Apple AirPods 3 در مقابل AirPods Pro (نسل اول): کدام هدفون بهتر است؟

ایرپادهای اصلی بلند بودند و برای بسیاری از طراحی‌هایشان بسیار سخت بود. به همین دلیل است که اپل بعداً AirPods Pro را با ساقه کوتاه عرضه کرد. با نوک های سیلیکونی مخروطی که در اندازه های کوچک، متوسط ​​و بزرگ ارائه می شوند، AirPods Pro مسلماً قابل تنظیم تر از AirPods 3 است و طراحی داخل گوش، حذف نویز غیرفعال عالی را ارائه می دهد.

همچنین ایرپاد پرو دارای حالت شفافیتی است که صداهای محیط اطراف شما را تقویت می کند تا ذره ای از واقعیت را از دست ندهید. به جای برداشتن هدفون، می‌توانید از حالت شفافیت برای گوش دادن به ایستگاه‌های مترو، نظارت بر ترافیک یا مکالمه با یک رهگذر استفاده کنید.

در مقایسه، AirPods 3 برای چسباندن به گوش‌های شما به یک فرم کانتور – نه نوک لاستیکی – متکی است. به طور طبیعی، مهر و موم کمتری با این مدل وجود دارد، اگرچه بسیاری از کاربردهای کمتر مزاحم راحت‌تر می‌بینند، به‌ویژه زمانی که جوانه‌ها را برای ساعت‌ها پوشیده باشند.

هر دو مدل کیفیت صدای فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کنند، به خصوص اگر آیفون دارید، و ویژگی‌های صوتی فراوانی برای بهبود تجربه شنیداری کلی ارائه می‌دهند. از میان تمام هدفون‌های بی‌سیمی که در طول سال‌ها آزمایش کرده‌ایم، اپل به وضوح در کیفیت میکروفون نیز مهارت دارد.

بیشتر: 30 تخفیف جمعه سیاه بر روی بهترین هدفون در حال حاضر

مشخصات فنی

بیش از نیم دهه از انتشار نسخه اصلی اپل می گذرد AirPodsو در حالی که جوانه‌های سفید براق از آن زمان شکل‌ها و اندازه‌های جدیدی پیدا کرده‌اند، امروزه بهترین انتخاب برای بهترین هدفون‌های بی‌سیم باقی مانده‌اند.

شکل دهی پرتو دوگانه

شکل دهی پرتو دوگانه

تراشه

گذشته از راحتی و کیفیت صدا، عمر باتری ستونی است که ارزش وزن کردن بین دو مدل AirPods را دارد. در حالی که قاب های شارژ تقریباً یکسان به نظر می رسند، می توانید از AirPods 3 جدیدتر انتظار استقامت بیشتری داشته باشید.

H1

AirPods 3 جدیدتر از دو مدلی است که من مقایسه می کنم، اما آنها همان طراحی ریشه ای آشنای نسل اول AirPods را حفظ می کنند. اگر آن را به قلاب‌های بالشتکی Pro ترجیح می‌دهید، پس AirPods 3 بهترین راه است.

140 دلار

AirPods 3 حدود 6 ساعت قبل از اتصال به جعبه شارژ دوام می آورد، در حالی که AirPods Pro بسته به روشن یا خاموش بودن ANC بین 3 تا 5 ساعت دوام می آورد. در هر دو حالت (به معنای واقعی کلمه)، می توانید از طریق کابل لایتنینگ، بی سیم از طریق Qi یا از طریق سیستم MagSafe اپل شارژ کنید.

صدای فضایی شخصی شده

AirPods 3 و AirPods Pro با علامت مقابل بین آنها.

سیب

تا 4.5 ساعت گوش دادن با یک بار شارژ

AirPods Pro (نسل اول)

سمت چپ: AirPods 3، راست: AirPods Pro.

جیسون سیپریانی/ZDNET

3. عمر باتری و استقامت را در اولویت قرار می دهید

بلوتوث 5.0

ماندگاری

159 دلار


شما باید AirPods 3 را بخرید اگر …

1. شما طراحی کلاسیک AirPods را ترجیح می دهید

بلوتوث 5.0

مرور: AirPods 3: بهبودهایی در همه مکان‌های مناسب

2. شما یک کیس بادوام تر می خواهید

هدفون: IPX4

همچنین: 10+ بهترین معاملات جمعه سیاه اپل در حال حاضر اتفاق می افتد

شما باید AirPods Pro (نسل اول) را خریداری کنید اگر…

1. شما می خواهید حذف نویز فعال (ANC)

تجربه گوش دادن

AirPods Pro روی پس‌زمینه راه راه زرد، نارنجی، سبز و آبی.

