Instacart Mastercard که توسط Chase منتشر شده است، اکنون در دسترس مصرف کنندگان است

مزایای Instacart+ شامل تحویل رایگان برای سفارش‌های بیش از اندازه معین، کاهش هزینه‌های خدمات Instacart، بازپرداخت اعتبار سفارش‌های واجد شرایط وانت و سایر مزایای انحصاری است.

اگر قبلاً کارت اعتباری ندارید که از خریدهای ضروری مانند بنزین و مواد غذایی درآمد کسب کنید، می توانید بدتر از مسترکارت Instacart کار کنید. به خصوص برای مصرف کنندگانی که در حال حاضر از خدمات تحویل مواد غذایی استفاده می کنند.


منبع: https://www.zdnet.com/finance/credit-cards/the-instacart-mastercard-issued-by-chase-is-now-available-to-consumers/#ftag=RSSbaffb68 مسترکارت جدید Instacart از Instacart و Chase.

مسترکارت جدید Instacart از Instacart و Chase.

منبع: چیس

بازپرداخت نقدی محدودیتی ندارد، بنابراین دارندگان کارت می‌توانند تا جایی که می‌توانند درآمد کسب کنند. جوایز را می توان برای اعتبارات صورت حساب بازخرید کرد یا مستقیماً به حساب بانکی واریز کرد. در نهایت دارندگان کارت نیز می توانند از آنها برای تامین مالی خریدهای Instacart استفاده کنند. هیچ حداقل شرط بازخریدی وجود ندارد.

علاوه بر جوایز Instacart و پاداش خوش آمدگویی، کارت به دست می آورد:

علاوه بر همه اینها، Instacart Mastercard با تعداد شگفت انگیزی از خرید و مسافرت برای کارت اعتباری بدون هزینه سالانه ارائه می شود:

پس از 10000 دارنده کارت اول، دارندگان کارت جدید 100 دلار اعتبار خودکار Instacart و یک سال رایگان Instacart+ دریافت خواهند کرد.

Chase و Instacart روز پنجشنبه از راه اندازی Instacart Mastercard خبر دادند. کارت اعتباری جدید به دارندگان کارت 5% پس‌پرداخت بابت خریدهای Instacart انجام‌شده در بیش از 800 برند خرده‌فروشی ملی، منطقه‌ای و محلی ارائه می‌کند. کارت هیچ هزینه سالانه ای ندارد.

برای مدت محدود، 10000 مصرف کننده اولی که برای کارت تأیید شده اند، فوراً یک کارت هدیه 200 دلاری Instacart به اضافه یک سال Instacart+ دریافت می کنند.