3 بهترین VPN رایگان (و چرا آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید)

جوانب مثبت نسخه رایگان

 • داده های نامحدود
 • لینوکس را پشتیبانی می کند
 • خدمات مشتری مشابه نسخه پولی

Hotspot Shield VPN بسیار سریع است. در بررسی ما (از سال 2019)، متوجه شدیم که سرعت اتصال ما هنگام اتصال به Hotspot Shield VPN در مقابل اتصال غیر VPN سریعتر است. در آزمایشات سطحی VPN رایگان، متوجه شدم که عملکرد آن برابر یا بهتر از برخی از بهترین VPN ها است. VPN رایگان دارای سرعت اتصال تبلیغ شده 2 مگابیت در ثانیه است، اما سرعت دانلودی داشتم که فقط حدود 4٪ تا 18٪ کمتر از سرویس 100 مگابیت بر ثانیه بود.

اگر دلیل اصلی که می‌خواهید VPN را پخش کنید، توصیه می‌کنم از یک دوره تضمین بازگشت پول برای آزمایش یکی از بهترین VPN‌ها برای پخش استفاده کنید. تنها راه برای اطمینان 100٪ از اینکه یک سرویس VPN خاص برای شما کار می کند این است که خودتان آن را امتحان کنید.

VPN مخفف Virtual Private Network است، اصطلاحی که برای سرویس هایی استفاده می شود که به شما امکان می دهد ترافیک اینترنت خود را بین رایانه خود و رایانه مقصد در سرویس VPN رمزگذاری کنید. این امر به ویژه هنگام استفاده از یک اتصال عمومی، مانند وای فای باز هتل یا کافی شاپ، ضروری است، به طوری که سایر مهمانان نتوانند تمام ترافیک شما را تماشا کنند و بیت های آبدار مانند شماره کارت اعتباری و رمز عبور را سرقت کنند.

برای اینکه یک VPN رایگان در لیست بهترین VPN های رایگان ما قرار گیرد، باید سرویسی باشد که توسط یک شرکت معتبر ارائه می شود که ما به آن اعتماد داریم. همه VPN های موجود در لیست ما از این مدل پیروی می کنند، به این معنی که شما به سرویسی دسترسی خواهید داشت که از سیاست حفظ حریم خصوصی یکسانی پیروی می کند و همان سطح رمزگذاری را با برخی از بهترین VPN ها یا سریع ترین VPN هایی که آزمایش کرده ایم ارائه می دهد.

این در مورد خدمات VPN نیز صدق می کند. اما به جای پرداخت هزینه برای چند نوشیدنی اضافی، خدمات VPN رایگان می تواند حریم شخصی شما را به خطر بیندازد. حداقل، VPN های رایگان اغلب دارای چنان محدودیت های قوی هستند که حتی زمانی که توسط یک شرکت معتبر ارائه می شوند، چندان مفید نیستند.

“چیزی به نام ناهار رایگان وجود ندارد.” این عبارت در واقع از زمان سالن های غرب قدیمی وجود داشته است. اگر نوشیدنی می خریدید، سالن یک ناهار رایگان برای شما فراهم می کند. البته یک مورد هم وجود داشت. ناهارها آنقدر شور بود که مشتریان برای رفع تشنگی، نوشیدنی های بیشتری می خریدند.

می‌توانید تمام ویژگی‌های Hotspot Shield VPN را تنها با 2.99 دلار در ماه با یک برنامه سه ساله (107.64 دلار از قبل) باز کنید. VPN حق بیمه استاندارد با محدودیت پنج اتصال همزمان ارائه می شود. همچنین یک طرح خانوادگی سالانه به مبلغ 11.99 دلار در ماه (143.88 دلار پیشاپیش) وجود دارد که به شما امکان می دهد پنج حساب راه اندازی کنید و هر حساب می تواند پنج اتصال همزمان داشته باشد. اگر هزینه طرح خانواده را بین پنج نفر تقسیم کنید، میانگین هزینه ماهانه شما به 2.40 دلار کاهش می یابد.

به طور کلی، نسخه رایگان Atlas VPN وحشتناک نیست و با اتصالات نامحدود همراه است. اما واقعیت این است که تنها با 5 گیگابایت داده در ماه، تعداد اتصالات محدودیتی نیست که باید نگران آن باشید. محدودیت ماهیانه 5 گیگابایت تقریباً یک سوم محدودیت داده ای است که با VPN رایگان Hotspot Shield در یک ماه کامل دریافت می کنید. با این حال، از آنجایی که شما آن را در یک تکه دریافت می کنید، به جای تجزیه با 500 مگابایت روزانه، می تواند کمی مفیدتر باشد. بهتر است سرویس رایگان را به عنوان یک آزمایش رایگان محدود در نظر بگیرید تا به عنوان سرویسی که می توانید به طور واقعی به عنوان یک VPN روزمره از آن استفاده کنید.

