Starlink اکنون به وسیله نقلیه در حال حرکت شما می آید

نقشه اتصال استارلینک

تسلا

با آنتن جدید، مصرف‌کنندگان می‌توانند از قابلیت‌های GPS پیشرفته و اینترنت پرسرعت و کم تأخیر در زمانی که وسیله نقلیه‌شان به‌طور فعال در حال حرکت است، استفاده کنند.

Starlink برای RVs

استارلینک

هزینه سخت افزار یکباره 599 دلار و پرداخت 135 دلار در ماه برای سرویس RV وجود دارد. از آنجایی که صورتحساب شما به صورت افزایشی یک ماهه دریافت می‌شود، می‌توانید هر زمان که بخواهید بدون هیچ هزینه اضافی، سرویس را متوقف کرده و از سر بگیرید — که به ویژه برای افرادی که از RV برای سفرهای گاه به گاه استفاده می‌کنند مفید است.

سخت افزار جدید Starlink برای نصب دائمی روی وسیله نقلیه شما طراحی شده است و می تواند در برابر محیط های سخت بیرونی و آب و هوای چالش برانگیز مقاومت کند. اگر استفاده قابل حمل را ترجیح می دهید، گزینه ی ظرف Starlink استاندارد نیز وجود دارد.

این شرکت بیش از 3500 ماهواره در مدار و با عرضه های نزدیک به هفتگی به گسترش آن ادامه می دهد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/starlink-is-now-coming-to-your-in-motion-vehicle/#ftag=RSSbaffb68starlink-and-map-2

تصاویر گتی/SOPA

از امروز، Starlink است پذیرش سفارش در سایت برای Starlink جدید Flat High Performance – دیش ماهواره ای که برای وسایل نقلیه در حال حرکت مانند RV طراحی شده است. Starlink، بخش پهنای باند شرکت SpaceX ایلان ماسک، تحویل سخت افزار جدید را در دسامبر 2022 آغاز خواهد کرد.

کاربران Starlink می توانند انتظار اتصال اینترنت با سرعت بالا و تاخیر کم را در مناطق “High Capacity” داشته باشند. با این حال، مناطقی که به عنوان “ظرفیت کم” مشخص شده اند، به ویژه در زمان اوج استفاده، سرعت بسیار پایین تری خواهند داشت.

قبل از شروع کار، ایده خوبی است که نقشه را بررسی کنید و مطمئن شوید که مناطقی که قصد استفاده از دستگاه های Starlink را دارید، اتصال خوبی دارند. در حال حاضر، پوشش در تمام ایالات متحده و مکزیک وجود دارد، و اتصال تنها به گسترش ادامه خواهد داد.

اتصال آنتن استاندارد و در حال حرکت Starlink به ظرفیت پوشش آن مکان خاص و دید واضح از آسمان بستگی دارد. را نقشه اتصال Starlink نقشه جهان را با مناطق تعیین شده به عنوان ظرفیت بالا، ظرفیت کم و بدون پوشش نشان می دهد.

دیدن: استارلینک چیست؟ هر آنچه باید در مورد سرویس اینترنت ماهواره ای ایلان ماسک بدانید

Starlink Standard for RVs دارای طراحی قابل حمل است که می توان آن را به راحتی شکسته و برای اتصال در حال حرکت تنظیم کرد. این محصول می تواند شما را در عرض چند دقیقه پس از راه اندازی آنلاین کند.