Sequoia اتصال استارت‌آپ‌های SEA، هند در مراحل اولیه را با کهنه‌کاران فناوری ارائه می‌کند

ستی خاطرنشان کرد: این رهبران کسب‌وکار که لقب مسیر یاب دارند، همچنین فرصت سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های منطقه، در کنار Sequoia در هند و آسیای جنوب شرقی را خواهند داشت، «با شرایط یکسان و بدون تبلیغات» برای شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر. او اضافه کرد که Pathfinder به صورت حرفه ای عمل می کند، بنابراین هیچ سود تجاری برای Sequoia وجود ندارد.

او گفت که این پلتفرم در سال آینده به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت و برنامه‌هایی برای نصب مسیر یاب‌های بیشتری در نظر گرفته شده است. همچنین برنامه‌هایی برای انتقال Pathfinders به ​​یک برنامه تلفن همراه، که در حال حاضر در نسخه بتا است، وجود داشت تا بنیان‌گذاران و مسیریاب‌ها بتوانند به یکدیگر متصل شوند و به جزئیات بیشتری در مورد یکدیگر دسترسی داشته باشند.

Sequoia از پلتفرم جدیدی رونمایی کرده است که هدف آن پیوند دادن استارت آپ های در مراحل اولیه از آسیای جنوب شرقی و هند با رهبران کسب و کار “کارآزموده” است که می توانند به موفقیت این شرکت های جوان در سطح جهانی، به ویژه در بازار ایالات متحده کمک کنند. این برنامه استارت‌آپ‌های نرم‌افزار به‌عنوان سرویس (SaaS) را هدف قرار می‌دهد و در حال حاضر مربیانی دارد که از شرکت‌های فناوری مانند Palo Alto Networks، Okta و Tricentis هستند.

سینگ پالو آلتو گفت: “کل بازار نرم افزار سازمانی توسط نسل بعدی SaaS ساخته شده با استفاده از ابر، هوش مصنوعی (AI) و اصول طراحی موبایل اول مختل شده است. برای موفقیت، اخلالگران هندی باید خریداران غربی، نیازهای آنها را درک کنند. و انتظارات کاربران را به وضوح طراحی کنید و محصولاتی را طراحی کنید که متناسب با آنها باشد. Pathfinders کارآفرینان را با اپراتورهای با تجربه ساکن در این کشورها مرتبط می کند که طی دهه ها تخصص خود را با درک خریداران غربی ایجاد کرده اند.”

پوشش مرتبط


منبع: https://www.zdnet.com/article/sequoia-offers-to-connect-sea-india-early-stage-startups-with-tech-veterans/#ftag=RSSbaffb68

به گفته ستی، شش استارت‌آپ تحت این برنامه قبلاً سرمایه‌گذاری و راهنمایی را از مسیر یاب دریافت کرده‌اند.

“[It] بنیانگذاران را با رهبران با تجربه کسب و کار مرتبط می کند که می توانند با کمک به آنها در توسعه و اجرای استراتژی بازاریابی خود، استخدام های کلیدی، فکر کردن در مورد انتخاب های طراحی و موارد دیگر، سفر ساخت شرکت خود را تسریع بخشند.» در یک پست وبلاگ گفت.

استارت‌آپ‌های موجود در این پلتفرم می‌توانند بازخورد خود را در مورد کار با یک مسیر یاب ارائه دهند، که سپس با بنیان‌گذاران آینده به اشتراک گذاشته می‌شود تا بهتر تصمیم بگیرند که با چه کسی کار کنند.

این پلتفرم جدید که Pathfinder نام دارد به عنوان راهی برای استارت آپ هایی است که به دانش و ارتباطات برای ورود به بازارهای جهانی نیاز دارند.

محصول فعلی 25 مسیر یاب شامل آمیت سینگ رئیس شبکه پالو آلتو، پارام کالهون مدیر تولید UIPath، پراسانا سانکار موسس ریپلینگ و پراتیوس پتنیک مدیر ارشد مهندسی Okta است.

ستی گفت: «مسیر یاب‌های شرکت‌کننده می‌توانند فهرستی از استارت‌آپ‌هایی را که به دنبال پشتیبانی در حوزه تخصصی خود هستند، مشاهده کنند، به برنامه‌های مجازی گوش دهند و به داشبورد مدیریت پورتفولیو تک‌نما در برنامه دسترسی داشته باشند.