Google در حال انتقال «یادآوری‌های» تقویم و دستیار شما به Google Tasks است

ایلیا براون، معاون مدیریت محصولات Google در یک پست وبلاگ نوشت: “ما به سرمایه گذاری در Google Tasks و گسترش قابلیت های آن ادامه می دهیم تا به شما کمک کنیم تا تمام کارهایی را که باید انجام دهید، سازماندهی و به انجام برسانید.” انتقال یادآوری‌ها به Google Tasks یک قدم نزدیک‌تر به کمک به مردم برای انجام کارها است.

هنگامی که یک کار را ایجاد کردید، از برنامه Tasks برای ایجاد لیست های مختلف، علامت گذاری وظایف مهم با ستاره و بررسی کارهای انجام شده استفاده می کنید.

tasks.png

گوگل

با این حال، همچنان می‌توانید با استفاده از «دستیار» یا «تقویم» کار ایجاد کنید. همچنین می‌توانید از سایر برنامه‌های Workspace مانند Gmail، Calendar و Chat به Tasks دسترسی داشته باشید. برای ایجاد یک کار با «دستیار»، می‌توانید بگویید «Hey Google, به من یادآوری کن که هر پنجشنبه ساعت ۶ بعدازظهر با پدر تماس بگیرم» و در لیست وظایف شما و همچنین در تقویم Google نشان داده می‌شود.

در ماه‌های آینده، وقتی از «دستیار» یا «تقویم» برای ایجاد یا مشاهده یادآوری استفاده می‌کنید، اعلانی خواهید دید که از شما می‌خواهد از Tasks استفاده کنید.

Google Tasks به عنوان یک ویژگی شروع شد که به کاربران Google اجازه می داد موارد انجام کار را در حساب های تقویم و جیمیل خود ایجاد کنند. سپس در سال 2018، گوگل Tasks را به یک محصول مستقل تبدیل کرد. اکنون، این غول فناوری بیشتر کاربران خود را به سمت اپلیکیشن Tasks هدایت می کند. انتقال همه یادآوری‌های دستیار Google و تقویم به Tasks.

شایان ذکر است که پست وبلاگ Google در مورد Tasks چیزی در مورد این شرکت ذکر نکرده است دیگر برنامه کارها، Google Keep. در همین حال، تعداد زیادی برنامه لیست کارهای دیگر وجود دارد که به شما در انجام چند کار کمک می کند.


منبع: https://www.zdnet.com/article/google-is-moving-your-calendar-and-assistant-reminders-to-google-tasks/#ftag=RSSbaffb68