Zendure SuperBase V یک پاوربانک برای کل خانه یا ماشین الکتریکی شما است


Zendure SuperBase V با باتری ماهواره ای و مک بوک پرو در جلوی آن

Zendure SuperBase V با باتری ماهواره ای (مک بوک پرو 16 اینچی برای مقیاس).

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

فکر نمی کنم تا به حال چیزی به این بزرگی و قدرتمندی را آزمایش کرده باشم که واقعاً مرا بترساند.

اما آن روز با ورود Zendure SuperBase V فرا رسیده است.

خوانندگان معمولی می‌دانند که من پاوربانک‌هایی را در همه اندازه‌ها آزمایش کرده‌ام – از پاوربانک‌های کوچکی که روی جاکلیدی شما قرار می‌گیرند تا نمونه‌های غول‌پیکری که بیشتر شبیه یک چمدان برق هستند، و اخیراً پاور بانک‌هایی که توسط نیروگاه‌ها به آن‌ها ملحق شده‌اند – غول‌پیکر پاوربانک‌هایی طراحی شده‌اند تا برق را به مکان‌هایی بیاورند که برق ندارند.

اما هیچ‌کدام از اینها مرا برای قدرت فوق‌العاده آماده نکرده است Zendure SuperBase V.

لحظه ای که تمام 110 کیلوگرم (یعنی 240 پوند) آن روی یک پالت رسید، می دانستم که این با تمام نیروگاه هایی که قبلاً آزمایش کرده ام متفاوت است.

همچنین: 5 بهترین پاوربانک قابل حمل

بنابراین، SuperBase V چیست؟

به آن به عنوان یک پاوربانک واقعا بزرگ برای خانه یا ماشین الکتریکی خود فکر کنید. می‌توانید آن را از برق (شاید با استفاده از برق ارزان‌تر در زمان‌های کم مصرف) یا خورشیدی شارژ کنید و یا در طول یک روز از آن استفاده کنید یا در صورت خاموش شدن چراغ‌ها آن را به عنوان برق پشتیبان نگه دارید.

همچنین می‌توانید SuperBase V را در یک ماشین یا RV قرار دهید و در حال حرکت انرژی دریافت کنید، از آن برای تامین انرژی تجهیزات خود در زمان حضور در RV خود استفاده کنید، یا از نیروی ذخیره شده آن برای افزایش برد ماشین الکتریکی خود استفاده کنید.

SuperBase V از دو جزء تشکیل شده است: ایستگاه پایه SuperBase V با 4608 وات ساعت و 6438 وات ساعت و باتری های ماهواره ای اختیاری که ظرفیت های 4608 وات ساعت و 6438 وات ساعت نیز دارند.

هر ایستگاه پایه می تواند به حداکثر چهار باتری ماهواره ای متصل شود.

هر ایستگاه پایه دارای یک قایق از درگاه ها مانند AC، USB-A و USB-C و یک پریز 12 ولت ماشین است.

همچنین: 5 بهترین نیروگاه های قابل حمل

نمای نزدیک از خروجی های SuperBase V

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

وزن ایستگاه پایه فقط یک تار مو کمتر از 60 کیلوگرم است، بنابراین برای سهولت حمل و نقل، Zendure آن را با یک دسته و چرخ‌های عقب موتوردار به شما کمک می‌کند تا آن را در خانه خود جابه‌جا کنید.

نمای نزدیک از دسته SuperBase V

این دسته لمس خوبی است.

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

نمای نزدیک از چرخ های SuperBase V

چرخ های موتوری درخشان هستند و جابجایی این بار عظیم را بسیار آسان می کنند.

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

و اجازه دهید به شما اطمینان دهم، آن چرخ های موتوری مفید هستند.

باتری ماهواره دارای یک خروجی ماشین 12 ولت، یک کانکتور اندرسون 12wV/30A و یک کانکتور XT-90 10A است.

نمای نزدیک از کنار SuperBase V

شما می توانید چهار باتری ماهواره ای را به یک SuperBase V متصل کنید.

