500 دلار در تلویزیون قاب سامسونگ در آمازون صرفه جویی کنید

در بررسی ZDNET از تلویزیون فریم، کارشناسان ما به پوشش ضد انعکاس و روکش مات نمایشگر اشاره می کنند. پوشش مات بافت نمایشگر را در به روز رسانی تغییر داده است که مهمتر از آن چیزی است که به نظر می رسد. قاب اکنون می تواند نور را پخش کند و اطمینان حاصل کند که آثار هنری به جای تصاویری ساده از آنها، مانند نقاشی های واقعی به نظر می رسند.

همچنین: بهترین تلویزیون های سامسونگ در مقایسه

تلویزیون‌ها اغلب در اتاق نشیمن ما نقشی اساسی دارند، اما بهترین دکوراسیون نبوده‌اند – تا به حال. تلویزیون 55 اینچی The Frame سامسونگ نه تنها به شما امکان پخش فیلم، بازی‌های فوتبال و نمایش‌ها را می‌دهد، بلکه آثار هنری را نیز نمایش می‌دهد. و خبر خوب: در حال حاضر، تلویزیون قاب سامسونگ با قیمت 997 دلار در دسترس است که 500 دلار از قیمت اصلی شما صرفه جویی می کند.

می‌توانید تلویزیون فریم را در اتاق نشیمن یا اتاق خواب خود راه‌اندازی کنید تا دسترسی محتاطانه به تلویزیون از نظر بصری زمانی که شما می‌خواهید ناپدید شود. به علاوه، می‌توانید از میان طیفی از حاشیه‌ها و نوارهای صوتی اختیاری برای تجربه‌ای قابل تنظیم انتخاب کنید.

قاب سری 55 اینچی QLED 4K LS03B سامسونگ

آمازون
اگر علاقه مند هستید تلویزیون قاب سامسونگ، امروز آن را به سبد خرید خود اضافه کنید تا 500 دلار صرفه جویی کنید. اما عجله کنید چون نمی دانیم این تخفیف 33 درصدی تا کی ادامه خواهد داشت.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/discount-on-samsungs-the-frame-tv-deal-sale-coupon-code/#ftag=RSSbaffb68

تلویزیون فریم دارای صفحه نمایش 55 اینچی کوانتومی HDR است که برای عمق بخشیدن به رنگ مشکی برای رنگ و کنتراست بهتر طراحی شده است. به علاوه، تلویزیون می‌تواند به نرخ تازه‌سازی تا ۱۲۰ هرتز برسد و برای کنترل صدای هندزفری با Google Assistant و Amazon Alexa سازگار است. البته، ویژگی برجسته واقعی دستگاه حالت هنری برای نمایش تصاویر است، چه آثار هنری کلاسیک یا عکس های خود را انتخاب کنید.

همچنین: بهترین تلویزیون های حال حاضر (و تفاوت بین OLED و QLED)