Instacart Mastercard که توسط Chase منتشر شده است، اکنون در دسترس مصرف کنندگان است


مسترکارت جدید Instacart از Instacart و Chase.

مسترکارت جدید Instacart از Instacart و Chase.

منبع: چیس

Chase و Instacart روز پنجشنبه از راه اندازی Instacart Mastercard خبر دادند. کارت اعتباری جدید به دارندگان کارت 5% پس‌پرداخت بابت خریدهای Instacart انجام‌شده در بیش از 800 برند خرده‌فروشی ملی، منطقه‌ای و محلی ارائه می‌کند. کارت هیچ هزینه سالانه ای ندارد.

برای مدت محدود، 10000 مصرف کننده اولی که برای کارت تأیید شده اند، فوراً یک کارت هدیه 200 دلاری Instacart به اضافه یک سال Instacart+ دریافت می کنند.

پس از 10000 دارنده کارت اول، دارندگان کارت جدید 100 دلار اعتبار خودکار Instacart و یک سال رایگان Instacart+ دریافت خواهند کرد.

مزایای Instacart+ شامل تحویل رایگان برای سفارش‌های بیش از اندازه معین، کاهش هزینه‌های خدمات Instacart، بازپرداخت اعتبار سفارش‌های واجد شرایط وانت و سایر مزایای انحصاری است.

علاوه بر جوایز Instacart و پاداش خوش آمدگویی، کارت به دست می آورد:

 • 5% بازگشت نقدی در سفر خریداری شده از طریق مرکز مسافرتی چیس
 • 2٪ در رستوران ها، پمپ بنزین ها و خدمات پخش منتخب

بازپرداخت نقدی محدودیتی ندارد، بنابراین دارندگان کارت می‌توانند تا جایی که می‌توانند درآمد کسب کنند. جوایز را می توان برای اعتبارات صورت حساب بازخرید کرد یا مستقیماً به حساب بانکی واریز کرد. در نهایت دارندگان کارت نیز می توانند از آنها برای تامین مالی خریدهای Instacart استفاده کنند. هیچ حداقل شرط بازخریدی وجود ندارد.

علاوه بر همه اینها، Instacart Mastercard با تعداد شگفت انگیزی از خرید و مسافرت برای کارت اعتباری بدون هزینه سالانه ارائه می شود:

 • دربان نخبگان جهان: برای کارهای غیر اضطراری مانند رزرو شام یا پیدا کردن بلیط های سرگرمی، 24/7 کمک بگیرید.
 • حفاظت از خرید: خریدهای جدید به مدت 120 روز در برابر آسیب و سرقت پوشش داده می شوند. تا 500 دلار برای هر ادعا و 50000 دلار برای هر حساب.
 • گارانتی تمدید شده: اگر خرید شما دارای گارانتی سازنده ایالات متحده به مدت سه سال یا کمتر است، می توان آن را برای یک سال دیگر تمدید کرد.
 • بیمه حوادث مسافرتی: هنگامی که از کارت خود برای پرداخت هزینه بلیط هواپیما، کرایه اتوبوس، بلیط قطار یا سفر دریایی خود استفاده می کنید، در برابر مرگ ناشی از تصادف و قطعه قطعه شدن پوشش دریافت کنید. پوشش تا 500000 دلار است.
 • بیمه تاخیر بار: اگر چمدان شما شش ساعت یا بیشتر تاخیر داشته باشد، برای خریدهای ضروری بازپرداخت کنید. 100 دلار در روز برای سه روز.
 • بازپرداخت چمدان گمشده: اگر چمدان چک شده شما یا یکی از اعضای خانواده توسط شرکت حمل و نقل عمومی آسیب ببیند یا گم شود، تا سقف 3000 دلار تحت پوشش قرار می گیرید.
 • امداد جاده ای: اگر در حین سفر با خودروی خود به مشکل برخوردید، برای کمک با مدیر Benefit خود تماس بگیرید.
 • معافیت از خسارت تصادف اجاره خودرو: پیشنهاد بیمه ارائه دهندگان خودرو اجاره ای را رد کنید و کل مبلغ را از کارت خود شارژ کنید. اجاره شما پوشش ثانویه در برابر آسیب و سرقت خواهد داشت.
 • خدمات مسافرتی و کمک های اضطراری: برای دریافت کمک حقوقی، پزشکی، مسافرتی یا سایر کمک های اضطراری زمانی که خارج از خانه هستید، با مدیر مزایا تماس بگیرید.

اگر قبلاً کارت اعتباری ندارید که از خریدهای ضروری مانند بنزین و مواد غذایی درآمد کسب کنید، می توانید بدتر از مسترکارت Instacart کار کنید. به خصوص برای مصرف کنندگانی که در حال حاضر از خدمات تحویل مواد غذایی استفاده می کنند.


منبع: https://www.zdnet.com/finance/credit-cards/the-instacart-mastercard-issued-by-chase-is-now-available-to-consumers/#ftag=RSSbaffb68