Internxt Send یک ابزار ساده و مضحک برای به اشتراک گذاری فایل های بزرگ با دیگران است

کاربر متفکر رایانه که به صفحه لپ تاپ نگاه می کند

گتی ایماژ/iStockphoto
پنجره ترکیب ایمیل ارسال ایمیل Internxt.

یک مرورگر وب را باز کنید و به آن اشاره کنید https://send.internxt.com. در پنجره ایجاد شده (شکل 1) برای آپلود فایل خود روی + کلیک کنید.

چند اخطار برای استفاده از Internxt Send وجود دارد. اولین مورد این است که محدودیت حجم 5 گیگابایت برای فایل هایی دارد که قابل افزایش نیست (حتی با یک حساب پولی). نکته دوم این است که هیچ راهی برای محافظت از رمز عبور و تغییر تاریخ انقضای سهم وجود ندارد. با این حال، می‌توانید پیام‌های متنی سفارشی را به ایمیلی که برای گیرنده ارسال می‌شود اضافه کنید.

پس از 15 روز، فایل و لینک شما از بین می رود، بنابراین لازم نیست نگران باقی ماندن آن برای مدت طولانی در سرورهای Internxt باشید.

بنابراین، Internxt Send چگونه کار می کند؟ بگذار نشانت دهم.

ارسال فایل از طریق Internxt Send

وارد Internxt، شرکتی که یک سرویس ذخیره‌سازی مبتنی بر ابر منبع باز، ایمن، غیرمتمرکز ارائه می‌کند و ۱۰ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی برای طرح رایگان یا حداکثر ۲ ترابایت فضای ذخیره‌سازی با تقریباً ۹ دلار در ماه به شما می‌دهد.

پنجره اصلی Internxt Send.

خبر خوب این است که Internxt Send رمزگذاری شده است، بنابراین اگر نگران حریم خصوصی هستید، این ترس ها را کنار بگذارید. فایل‌هایی که در Internxt Send آپلود می‌شوند از «معماری مخرب» این شرکت استفاده می‌کنند تا امنیت و حریم خصوصی همه فایل‌های ارسال‌شده را به حداکثر برسانند. اگرچه من نمی توانم اطلاعات دقیقی در مورد نحوه استفاده Internxt Send از “معماری مخرب” خود پیدا کنم، اما فرض می کنم که از ماهیت غیرمتمرکز درایو Internxt برای تقسیم فایل مشترک به قطعات استفاده می کند و تنها زمانی که گیرنده بارگیری می کند بیت ها را دوباره به هم وصل می کند. پرونده. معنی آن این است که حتی اگر فایل را در سرورهای Internxt آپلود کرده اید، فقط گیرنده می تواند به فایل pieced-together دسترسی داشته باشد.

شکل 3: پیوند ارسال را در کلیپ بورد خود کپی کنید تا بتوانید آن را با گیرندگان به اشتراک بگذارید.

تصویر: جک والن

به گفته Fran Villalba Segarra، بنیانگذار و مدیر عامل Internxt، “ماموریت Internxt کمک به شکل دادن به یک اینترنت جدید و اخلاقی است که حریم خصوصی کاربران را به خطر نمی اندازد، به حقوق فردی احترام می گذارد و رفتار صادقانه آنلاین را تقویت می کند.” فران ادامه می دهد، “سرویس انتقال فایل جدید ما، Internxt Send، برای تکمیل اکوسیستم حریم خصوصی رو به رشد ما ساخته شده است. مانند Internxt Drive و Photos، ما Send را توسعه دادیم تا به کاربران عملکرد و کنترل بیشتری بر داده های شخصی خود ارائه دهیم و در عین حال از حقوق اساسی آنها محافظت کنیم. به حریم خصوصی.”

این امنیت ارسال فایل است که می توانید به آن اعتماد کنید.

به همین منظور، خدمات متعددی برای همین منظور ایجاد شده است. یکی از موارد مورد علاقه من فایرفاکس Send (RIP) بود. از آنجایی که آن سرویس دیگر در دسترس نیست، من از پلتفرم هایی مانند Google Drive برای اشتراک گذاری فایل ها استفاده می کردم. اما این همیشه راحت نیست (مخصوصاً زمانی که گیرنده حساب جیمیل ندارد یا مجوزهای دسترسی به یک مشکل تبدیل می‌شود. علاوه بر آن، Google این توانایی را ندارد که یک پیوند مشترک را پس از یک زمان معین به طور خودکار منقضی کند.

ارسال فایل آسان است. یک ایمیل جدید ایجاد کنید، یک فایل پیوست کنید و ارسال کنید. انجام شده. ساده. با این حال، مشکل زمانی ایجاد می‌شود که یا نیاز به ارسال فایل بزرگ‌تری دارید یا فایل مورد نظر باید از طریق روش‌های دیگری به اشتراک گذاشته شود.

شکل 2: نوشتن ایمیل برای فایل Internxt Send شما.

تصویر: جک والن

برای گزینه Get a link، یک دکمه Copy Link (شکل 3)، که پیوند ارسال را در کلیپ بورد شما کپی می کند، جایی که می توانید آن را در پیام ها، ایمیل ها یا هر روشی که برای اشتراک گذاری استفاده می کنید جایگذاری کنید.

دکمه کپی پیوند Internxt.

و این تمام چیزی است که برای استفاده از Internxt Send وجود دارد. اگر نیاز به اشتراک گذاری امن فایل های حجیم دارید، این ممکن است ساده ترین و راحت ترین روش موجود باشد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/internxt-has-created-a-ridiculously-simple-ethical-file-send-service/#ftag=RSSbaffb68

هنگامی که فایل خود را آپلود کردید، روی پیوند ارسال (برای ایجاد پیوند قابل اشتراک‌گذاری) یا ارسال ایمیل کلیک کنید تا ایمیلی ایجاد کنید که حاوی پیوند باشد. اگر روی ارسال ایمیل کلیک کنید (شکل 2، یک آدرس ایمیل گیرنده، آدرس ایمیل خود و اطلاعات اختیاری (عنوان و پیام) در مورد فایل اضافه می کنید.

پس از آماده شدن برای ارسال، روی دریافت پیوند (برای ایجاد و دسترسی به پیوند اشتراک‌گذاری) یا ارسال فایل‌ها (اگر مسیر ایمیل را رفته‌اید) کلیک کنید.

همین شرکت یک ترفند جدید در آستین خود دارد، Internxt Send. این سرویس جدید احتمالاً یکی از آسان‌ترین سرویس‌های ارسال فایل در بازار است و استفاده از آن رایگان است و به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر، فیلم‌ها، اسناد و تقریباً هر نوع فایلی را با سطح امنیت بالا ارسال/به اشتراک بگذارند. حتی بهتر از آن، برای استفاده از Internxt Send حتی نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارید.

شکل 1: سرویس Internxt Send به اندازه کافی آسان است که همه می توانند از این سرویس استفاده کنند.

تصویر: جک والن