معایب نسخه رایگان

 • حجم داده (500 مگابایت روزانه)
 • بدون پشتیبانی از لینوکس، روترها یا تلویزیون های هوشمند
 • فقط می توانید از طریق مکان های ایالات متحده متصل شوید

معایب نسخه رایگان

 • یک اتصال
 • فقط سه کشور
 • بدون جریان

همچنین ممکن است داده های خود را در معرض خطر قرار دهید. یک سرویس VPN رایگان می تواند از فروش داده ها درآمد کسب کند. و شخصی با نیات پلیدتر می‌تواند با راه‌اندازی یک VPN رایگان و منتظر ماندن افراد برای تحویل اطلاعات شخصی، به سرعت اعتبارنامه‌های زیادی را دریافت کند.

مشخصات VPN رایگان Hotspot Shield

 • اتصالات همزمان: 1
 • کلید کشتار: آره
 • بستر، زمینه: ویندوز، macOS، iOS، اندروید
 • ورود به سیستم: هیچ یک
 • خدمات مشتری: هیچ، فقط سوالات متداول آنلاین
 • محدودیت داده: روزانه 500 مگابایت
 • کشورها: 1

جوانب مثبت نسخه رایگان

 • سریعتر از سرعت های اعلام شده
 • کلید کشتار

با وجود سرعت عالی، نسخه رایگان Hotspot Shield VPN به دلیل سقف داده روزانه 500 مگابایت، استفاده محدودی برای تقریباً هر کاربری خواهد داشت. انجام چند تست سرعت و برخی مرورهای اولیه تقریباً من را از حد مجاز داده روزانه من فراتر می برد، بنابراین پخش جریانی واقعاً یک گزینه نیست. نسخه رایگان همچنین از تلویزیون های هوشمند، لینوکس یا روترها پشتیبانی نمی کند و فقط می توانید به مکان های ایالات متحده متصل شوید.

هزینه دزدی هویت، هم در هزینه های از جیب خود و هم در زمان و دردسر برای پاک کردن آشفتگی، همچنان بالا می رود. وقتی صحبت از سرویسی می شود که برای انتقال اعتبار شخصی شما و ایمن نگه داشتن آنها طراحی شده است، آیا ارزش صرف چند دلار برای صرفه جویی در هزاران دلار، صدها ساعت و مقدار غیر قابل اندازه گیری اسید معده را ندارد؟

با این حال، سرویس رایگان ProtonVPN سر و گردن بالاتر از VPN های رایگان ارائه شده توسط سایر ارائه دهندگان است. محدودیت های داده و محدودیت های VPN رایگان معمولی آنها را اساساً بی فایده می کند. اما ProtonVPN همین سرپوش ها را در سرویس رایگان خود قرار نمی دهد.

اگر فکر می‌کنید چیزی را مجانی می‌گیرید، همیشه چیزی وجود دارد.

مشخصات VPN رایگان اطلس

 • اتصالات همزمان: نامحدود
 • کلید کشتار: آره
 • بستر، زمینه: ویندوز، macOS، iOS، اندروید
 • ورود به سیستم: هیچ یک
 • خدمات مشتری: پشتیبانی ایمیل
 • محدودیت داده: ماهیانه 5 گیگابایت
 • کشورها: 2

سرویس پولی دارای 45 روز ضمانت بازگشت وجه است.

نکته اصلی این است: ارزش ریسک کردن اطلاعات شخصی و مالی خود را در یک سرویس VPN رایگان ندارد. خدمات VPN که من رتبه بندی کردم از هزینه متوسط ​​کمتر از 2 تا 4.99 دلار در ماه یا حدود 50 تا 100 دلار برای یک برنامه دو ساله متغیر است. اگرچه این یک هزینه اولیه بزرگتر است، معمولاً پرداخت یکباره برای دو سال معامله بهتری است.

برای اکثر مردم، یک سرویس VPN رایگان به سادگی نیازهای شما را برآورده نمی کند، حتی اگر ارائه دهنده ای با شهرت قوی باشد.

راستش را بخواهید، احتمالاً هیچ کدام.

شما. در پشت اتاق. میبینم دستت بالاست شما می گویید “تبلیغات”. بله، این یک احتمال است. برخی از خدمات رایگان VPN تبلیغات را روی نمایشگر مرورگر شما نصب می کنند و آن را به هرکسی که پرداخت می کند می فروشد.

همانطور که گفتیم، VPN های رایگان در بهترین حالت عملکرد بسیار محدودی خواهند داشت. اما جایگزین های مقرون به صرفه ای با امنیت و عملکرد برای پاسخگویی به اکثر نیازهای استفاده وجود دارد. در اینجا چند مورد وجود دارد که ارزش دیدن دارد.


