Instacart Mastercard که توسط Chase منتشر شده است، اکنون در دسترس مصرف کنندگان است

پس از 10000 دارنده کارت اول، دارندگان کارت جدید 100 دلار اعتبار خودکار Instacart و یک سال رایگان Instacart+ دریافت خواهند کرد.

مزایای Instacart+ شامل تحویل رایگان برای سفارش‌های بیش از اندازه معین، کاهش هزینه‌های خدمات Instacart، بازپرداخت اعتبار سفارش‌های واجد شرایط وانت و سایر مزایای انحصاری است.

برای مدت محدود، 10000 مصرف کننده اولی که برای کارت تأیید شده اند، فوراً یک کارت هدیه 200 دلاری Instacart به اضافه یک سال Instacart+ دریافت می کنند.

مسترکارت جدید Instacart از Instacart و Chase.

علاوه بر جوایز Instacart و پاداش خوش آمدگویی، کارت به دست می آورد:

  • 5% بازگشت نقدی در سفر خریداری شده از طریق مرکز مسافرتی چیس
  • 2٪ در رستوران ها، پمپ بنزین ها و خدمات پخش منتخب
Chase و Instacart روز پنجشنبه از راه اندازی Instacart Mastercard خبر دادند. کارت اعتباری جدید به دارندگان کارت 5% پس‌پرداخت بابت خریدهای Instacart انجام‌شده در بیش از 800 برند خرده‌فروشی ملی، منطقه‌ای و محلی ارائه می‌کند. کارت هیچ هزینه سالانه ای ندارد.

بازپرداخت نقدی محدودیتی ندارد، بنابراین دارندگان کارت می‌توانند تا جایی که می‌توانند درآمد کسب کنند. جوایز را می توان برای اعتبارات صورت حساب بازخرید کرد یا مستقیماً به حساب بانکی واریز کرد. در نهایت دارندگان کارت نیز می توانند از آنها برای تامین مالی خریدهای Instacart استفاده کنند. هیچ حداقل شرط بازخریدی وجود ندارد.

مسترکارت جدید Instacart از Instacart و Chase.

منبع: چیس

اگر قبلاً کارت اعتباری ندارید که از خریدهای ضروری مانند بنزین و مواد غذایی درآمد کسب کنید، می توانید بدتر از مسترکارت Instacart کار کنید. به خصوص برای مصرف کنندگانی که در حال حاضر از خدمات تحویل مواد غذایی استفاده می کنند.


منبع: https://www.zdnet.com/finance/credit-cards/the-instacart-mastercard-issued-by-chase-is-now-available-to-consumers/#ftag=RSSbaffb68

علاوه بر همه اینها، Instacart Mastercard با تعداد شگفت انگیزی از خرید و مسافرت برای کارت اعتباری بدون هزینه سالانه ارائه می شود: