SwitchBot Door Lock: یک راه حل بالقوه قفل هوشمند برای اجاره کنندگان و ساکنان HOA

همانطور که تصویر بالا نشان می دهد، چندین روش وجود دارد که می توانید قفل را فعال کنید و وضعیت آن را بررسی کنید، از جمله مظنونین معمولی کنترل صوتی.

برداشت های کلی

همچنین: بهترین قفل های هوشمند برای خانه ای امن

اعتراض راه حل

switchbot-lock-switchbot-us-2022-09-24-05-15-53

به او گفتم نه. من به تازگی نوشتن «دو دستگاه هوشمندی که هرگز در خانه‌ام نصب نمی‌کنم» را تمام کرده بودم، که قرار بود در اوایل این ماه در ZDNET منتشر شود. یکی از آن وسایل درب بازکن گاراژ بود. دیگری یک قفل هوشمند درب برای درب بیرونی بود. من گفتم فقط نمی خواهم چنین چیزی را در خانه خود نصب کنم، بنابراین دلیلی برای بررسی محصول شرکت وجود ندارد.

سپس، فقط چند روز بعد، یک جعبه سنگین تر از سویچ بات در ایوان من ظاهر شد. این یک در بود، یک در کاملاً کاربردی و عملیاتی، اما فقط حدود دو فوت ارتفاع داشت. این درب مناسب برای یک هابیت کوچک بود، به جز دسته برنجی با اندازه کامل و مکانیزم قفل جذاب.

من آن را نادیده گرفتم، زیرا قبلاً به SwitchBot گفته بودم که قفل هوشمند درب را دوست ندارم و قصد بررسی آن را ندارم.

بنابراین یکی از اعضای تیم روابط عمومی به فکر تهیه یک در افتاد. این شرکت یا طراحی کرده و یکی را ساخته است، یا تامین کننده درهای نمایشی کوچک پیدا کرده است.

در مورد من، کار کرد. من باید تیم روابط عمومی SwitchBot را به خاطر یکی از خلاقانه ترین و سازنده ترین استراتژی های غلبه بر مخالفت که در سال های اخیر دیده ام، تحسین کنم. من به پاداش دادن به تفکر نوآورانه و خارج از چارچوب اعتقاد زیادی دارم. و بنابراین، در زیر نگاه من به قفل درب SwitchBot است.

نصب قفل درب SwitchBot

فقط به این درب کوچک شایان ستایش نگاه کنید.

دیوید گویرتز/ZDNET

SwitchBot به وضوح متوجه شده بود که برخی از بازبینان نمی‌خواهند قفل درب خود را روی درهای خود نصب کنند.

می توانید به روز رسانی های روزانه پروژه من را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. حتما من را در توییتر دنبال کنید @DavidGewirtz، در فیس بوک در Facebook.com/DavidGewirtz، در اینستاگرام در Instagram.com/DavidGewirtzو در یوتیوب در YouTube.com/DavidGewirtzTV.
منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/smart-home/switchbot-door-lock-a-potential-smart-lock-solution-for-renters-and-hoa-residents/#ftag=RSSbaffb68

دو چیز به من مربوط می شود. اسپینر دمبلت از پلاستیک ساخته شده است و ممکن است به مرور زمان فرسوده یا بشکند. و کل واحد با نوار چسب به مکانیسم قفل موجود درب متصل می شود. اگر آن نوار چسبندگی خود را از دست بدهد یا ضعیف شود، می تواند مکانیسم را کج کند و باعث اتصال آن شود… یا اینکه کل چیز به سادگی می افتد و به زمین می خورد. من نگران این هستم که قبل از اینکه نوار جای خود را بدهد، چند ضربه در را می تواند تحمل کند.

برای قفل SwitchBot اینطور نیست. با نصب در بالای آن، در داخل، سخت افزار موجود درب شما را مقاوم سازی می کند. در نتیجه، هیچ تغییری در نمای بیرونی درب شما ایجاد نمی شود. این می‌تواند یک راه‌حل ایده‌آل قفل هوشمند برای اجاره‌کنندگان یا افرادی باشد که در خانه‌های دارای محدودیت HOA زندگی می‌کنند که مجاز به تغییر درهای بیرونی نیستند. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، شما یک قطعه سخت افزاری با ظاهری درهم و برهم خواهید داشت که به مکانیزم قفل درب داخلی خود پیوند زده شده است. خیلی هم زشت نیست، اما خیلی هم جذاب نیست.

قفل درب SwitchBot رویکرد جالبی برای قفل های هوشمند دارد. اکثر قفل های هوشمند درب جایگزین قفل موجود شما می شوند و اغلب شامل تعویض برخی از سخت افزارهای درب برای کارکرد آنها می شود. در نتیجه تقریباً همه آنها مانند قفل های هوشمند در بیرون خانه به نظر می رسند.

در نهایت، من چیزی جز تحسین تیم روابط عمومی و روش آنها برای غلبه بر مخالفت ها ندارم. من قاطعانه تصمیم گرفته بودم که در مورد این محصول ننویسم، اما اینجا هستم. من به اندازه کافی با درب کوچک کوچک سرگرم و مجذوب شدم که نگهبانم را رها کردم و مدتی را با محصول گذراندم.

