42% صرفه جویی در بلندگوی بلوتوث Treblab HD77

اگر به دنبال گزینه دیگری هستید، انتخاب های برتر ما برای بلندگوهای بلوتوث قابل حمل را در اینجا بررسی کنید. ما همچنین تعدادی از بهترین بلندگوهای بلوتوث مقرون به صرفه را گردآوری کرده‌ایم تا بتوانید بهترین دستگاه را با توجه به قیمت و اولویت‌های خود پیدا کنید.


منبع: https://www.zdnet.com/home-and-office/home-entertainment/treblab-speaker-deal-coupon-promo-code/#ftag=RSSbaffb68اسپیکر بلوتوث قابل حمل Treblab HD77

آمازون
این یکی از آخرین تعطیلات آخر هفته قبل از آماده شدن برای تعطیلات است. اگر در اکتبر امسال میزبان مهمانی هالووین هستید، برای پخش آهنگ های شبح آور به تلفن خود اعتماد نکنید. یا شاید شما به سادگی می خواهید آلبوم جدید تیلور سویفت را در خانه خود پخش کنید. شما خوش شانس هستید: اسپیکر بلوتوث بی سیم Treblab HD77 فقط کاهش یافته است فقط 69 دلار، 50 دلار صرفه جویی در شما.

بلندگوهای Treblab صدای 360 درجه HD را با ساب ووفرهای دوگانه DualBass پخش می کنند که صدا را برای هر موقعیتی تقویت می کند. به لطف طراحی ضد آب، می توانید اسپیکر را همه جا همراه خود داشته باشید. به علاوه، این دستگاه همچنین دارای چراغ‌های LED محیطی است تا تجربه شنیداری شما را افزایش دهد. می‌توانید این اسپیکر را روی میز میان‌وعده، اطراف آتش اردوگاه یا در آشپزخانه نصب کنید تا هنگام سرگرمی با خانواده و دوستان یا پختن نان کدو تنبل، موسیقی پخش شود.

همچنین: بهترین ساندبارهای ارزان قیمت

این دستگاه دارای فناوری ذخیره انرژی داخلی PlayXTend است و با باتری 5200 میلی آمپر ساعتی، با یک بار شارژ تا 20 ساعت زمان پخش خواهید داشت. دستگاه بلوتوث قابل حمل تا 33 فوت دورتر از تلفن شما کار می کند، بنابراین می توانید بدون هیچ مشکلی در ارتباط در مهمانی یا جشن خود حرکت کنید. اگر در حال پیاده روی هستید، می توانید آن را از یک بند دستی یا کارابین در کوله پشتی خود آویزان کنید. همچنین می‌توانید دستگاه را طوری تنظیم کنید که با میکروفون داخلی تماس‌های تلفنی را بپذیرد.

این اسپیکر Treblab HD77 دارای امتیاز متوسط ​​4.5 ستاره و بیش از 11 هزار بررسی. در حال حاضر، می توانید این دستگاه عالی را با 42 درصد تخفیف از قیمت اصلی خریداری کنید. حتی می‌توانید دو مورد را بخرید و آنها را با هم جفت کنید تا یک تجربه گوش دادن منسجم و همگام‌سازی شود. امروز آن را به سبد خرید خود اضافه کنید برای دریافت Treblab HD77 فقط 69 دلار.

همچنین: 12 بهترین اسپیکر آمازون اکو

همچنین: 7 نوار صوتی برتر سال 2022