Slack huddle چیست و چگونه از آن استفاده می کنید؟


زن در حال انجام تماس تصویری با هدفون

iStockphoto/Getty images

آخرین باری که در اطراف دفتر ایستاده اید و با سایر همکارانتان بحث غیررسمی داشته اید چه زمانی بوده است؟

آن جلسات (اغلب) بداهه می تواند بسیار مفید باشد. شاید یکی از شما ایده درخشانی داشته باشد که سایر کارگران (یا اعضای خانواده) شما بر روی آن کار کنند. یا شاید این فقط رفاقت تعامل است.

هر چه مثبت از آن گردهمایی‌های کوچک بیرون بیاید، نمی‌توان ارزش آن‌ها را تشخیص داد.

اما از آنجایی که افراد بیشتری از راه دور کار می کنند یا آنقدر مشغول هستند که نمی توانند به اتاق استراحت بروند، چه کاری می توانید انجام دهید؟ اگر از Slack استفاده می‌کنید، یک ویژگی جالب به نام huddles وجود دارد که سعی می‌کند آن بحث‌ها را از طریق صدا، ویدئو، اشتراک‌گذاری صفحه نمایش چند نفره، یادداشت‌های اختصاصی و واکنش‌های ایموجی بازسازی کند.

همچنین: بهترین برنامه های همکاری

و آخرین نسخه Slack ویژگی های بیشتری را برای huddle ها به ارمغان می آورد، مانند:

 • جلسات تصویری یا صوتی

 • Huddle ها اکنون می توانند در یک پنجره جدید باز شوند

 • امکان راه اندازی یک رشته یادداشت های اختصاصی که به طور خودکار در کانال ذخیره می شود

 • اشتراک گذاری صفحه نمایش چند نفره

 • موضوعاتی که باید تنظیم شوند تا همه بدانند بحث در مورد چیست

 • پس زمینه های سفارشی

 • واکنش های ایموجی و برچسب ها

در مورد huddle ها به عنوان جلسات برنامه ریزی شده و تماس های کنفرانس غیر معمول (که معمولاً از یک برنامه زمانی پیروی می کنند) فکر نکنید. اینها برای مواقعی است که می خواهید تعدادی از اعضای تیم را بگیرید و در زمان واقعی درباره چیزی چت کنید. شاید روی چیزی کار می کنید و به مشکل برخورد می کنید. شما سه یا چهار عضو تیم دارید که روی یک موضوع کار می کنند و می خواهید نظرات آنها را دریافت کنید. یک huddle را شروع کنید و در آن تلاش کنید.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که اگرچه huddle ها برای حساب های رایگان در دسترس هستند، شما فقط به دو نفر در هر huddle محدود می شوید. با حساب های پولی Slack، huddle ها می توانند تا 50 عضو داشته باشند.

Slack huddle ها را می توان در هر دو کانال یا DM شروع کرد. نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که اگر یک huddle را در یک کانال بسیار پرجمعیت راه اندازی کنید، همه افراد در آن کانال به huddle دسترسی خواهند داشت. برای اینکه فقط با افراد خاص جمع شوید، باید رویکرد محتاطانه تری داشته باشید. بگذار نشانت دهم.

همچنین: نحوه ادغام Google Drive در Slack

Slack huddle چیست و چگونه از آن استفاده می کنید؟

الزامات

تنها چیزی که باید داشته باشید یک حساب Slack معتبر است. می‌توانید huddles را در هر دو نسخه وب و دسکتاپ و همچنین برنامه‌های تلفن همراه برای Android و iOS شروع کنید. من با استفاده از برنامه دسکتاپ Slack نشان خواهم داد، اما این روند در همه موارد مشابه است.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که روی یک کانال یا DM کلیک کنید.

صرف نظر از اینکه در دسکتاپ، وب یا برنامه تلفن همراه هستید، باید یک نماد کوچک هدفون را ببینید. برای شروع huddle روی آن نماد ضربه بزنید.

دکمه Slack huddles همانطور که در برنامه دسکتاپ دیده می شود.

شروع Slack huddle تنها با یک کلیک فاصله دارد.

تصویر: جک والن

فرض کنید huddle را در یک DM فقط با یک نفر دیگر شروع کرده اید. همانطور که huddle باز است، نماد نمایه خود را خواهید دید و در کنار آن دکمه دعوت از افراد قرار دارد. روی آن دکمه کلیک کنید تا یک پنجره بازشو نمایان شود، جایی که می توانید دیگران را به huddle دعوت کنید.

سایر نمادهای اطراف تصویر نمایه شما عبارتند از (در خلاف جهت عقربه های ساعت از گوشه سمت راست):

 • نمایش موضوع
 • پنجره کوچک بازشو
 • جمع را ترک کن
 • اشتراک گذاری صفحه
 • شروع و توقف ویدیو
 • شروع و توقف صدا

همچنین: چگونه Google Calendar را با Slack ادغام کنیم

بخش پیکربندی Slack huddles.

تصویر: جک والن

اگر روی منوی سه نقطه‌ای بین ترک huddle و صفحه اشتراک‌گذاری کلیک کنید، یک منوی بازشو با گزینه‌هایی مانند دعوت از افراد، دادن بازخورد، رفتن به پیام مستقیم، افزودن موضوع و موارد دیگر خواهید دید.

هنگامی که huddle کامل شد، روی دکمه ترک کلیک کنید و تمام می شود.

منوی بازشو گزینه huddles.

حتی بیشتر ویژگی huddles را می توان یافت.

تصویر: جک والن

و این، دوستان من، تنها چیزی است که باید از Slack huddles استفاده کنید. برای ارتباط، همکاری و رفاقت کارآمدتر از این ویژگی نهایت استفاده را ببرید.


منبع: https://www.zdnet.com/article/what-is-a-slack-huddle-and-how-do-you-use-it/#ftag=RSSbaffb68