سطح بالا دارند.

معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

بهترین معاملات پخش جریانی جمعه سیاه

معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

خوب، در اینجا همه فناوری های تصادفی – اما هنوز هم جالب – است که ما در فروش یافتیم.

پخش جریانی بهترین گزینه‌ها را برای سرگرمی در اختیار شما قرار می‌دهد که با توجه به اولویت‌ها و بودجه شما قابل تنظیم است. معاملات جمعه سیاه زیر شامل اشتراک‌های پخش جریانی سرویس‌هایی مانند YouTube Premium و Apple TV، تلویزیون‌های هوشمند با قابلیت پخش جریانی و دستگاه‌های پخش جریانی است که تلویزیون شما را به تلویزیونی تبدیل می‌کند که با سرویس‌های مورد علاقه‌تان سازگار است.

بلک فرایدی بزرگترین زمان خرید سال است، اما روزهای انتظار در سرمای بیرون از فروشگاه ها برای دریافت بهترین معاملات گذشته است. اکنون، می‌توانید بر روی هر چیزی به صورت آنلاین تخفیف دریافت کنید. بلک فرایدی یکی از تنها زمان‌های سال است که تبلت‌هایی با 100 یا حتی 500 دلار تخفیف به فروش می‌رسند. ما بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه را از برندهایی مانند اپل و سامسونگ جمع آوری کرده ایم.

بهترین معاملات دفتر خانه جمعه سیاه

بهترین معاملات گوشی های هوشمند جمعه سیاه

معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

معاملات فناوری جمعه سیاه بیشتر

همچنین: بهترین معاملات لپ تاپ جمعه سیاه 2022

معاملات لپ تاپ جمعه سیاه 2022

معاملات زیر از قدیمی ترین (بالا) تا آخرین (پایین) سفارش داده شده است:

بهترین معاملات گوشی های هوشمند جمعه سیاه

معاملات هدفون جمعه سیاه 2022

همچنین: بهترین معاملات جمعه سیاه هدف 2022

ما هم به اندازه شما آنلاین خرید کرده‌ایم، اما در یافتن معاملات فنی واقعاً ارزش خرید دارند، که در زمان خرید شما صرفه‌جویی می‌کند تا بتوانید از تعطیلات با دوستان و خانواده لذت ببرید.


همچنین: بهترین معاملات جمعه سیاه 2022 زیر 30 دلار

ZDNET فروش جمعه سیاه را بررسی کرد تا بهترین معاملات امسال را پیدا کند:

لطفاً برای پیمایش سریع به فهرست مطالب مراجعه کنید و فراموش نکنید برای مشاهده آخرین به روز رسانی ها، صفحه را بازخوانی کنید.

کارشناسان ما همچنین بهترین معاملات را بر اساس خرده‌فروش، برند و دسته تقسیم می‌کنند که می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

معاملات جمعه سیاه توسط خرده فروش

معاملات جمعه سیاه بر اساس برند

معاملات جمعه سیاه بر اساس دسته بندی

Roku Streaming Stick 4K+