Singtel ادعا می کند 95٪ پوشش 5G مستقل، جذب سازمانی

در آوریل سال گذشته، یک “پلتفرم 5G قابل حمل” را معرفی کرد تا منابع شبکه 5G را در هر مکانی با منبع انرژی در دسترس ارائه دهد، که مشتریان سازمانی می توانند برنامه های خود را بر روی آن مستقر کرده و آزمایش کنند. سینگتل گفت که در داخل یک کانتینر به اندازه چمدان قرار می گیرد، سازمان ها را قادر می سازد قابلیت های 5G را تجربه کرده و موارد استفاده را در محل، در محل خود آزمایش کنند.

به گفته Singtel، شبکه 5G مستقل در سراسر کشور در حال حاضر بیش از 1300 مکان در فضای باز و 400 سایت داخلی از جمله زیرزمینی را پوشش می دهد. این حامل تلفن همراه در ژوئن 2020، زمانی که تنظیم کننده صنعت سنگاپور Infocomm Media Development Authority (IMDA) دو مجوز 5G در سراسر کشور را صادر کرد، طیف موج 3.5 گیگاهرتز و میلی متری را دریافت کرد. یک طیف 2.1 گیگاهرتز اضافی در نوامبر 2021 صادر شد.

بیل چانگ، مدیر عامل شرکت و مرکز داده منطقه ای گروه، گفت: «اکنون که پوشش 5G ما در سراسر کشور برقرار است، انتظار داریم که پذیرش تجاری تسریع شود. وی افزود که زیرساخت 5G آن از عملکردهایی مانند محاسبات بلادرنگ، تجزیه و تحلیل داده‌ها و هوش مصنوعی (AI) در لبه پشتیبانی می‌کند، که برنامه‌های کاربردی سازمانی حیاتی را تسهیل می‌کند که شامل بازرسی خودکار در کارخانه‌ها، برنامه‌ریزی شهر هوشمند و اتصال مستقل می‌شود. وسایل نقلیه.

پوشش مرتبط


منبع: https://www.zdnet.com/article/singtel-claims-95-standalone-5g-coverage-eyes-enterprise-uptake/#ftag=RSSbaffb68

دولت سنگاپور در اکتبر گذشته از برنامه‌های آزمایشی 5G در صنایع مختلف از جمله مراقبت‌های بهداشتی، تولید و ساخت‌وساز با 15 آزمایش زنده در سنتوزا رونمایی کرد. این سازمان اعلام کرد که قصد دارد این رقم را تا نیمه اول سال 2023 به حداقل 30 برساند.

زیرساخت 5G Singtel بر روی تجهیزات اریکسون اجرا می شود، در حالی که دارندگان مجوز مشترک 5G StarHub و M1 شبکه های خود را بر روی نوکیا ساخته اند. هر سه شرکت مخابراتی قبلاً خدمات مصرفی مربوطه خود را راه‌اندازی کردند و این خدمات را بر روی معماری‌های غیرمستقل 5G اجرا کردند. انتظار می رود دارندگان مجوز تا پایان سال 2025 حداقل 95٪ پوشش شبکه مستقل را به دست آورند.

سینگتل همچنین شراکت‌های مختلفی با بازیگران صنعت، از جمله میکرون و هیوندای برای ارائه خدمات 5G با هدف افزایش کارایی عملیاتی و تصمیم‌گیری امضا کرد. این ابتکارات بر روی پلتفرم ارکستراسیون Paragon Singtel اجرا می شود، که به گفته اپراتور، منابع ضروری در سراسر 5G و محاسبات لبه را در “یک نقطه تماس” جمع آوری می کند تا استقرار و ادغام را برای مشاغل آسان کند.

سینگتل در بیانیه روز جمعه خود گفت که به دنبال آن است که پذیرش 5G را در بین مشاغل با موارد استفاده که شامل بخش عمومی می شود، هدایت کند. این شرکت مخابراتی سال گذشته در کنار چندین سازمان دولتی یک بستر آزمایشی 5G را در جزیره جنوبی سنتوسا راه اندازی کرد.

Singtel می گوید پوشش 5G مستقل خود در سنگاپور سه سال جلوتر از هدف دولت در سال 2025 از 95٪ فراتر رفته است. شرکت مخابراتی محلی به دنبال ایجاد پذیرش در بین مشاغل با موارد استفاده در بخش های عمومی، حمل و نقل و گردشگری است.