Index BPM جدید گارمین مانیتور فشار خونی است که من منتظرش بودم

استفاده از مانیتور فشار خون آسان است و به طور مداوم کار می کند، اما دلیل اصلی که من آن را برای خودم سفارش دادم، ادغام با Garmin Connect است. به عنوان مثال، می‌توانید نمای My Day را در برنامه تلفن هوشمند شخصی‌سازی کنید و به محض راه‌اندازی Garmin Connect آخرین فشار خون خود را مشاهده کنید.

طرفداران

  • عملکرد آسان دکمه
  • همگام سازی قابل اعتماد با Garmin Connect
  • با باتری های قابل جابجایی تغذیه می شود
  • کیفیت ساخت محکم
  • گزارش های PDF قابل صادرات

نمایش دادن

در حالی که من هرگز هیچ مشکل قلبی یا احساسی را نشان نداده ام که ممکن است باعث شود به یک مشکل سلامتی مشکوک شوم، وقتی سال گذشته برای معاینه فیزیکی خود رفتم، دکتر گفت که فشار خونم بالا رفته است و لوزارتان را یک بار در روز تجویز کرد. در حالی که من سابقه خانوادگی فشار خون بالا ندارم، حدود 20 پوند اضافه وزن دارم و استرس کافی برای طبیعی کردن چنین شرایطی در 53 سالگی دارم.

به همین دلیل وقتی گارمین دو ماه پیش مانیتور فشار خون هوشمند Index BPM را معرفی کرد، هیجان‌زده شدم. آنقدر که من برای آن سفارش دادم قیمت درج 149 دلار به محض دریافت بیانیه مطبوعاتی Index BPM همچنین یک دستگاه پزشکی تایید شده توسط FDA است که می توانید از وجوه FSA یا HSA خود برای خرید آن استفاده کنید.

مشخصات فنی

با ساعت های Garmin، مقیاس Index S2 و مانیتور Index BPM، اکنون تصویر کامل و کاملی از سلامتی خود دارم. مانیتور فشار خون آسان برای استفاده، قابل اعتماد است و کاملاً با Garmin Connect ادغام می شود.

جایگزین هایی که باید در نظر گرفته شوند

بیش از 100 اندازه گیری بین همگام سازی ها

من شاخص گارمین BPM را با یک مقایسه کردم Withings BPM Connect که من نیز مالک آن هستم و در حالی که Withings در اکثر مواقع همان عدد دیاستولیک (پایین) را اندازه گیری می کرد، در بیشتر مواقع 10-15 میلی متر جیوه بالاتر را برای سطح سیستولیک نشان می داد. سپس BPM شاخص گارمین را با یک کاف دستی مقایسه کردم و خوانش در فاصله 2 تا 4 میلی‌متر جیوه از یکدیگر بود، بنابراین در خواندن گارمین کاملاً مطمئن هستم. روندها نیز برای پیگیری بسیار مهم هستند، بنابراین من توانستم آمار برنامه Garmin Connect را برای مقایسه با گزارش‌های کاف سنتی خود بگیرم.

خط پایین

ابعاد

داده ها نشان می دهد که تقریبا نیمی از بزرگسالان در ایالات متحده فشار خون بالا دارند که فشار خون سیستولیک بیش از 130 میلی متر جیوه یا فشار دیاستولیک بیشتر از 80 میلی متر جیوه است. بنابراین، برای درک وضعیت سلامتی و تندرستی خود، اندازه گیری و ردیابی فشار خون ضروری است. من بسیار خوشحالم که گارمین اکنون این معیار را در Garmin Connect ادغام می کند و با این حرکت متقاعد شده ام که این پلت فرم اصلی مناسب برای من است.

نکته خوب این است که هیچ شیلنگ یا سیمی از دستگاه خارج نمی شود، که باعث می شود راه اندازی و کنار گذاشتن آن کمتر مشکل باشد. گارمین می‌گوید که تکه کاف نرم برای اندازه‌های دور بازو از 9 تا 16.5 اینچ طراحی شده است و من شخصاً هیچ مشکلی در اتصال آن نداشتم.

بند BPM Index Garmin

قابلیت اتصال

خوانندگان معمولی می‌دانند که من معمولاً یک ساعت ورزشی Garmin GPS روی مچ دستم دارم و شخصاً برنامه اکوسیستم و تلفن هوشمند Garmin Connect را برای ردیابی داده‌های سلامتی، تندرستی و تمرین مورد علاقه می‌دانم. تنها چیزی که در مدل‌هایی که من در تمام این سال‌ها استفاده کرده‌ام کم است، پایش فشار خون است، یکی از مهم‌ترین معیارهای سلامتی برای ردیابی و یکی از این معیارها که ورزش منظم و تغذیه سالم می‌تواند در سطح قابل اندازه‌گیری تأثیر بگذارد.

