NTT با VMware برای ترکیب 5G خصوصی و خدمات لبه شریک است


فناوری 5G، دستی با استفاده از اینترنت 5G در تلفن همراه هوشمند و شهر با شبکه

تصویر: iStock/SasinParaksa

سازمان‌ها به طور فزاینده‌ای در حال جمع‌آوری داده‌ها و پردازش آن‌ها به شیوه‌ای توزیع‌شده هستند – به استفاده رو به رشد رباتیک انبار یا افزایش تعداد ویژگی‌های هوشمند در خودروها فکر کنید.

برای مدیریت همه این داده‌های پراکنده، شرکت‌ها باید از خدمات لبه‌ای استفاده کنند – مدیریت و پردازش داده‌ها که در «لبه»، جایی که داده‌ها جمع‌آوری می‌شوند، اتفاق می‌افتد تا در مرکز داده. در همین حال، یک شبکه خصوصی 5G می تواند به سازمان ها کمک کند تا اطمینان حاصل کنند که داده های آنها به سرعت پردازش می شود – پهنای باند اختصاصی را برای برنامه ها فراهم می کند.

اکنون، شرکت زیرساخت‌های فناوری اطلاعات NTT با VMware همکاری می‌کند تا سرویسی را ارائه دهد که هم قابلیت‌های لبه و هم 5G خصوصی را ارائه می‌دهد. NTT برای اولین بار سال گذشته شبکه خصوصی 5G خود را به عنوان یک سرویس راه اندازی کرد.

شهید احمد، مدیر عامل شرکت NTT EVP و New Ventures and Innovation در بیانیه ای گفت: «ترکیب Edge و Private 5G یک تغییر بازی برای مشتریان ما و کل صنعت است. «حداقل تأخیر، حداکثر قدرت پردازش و پوشش جهانی دقیقاً همان چیزی است که شرکت‌ها برای تسریع سفرهای تحول دیجیتال منحصر به فرد خود به آن نیاز دارند».

پیشنهاد جدید Edge-as-a-Service NTT به طور کامل توسط NTT مدیریت می شود. با پشتیبانی از VMware’s Edge Compute Stack، دارای اتصال خصوصی 5G است. NTT این سرویس را در سراسر ردپای جهانی خود ارائه خواهد کرد که بر روی شبکه اینتل و فناوری لبه اجرا می شود.

با ارائه جدید، VMware توسعه برنامه های کاربردی ایمن، اتوماسیون مدیریت منابع و قابلیت های پردازش بلادرنگ را به روی میز آورده است. در همین حال، NTT به پلتفرم‌های چند ابری و لبه‌ای خود و همچنین قابلیت‌های بخش‌بندی شبکه و تخصص در انتقال از خصوصی به عمومی 5G کمک می‌کند.

VMware و NTT به طور مشترک این سرویس جدید را وارد بازار خواهند کرد. باید برای طیف وسیعی از صنایع مانند تولید، خرده فروشی، تدارکات و سرگرمی ارزشمند باشد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/ntt-partners-with-vmware-to-combine-private-5g-and-edge-services/#ftag=RSSbaffb68