خلاقیتی که این نماینده روابط عمومی بر اعتراض من غلبه کرد استادانه بود. واضح است که شرکت او دقیقاً چنین اعتراضی را پیش بینی کرده بود و برنامه ای برای غلبه بر آن داشت.

چند ماه پیش، یک نماینده روابط عمومی از سویچ بات (شرکتی که دستگاه‌های خانه هوشمند تولید می‌کند)، با من تماس گرفت. او از من خواست که قفل هوشمند درب آنها را بررسی کنم.

از آنجایی که من این دستگاه را روی درب ورودی خود نصب نکردم، نمی توانم به شما بگویم که این دستگاه در زندگی روزمره چگونه کار می کند. به این ترتیب، این یک بررسی کامل نیست، بلکه گزارشی از برداشت های من است که با آن درگیر شده اند.

آیا آن را توصیه می کنم؟ خوب، به خاطر داشته باشید که من قبلاً تصمیم گرفته ام که قفل درهای دارای اینترنت چیزی نیست که من هرگز در خانه خود نصب کنم. با این حال، اگر شما کمتر از من در مورد آن نگران هستید، این یک راه حل جالب است — به خصوص برای کسانی که نمی توانند یا نمی خواهند ظاهر بیرونی درهای خود را تغییر دهند. مطمئناً ارزش امتحان کردن را دارد. اما اینکه به مرور زمان باقی می‌ماند، گیر می‌کند یا روی زمین می‌افتد، یک نگرانی منطقی است، اگرچه احتمالاً با توجه به اینکه یک اتفاق رایج نیست. این محصول دارای 4.5 ستاره در آمازون است.

کل مکانیسم با چسب صنعتی قوی به داخل درب متصل می شود. برای اینکه دستگاه به فاصله مناسبی از صفحه در قرار گیرد، یک سری سوراخ در مکانیزم فاصله ایجاد می شود که در صورت نیاز گسترش می یابد.

قفل در

دیوید گویرتز/ZDNET
مکانیسم فاصله

دیوید گویرتز/ZDNET
جعبه ها

در اینجا یک نمای نزدیک از نحوه عملکرد سه عنصر ارائه شده است. هاب قفل دمبولت را می چرخاند، اما از بادامک ها برای محاسبه هرگونه افست استفاده می کند. و مکانیسم فاصله، کل دستگاه را از صفحه در بیرون می راند تا با سخت افزار درب سازگار شود، و همچنین نوار چسب برای محکم کردن دستگاه روی درب فراهم می کند.

حالا من یک در کوچک و دلپذیر دارم. زیرا این چیزی است که من کاملاً برای آن نیاز دارم … چیزی؟


برای درب ارائه شده، مجبور شدم پیچ های ریز را از جلو به سوراخ سوم منتقل کنم، که مکانیزم را حدود نیم اینچ عمیق تر کرد.

من خوشحالم که این کار را انجام دادم، زیرا راه حل مکانیکی که شرکت ساخته بود به همان اندازه منحصر به فرد بود که تیم روابط عمومی آن بر مخالفت های من غلبه کرد. آشنایی با این شرکت بسیار خوب بود، و مطمئن باشید که در آینده مراقب محصولاتش خواهم بود.

بسته بندی درب

گسترش دهنده

دیوید گویرتز/ZDNET
یک در کوچک با یک قفل هوشمند

روی در

شایان ستایش بود مقاومت ناپذیر بود. خیلی براق بود

اگرچه مهندسی مکانیک نوآورانه است. همانطور که تصویر زیر نشان می دهد، یک هاب در حال چرخش وجود دارد. این روی دستگیره ی دنده در داخل قرار می گیرد. این محصول با سه توپی پلاستیکی با درجات مختلف ضخامت ارائه می‌شود تا سبک‌های مختلف دستگیره‌های بسته‌بندی را در نظر بگیرد.

همانطور که در مورد اکثر قفل های هوشمند وجود دارد، می توانید این کار را از طریق یک برنامه کنترل کنید. قفل خود را می توان از طریق بلوتوث کنترل کرد، اما در صورت خرید جداگانه فروخته می شود مینی هاب 39 دلاری، می توانید وضعیت قفل را از طریق اینترنت نیز کنترل و بررسی کنید.

بادامک ها

دیوید گویرتز/ZDNET
کلوزآپ-mount

دیوید گویرتز/ZDNET

کنترل برنامه

مکانیسم دستگیره بر روی سه بادامک شناور قرار دارد. این به هاب بازکننده اجازه می‌دهد حتی اگر دو قسمت سیستم دقیقاً در یک راستا قرار نگرفته‌اند، قفل را بچرخاند.

اینجا قفل درب SwitchBot است که روی یک در نصب شده است.

دیوید گویرتز/ZDNET

بنابراین با وجود اینکه به این فرد گفته بودم که قفل در را بررسی نمی کنم، آیا شما آن را نمی دانید؟ یک نمونه قفل درب SwitchBotو مرکز اینترنت در ایوان من نشان داده شد که توسط تحویل دهنده UPS محله دوستانه تحویل داده شد.

من مهندسی را دوست دارم. این شرکت به وضوح به چگونگی بازسازی درهای موجود فکر کرده است. البته، با نمونه درب ارائه شده کار می کرد، اما گنجاندن اسپینرهای توپی مختلف نشان می دهد که این محصول به گونه ای ساخته شده است که اکثر قفل ها و دستگیره های بسته بندی را در خود جای دهد.