تا نه ماه (باتری های قابل تعویض توسط کاربر)


کمی در مورد من

برای کار با دستگاه، از دکمه بالایی برای انتخاب نمایه کاربر استفاده می شود (حداکثر 16 نفر می توانند کاف را به اشتراک بگذارند)، فشار دادن و نگه داشتن دکمه میانی شروع به خواندن فشار خون می کند که برای سه جلسه خواندن با یک جلسه اجرا می شود. یک دقیقه بین هر یک، و دکمه پایین بین بلوتوث و همگام سازی WiFi تغییر می کند.

همچنین می‌توانید نمای فشار خون را باز کنید تا آخرین خوانش‌های خود را بر اساس روز، هفته، ماه یا حتی سال ببینید. نمای روزانه فشار خون شما را در یک نمودار سیستولیک و دیاستولیک با مناطق طبیعی، بالا، مرحله 1 و 2 نشان می دهد. علاوه بر این، می توانید یک گزارش PDF برای یک دوره 4 هفته ای ایجاد کنید که سپس می توانید آن را با خود به اشتراک بگذارید. ارائه‌دهنده خدمات بهداشتی و درمانی.

گارمین شاخص BPM توسط چهار باتری قلمی تغذیه می شود.

متیو میلر/ZDNET

علاوه بر سندروم کت سفید، من اغلب متوجه می‌شوم که هنگام ثبت سطح فشار خون از برنامه عقب می‌افتم. به همین دلیل خوشحال شدم که می‌توانم یادآورها را در Garmin Connect تنظیم کنم. اکنون، یادآورهای صبح و عصر دارم که به من کمک می کند تا یک روال منظم را برای اندازه گیری ها دنبال کنم.

بیشتر: پنج بهترین دستگاه سنجش فشار خون

ادغام Garmin Connect

سه دکمه فیزیکی در سمت راست صفحه نمایش تک رنگ OLED یافت می شود. دکمه‌ها سیاه هستند، بنابراین تشخیص اینکه چه چیزی روی آن‌ها چاپ شده آسان‌ترین کار نیست، مگر اینکه در منطقه‌ای با نور مناسب باشید و/یا بینایی فوق‌العاده‌ای داشته باشید. با توجه به اینکه فشار خون بالا اغلب با افزایش سن مرتبط است، بهتر است به جای آن برچسب سفید روی این دکمه ها مشاهده شود.

ذخیره سازی

گارمین Index BPM کمی بزرگتر از چیزی است که من پیش بینی می کردم با اندازه مانیتور 58x145x47 میلی متر و 320 گرم. واحد اصلی دارای چهار باتری AAA است که تا 9 ماه عمر باتری را ارائه می کنند، البته این رتبه بندی بر اساس تعداد دفعات استفاده از خواننده متفاوت است. از نظر تناسب، یونیت بدون ناراحتی زیادی در قسمت داخلی بازوی من قرار می گیرد، اما برخی افراد ممکن است استفاده از آن را حجیم بدانند. به عنوان مثال، نوار چسب برای تنظیم طول کاف استفاده می‌شود و می‌تواند برای کسانی که بازوهای کوچک‌تری دارند، جایی که طول اضافی کاف ممکن است به مواد نوار چسب عمودی که چند اینچ از هم فاصله دارند، محکم نباشد، کمی چالش برانگیز باشد.

اگر از دستگاه‌های دیگر گارمین استفاده نمی‌کنید، ممکن است به دنبال گزینه‌های کاف دیگری باشید و چندین جایگزین برای کاف‌های فشار خون سنتی وجود دارد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/garmin-index-bpm-review/#ftag=RSSbaffb68

58x145x47mm

بررسی: مقیاس هوشمند Garmin Index S2: داده‌های اندازه‌گیری وزن و بدن به اطلاع از پیشرفت شما کمک می‌کند

چگونه با یک مانیتور سنتی مقایسه می شود؟

با ساعت های Garmin، مقیاس Index S2 و مانیتور Index BPM، اکنون تصویر کامل و کاملی از سلامتی خود دارم.

شاخص گارمین BPM روی بازوی من بسته شده است

زمانی که دبیرستان بودم، در بخش فیزیکی وزارت دفاع شکست خوردم و از آن زمان به بعد، دچار سندرم کت سفید شدم، به این معنی که فشار خون من در مطب پزشک معمولاً بیش از حد واقعی در یک محیط غیر بالینی بالا می رود. بنابراین، اندازه گیری فشار خون خودم در خانه با یک مانیتور قابل اعتماد برای خواندن واقعی من مهم است.

نقد: مواظب اپل باشید. Enduro 2 گارمین ساعت فوق العاده اسپرتی است که می توان آن را شکست داد

منفی

  • کمی گرونه
  • دستگاه حجیم
  • تناسب سرآستین ممکن است برای همه مناسب نباشد

وای فای و بلوتوث

دستگاه بر روی بازوی چپ برای ثبت اطلاعات نصب شده است.

متیو میلر/ZDNET

تک رنگ OLED (128 پیکسل در 64 پیکسل)

320 گرم

عمر باتری

نقد و بررسی: من اپل واچ اولترا را در یک لجن سخت 15K قرار دادم

تناسب چگونه است؟