CNET

2. شما هدفون های بالشتکی را ترجیح می دهید

AirPods 3 و AirPods Pro با کیس های خود.

همچنین: Apple AirPods Pro (نسل دوم): ANC بهتر و کیس شارژ بهبودیافته

جایگزین هایی که باید در نظر گرفته شوند

صدای فضایی شخصی، حذف نویز فعال و حالت شفافیت

اما بین دو مدل AirPods، چندین تفاوت وجود دارد که باید به آنها اشاره کرد که اگرچه به راحتی از زبان بازاریابی و پوسترهای اپل قابل تشخیص نیستند، اما تصمیم خرید شما را ساده‌تر از آنچه فکر می‌کنید می‌سازد. برای کمک به تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک از این دو را باید بخرید، استدلال های کلیدی برای هر مدل را در زیر فهرست کرده ام.

همچنین: انتخاب های برتر ما برای هدفون های حذف نویز

میکروفون ها

بزرگترین نقطه فروش AirPods Pro ANC است. نباید با “حذف صدای غیرفعال” که از مهر و موم طبیعی نوک های هدفون ناشی می شود، اشتباه گرفت، ANC از میکروفون های خارجی AirPods Pro برای منحرف کردن صداهای محیطی مانند صدای جیر جیر پرندگان، فن ها و پچ پچ استفاده می کند. این جواهر تاج یک ویژگی صوتی در اکثر هدفون‌ها و هدفون‌های رده بالا، اگر نگوییم، راه خود را پیدا کرده است و ممکن است شما را از هر راه دیگری برای گوش دادن به موسیقی غافلگیر کند.

قابلیت اتصال

باتری

قیمت

هدفون: IPX 4

تا 6 ساعت گوش دادن با یک بار شارژ

طی بررسی‌های ما، AirPods 3 به 30 ساعت پخش موسیقی که اپل تبلیغ کرده بود، دست یافت. این یک قدم بالاتر از عمر باتری 24 ساعته AirPods Pro است. یکی از دلایل اصلی این امر عدم حذف فعال نویز (ANC) در AirPods 3 است. بدون ویژگی حذف نویز، ایرپادهای غیر پرو می توانند به طور موثرتری انرژی را حفظ کنند. خاموش کردن Spatial Audio که فقط با فایل‌های رسانه‌ای انتخابی Apple Music کار می‌کند، به همان اندازه کمک می‌کند.

AirPods 3

اگر در این فصل تعطیلات در حال خرید یک جفت ایرپاد جدید هستید، احتمال این وجود دارد ایرپادهای نسل سوم و اپل AirPods Pro اصلی در لیست خواسته های شما یا گیرنده شما هستند.

در حالی که مدل غیر پرو روی کاغذ کمتر زرق و برق دار است، ایرپادها دو ویژگی صوتی قابل توجه را نسبت به برادر گران قیمت خود حفظ می کنند: صدای فضایی و اکولایزر تطبیقی. اولی فناوری داخلی اپل است که پخش صدا را از طریق ردیابی سر پویا همگام می کند. اساساً صداهای موسیقی، ویدیوها و فیلم ها در گوش شما پخش می شود که گویی منابع صدا به صورت فیزیکی در مقابل شما هستند. سازگاری EQ به تنظیم خودکار فرکانس های پایین و متوسط ​​AirPods 3 کمک می کند تا صدای کامل و واقعی را دریافت کنید.

H1

در حالی که هر دو مدل هدفون دارای رتبه IPX4 هستند، به این معنی که می‌توانند پاشیده شدن آب را حفظ کنند، کیف شارژ AirPods 3 نیز دارای همان گواهینامه است، در حالی که کیس شارژ AirPods Pro این گواهی را ندارد. در حالی که به هر حال اغلب جعبه‌های شارژ را در جیب یا کیف قرار می‌دهید، با این حال، با ایرپاد 3 جدیدتر، به طور عینی محافظت بیشتری وجود دارد.

برای سایر هدف‌های هدفون بی‌سیم باز هستید؟ این دستگاه های تست شده توسط ZDNET را در نظر بگیرید:


منبع: https://www.zdnet.com/article/apple-airpods-3-vs-airpods-pro-which-wireless-earbuds-are-better/#ftag=RSSbaffb68