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

باتری ماهواره در بالای واحد پایه قرار می‌گیرد و سوار می‌شود، و اگر فکر می‌کردید که چرخ‌های موتوری هنگام جابجایی واحد پایه 60 کیلوگرمی مفید هستند، وقتی 46 کیلوگرم دیگر به بار اضافه می‌کنید، واقعاً از داشتن آن‌ها خوشحالید.

با توجه به اینکه SuperBase V چقدر بزرگ است، باید سخت باشد و به نظر می رسد Zendure به این مهم دست یافته است. این سیستم با قضاوت در جعبه و پالت از چیزی که به نظر می رسید یک حمل و نقل کاملاً دراماتیک بود جان سالم به در برد و سالم وارد شد. دوام، تناسب و پرداخت تمام آن چیزی است که من از یک محصول Zendure انتظار دارم (و در زمان خود محصولات Zendure زیادی را آزمایش کرده ام).

من چند روزی است که Zendure SuperBase V و باتری ماهواره را دارم، و در حالی که این مدت برای آزمایش کامل سیستم کافی نیست، به اندازه کافی طولانی شده است تا بتوانم اصول اولیه را آزمایش کنم. تا الان از همه چیز خیلی راضی هستم.

همچنین: در نهایت، یک پاور بانک واقعا ضد آب

خروجی‌های برق همگی بررسی می‌شوند، با SuperBase V هر چیزی که Zendure وعده داده را ارائه می‌دهد.

صفحه نمایش خوب و واضح است و در یک نگاه همه چیزهایی را که باید بدانید بدون اینکه شما را با اطلاعات بیش از حد غرق کند، به شما می گوید.

نمای نزدیک در SuperBase V

صفحه نمایش واضح و شفاف است و آنچه را که باید بدانید به شما می گوید.

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

پنکه ای که برای خنک نگه داشتن دستگاه در هنگام استفاده کار می کند، بیش از حد نویز ندارد. در حالی که نمی‌خواهید در حالی که سعی می‌کردید بخوابید کنار سرتان بچرخد، متوجه شدم که خیلی سریع در شلوغی و شلوغی زندگی روزمره ناپدید شد.

اوه، و این ظرفیت باتری به سادگی خیره کننده است. پیش از این، بزرگترین نیروگاهی که من آزمایش کرده‌ام ظرفیتی در حدود 2000 وات ساعت داشته است، بنابراین داشتن بیش از سه برابر این قدرت در نوک انگشتان من واقعاً بازی را تغییر می‌دهد. داشتن 3800 وات خروجی در اختیار من همچنین به این معنی است که می‌توانم دستگاه‌های پرکاربرد – از جمله ابزارهای برقی و لوازم خانگی – را بدون نگرانی در مورد بارگذاری بیش از حد SuperBase V اجرا کنم.

و اگر سعی کنم بیش از حد توان مصرف کنم، ویژگی های ایمنی داخلی به این معنی است که به جای ایجاد یک درام، همه چیز با مهربانی کنار می رود.

مرور: نگاه اول Anker 757 Powerhouse: آیا این نیروگاه عالی است؟

لیست ورودی ها و خروجی های SuperBase V

SuperBase V مملو از ورودی و خروجی است.

آدریان کینگزلی هیوز/ZDNET

Zendure در حال حاضر است اجرای کیک استارتر (کمتر از دو هفته دیگر باقی مانده است)، جایی که قیمت های تخفیف دار از 2599 دلار شروع می شود. در حال حاضر، این به هیچ وجه ارزان نیست، اما در دنیای نیروگاه ها، گران هم نیست.

و در حالی که همه به SuperBase V نیاز ندارند، برای کسانی که به دنبال راهی ایمن و قابل انعطاف برای ذخیره و جابجایی انرژی زیادی هستند، این یک سیستم منحصر به فرد است که دقیقاً این کار را انجام می دهد و آن را به خوبی انجام می دهد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/the-zendure-superbase-v-is-a-power-bank-for-your-whole-home-or-electric-car/#ftag=RSSbaffb68