iOS 16.1 باتری آیفون شما را به سرعت تخلیه می کند؟ تو تنها نیستی

تعدادی از خوانندگان با من تماس گرفته‌اند که می‌گویند از زمان اعمال به‌روزرسانی کمی بیش از یک هفته پیش، عمر باتری آنها به شدت کاهش یافته است. رسانه های اجتماعی است پر از شکایت، و بحث های زیادی در این مورد وجود دارد انجمن های پشتیبانی اپل.

با این حال، من می توانم چند توصیه به شما ارائه دهم. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در گذراندن روز آورده شده است:

  • جابجایی به حالت کم مصرف: می‌توانید با ضربه زدن روی آن، آن را روشن یا خاموش کنید تنظیمات > باتری، یا می توانید با رفتن یک میانبر به Control Center اضافه کنید Settings > Control Center > Customize Controlsو سپس انتخاب کنید حالت کم مصرف. آگاه باش که حالت کم مصرف بر تعدادی از ویژگی ها تأثیر می گذارد، از روشنایی صفحه تا به روز رسانی پس زمینه برنامه ها.
  • یک پاوربانک همراه داشته باشید: به یک پاوربانک بزرگ با چیزی شبیه به آن نیاز ندارید Anker PowerCore 5000 یا پاور بانک مغناطیسی بیسئوس ارائه قدرت اضافی کافی برای شما در طول روز.

تا آن زمان، شارژر و پاوربانک را در دسترس داشته باشید!
منبع: https://www.zdnet.com/article/ios-16-1-draining-your-iphones-battery-fast-youre-not-alone/#ftag=RSSbaffb68

همچنین: بهترین پاور بانک ها

dsf2367

جیسون سیپریانی/ZDNET

بسیاری از کسانی که رنج می برند می گویند که از یک آیفون 13 پرو مکس، اما گزارش هایی مبنی بر آسیب دیدن سایر آیفون ها نیز وجود دارد.

تشخیص اینکه چقدر گسترده است سخت است (بعضی مخالف غلات و ادعای بهبود عمر باتری پس از اعمال به روز رسانی)، اما قطعاً چیزی در اینجا در جریان است.

بیا اینجا برای تعمیر؟ متاسفم که ناامید شدم، اما به نظر نمی رسد چیزی وجود داشته باشد که قابل اعتماد باشد. بیشتر مردم در نهایت تعدادی از تنظیمات را خاموش می‌کنند و تنظیمات شبکه را بازنشانی می‌کنند تا زمانی که متوجه شوند مشکل همچنان وجود دارد، ناامید می‌شوند.

اوه، و مواظب iOS 16.1.1 باشید تا با یک رفع اشکال در این مورد بیاید. باید منتظر دیدن این سرزمین در یک هفته آینده باشیم.

آیا به‌روزرسانی iOS 16.1 را روی آیفون خود نصب کرده‌اید و احساس می‌کنید گوشی شما داغ می‌شود و باتری شما سریع‌تر از حد معمول خالی می‌شود؟

همچنین: کیت کامل شارژ مسافرتی قابل حمل برای طرفداران اپل

تو تنها نیستی.