قرارداد تلویزیون 65 اینچی Cyber ​​Monday 2022: تلویزیون گوگل 4K Hisense به 369 دلار کاهش یافت

بهترین معاملات گوشی های هوشمند جمعه سیاه

24 بهترین معاملات تلفنی سایبر دوشنبه در گوشی های آیفون و اندروید

 • معاملات لپ تاپ جمعه سیاه 2022

  42 بهترین معاملات لپ‌تاپ Cyber ​​Monday در Dell، Lenovo، Mac و 2-in-1s

 • تلویزیون هایسنس بر روی سیستم عامل Google TV اجرا می شود و از طریق کنترل از راه دور می توان به Google Assistant داخلی برای کنترل های صوتی فعال دسترسی داشت. Chromecast نیز برای پخش رسانه از لپ‌تاپ یا تبلت در تلویزیون ادغام شده است.

  این فروشنده برای بهینه سازی محتوای پویا، Game Mode Plus و Sports Mode را در نظر گرفته است. می توانید انتظار نرخ تازه سازی تا 60 هرتز را داشته باشید.

  بهترین معاملات تلویزیون جمعه سیاه

  74 بهترین تخفیف‌های تلویزیون سایبر دوشنبه در مدل‌های سامسونگ، سونی و ال‌جی

 • بهترین معاملات جمعه سیاه iPad

  12 بهترین معاملات دوشنبه سایبری در iPad، iPad Pro و iPad Mini

 • معاملات بازی جمعه سیاه 2022

  154 بهترین معاملات بازی Cyber ​​Monday در کنسول‌ها، لپ‌تاپ‌ها و بازی‌ها

 • اوایل دوشنبه سایبری

  وبلاگ زنده: 100+ از بهترین معاملات دوشنبه سایبری اولیه

 • بهترین معاملات تبلت جمعه سیاه

  30 بهترین خرید تبلت سایبری دوشنبه در iPad، Fire HD، Kindle و موارد دیگر


 • منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/cyber-monday-65-inch-tv-deal-2022-hisense-4k-google-tv-sale/#ftag=RSSbaffb68تلویزیون گوگل ۶۵ اینچی ۴K هایسنس

  همچنین: بهترین معاملات تلویزیونی دوشنبه سایبری 2022

  اگر به معاملات داغ در تلویزیون های هوشمند علاقه دارید، باید از Best Buy دیدن کنید زیرا خرده فروش ایالات متحده در حال حاضر تخفیف های زیادی را برای طیف وسیعی از تلویزیون های هوشمند ارائه می دهد. یکی از مواردی که ما به طور خاص دوست داریم، تلویزیون هوشمند Google Hisense 4K UHD 65 اینچی است که در حال حاضر با قیمت 369 دلار عرضه می شود.

  این مدل 2022 هایسنس دارای یک صفحه نمایش LED 65 اینچی است که برای اکثر اتاق های نشیمن بیش از اندازه کافی است و اگر می خواهید از پایه دیواری استفاده کنید می تواند گزینه اندازه خوبی باشد. علاوه بر این، می توانید انتظار داشته باشید که محتوا با کیفیت 4K نمایش داده شود. وضوح Ultra HD، که عمق رنگ و وضوح بالاتری را نسبت به وضوح‌های HD قدیمی و پایین‌تر ارائه می‌دهد.

  تلویزیون هوشمند گوگل 65 اینچی Hisense با تنها 369 دلار، دزدی است. اگر می خواهید اندازه و کیفیت صفحه نمایش خود را بیشتر ارتقا دهید، Best Buy نیز 850 دلار تخفیف ارائه می دهد. تلویزیون گوگل هایسنس 75 اینچی کوانتومی ULED 4K UHD. در حالی که معمولاً با برچسب قیمت 1799 دلار نمایش داده می شود، می توانید این مدل را با قیمت 949 دلار تا زمانی که فروش ادامه دارد خریداری کنید.