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-free-vpn/#ftag=RSSbaffb68Atlas VPN یک سرویس حق بیمه قوی دارد که بسیار مقرون به صرفه است. هزینه برنامه دو ساله 49.19 دلار از قبل با دو ماه رایگان است که به طور متوسط ​​​​1.89 دلار در ماه است و آن را به یکی از ارزان ترین VPN ها تبدیل می کند. نسخه پولی Atlas VPN سقف داده را برمی دارد و سرورهای جریان و پشتیبانی زنده را از طریق چت باز می کند. طرح های پولی دارای 30 روز ضمانت بازگشت وجه هستند.

برای من، این است. من از VPN تجاری استفاده می کنم و برای آرامش خاطر و محافظت دیجیتالی، چند دلار به خوبی خرج شده است.

بسیاری از خدمات VPN رایگان وجود دارد، اما من به اکثر آنها اعتماد ندارم. احتمالا شما هم نباید.

با سرویس رایگان ProtonVPN، تا آنجا که من می توانم بگویم، شما به همان سطحی از پشتیبانی مشتری دسترسی خواهید داشت که با یک اشتراک پولی دسترسی دارید. گزینه چت زنده وجود ندارد، اما می‌توانید از طریق ایمیل یا یک کاتالوگ سؤالات متداول گسترده کمک بگیرید.

خلاصه یکی نیست VPN های رایگان معمولاً از پخش جریانی پشتیبانی نمی کنند یا دارای محدودیت های محدودی برای داده هستند که حتی اگر هم داشته باشند، عملی نخواهد بود. این بالاتر از خطرات بالقوه ذاتی VPN های رایگان است. حتی با وجود یک سرویس VPN پولی، یافتن سرویس یا مکان سرور مناسب که استریمری را که می‌خواهید به آن دسترسی داشته باشید رفع انسداد کند، می‌تواند کمی تلاش کند.

VPN رایگان Atlas به اندازه کافی خوب عمل می کند و با همان پروتکل های رمزگذاری و سیاست حفظ حریم خصوصی مانند VPN Premium Atlas ارائه می شود. همچنین در تست های سرعت عملکرد خوبی داشت و سرعت دانلود را به طور متوسط ​​21 درصد کاهش داد. با VPN رایگان، به پشتیبانی ایمیل دسترسی خواهید داشت، اما اگر می خواهید با یک انسان چت کنید، باید نسخه پولی آن را انتخاب کنید.

مشخصات VPN رایگان پروتون

 • اتصالات همزمان: 1
 • کلید کشتار: آره
 • بستر، زمینه: Windows، macOS، iOS، Android، Linux، Chromebook
 • ورود به سیستم: هیچ یک
 • خدمات مشتری: مانند اشتراک پولی
 • محدودیت داده: هیچ یک
 • کشورها: 3

برای هر کسی که می‌خواهد سرویس پولی ProtonVPN را امتحان کند، با 30 روز ضمانت بازگشت پول همراه است. ارزان ترین طرح پرداختی، قرارداد دو ساله است که 119.76 دلار (4.99 دلار در ماه) هزینه دارد و با 10 اتصال همزمان، مکان در بیش از 60 کشور و دسترسی به خدمات پخش ارائه می شود.

جوانب مثبت نسخه رایگان

 • اتصالات نامحدود همزمان
 • کلید کشتار

بیشتر خواندن: بررسی Hotspot Shield VPN ما

ممکن است نتوانید خدمات پخش جریانی را با نسخه رایگان ProtonVPN رفع انسداد کنید، اما این تنها نسخه ای است که پتانسیل کار به عنوان VPN روزمره را دارد.

کشورها محدودیت داده سیاههها
ProtonVPN 3 هیچ یک هیچ یک
Atlas VPN 2 5 گیگابایت در ماه هیچ یک
Hotspot Shield VPN 1 500 مگابایت در روز هیچ یک

امنیت نباید مشکلی باشد، اما عملکرد احتمالاً مشکل ساز خواهد بود. این VPN های رایگان همگی پیشرو برای ارتقاء فروش به روشی هستند. آنها مقدار کمی دسترسی رایگان را ارائه می دهند و هنگامی که شما این پهنای باند را مصرف کنید، از شما می خواهند که آن را ارتقا دهید. “قبل از خرید امتحان کنید” یک روش اثبات شده برای فروش خدمات است. کاملاً قانونی است و اغلب هم برای فروشنده و هم برای مشتری خوب است.

یک قانون سرانگشتی خوب این است که مراقب هرگونه سرویس رایگان باشید و فقط VPN های رایگان ارائه شده توسط شرکت هایی با سیاست های حفظ حریم خصوصی قوی و سابقه خوب را در نظر بگیرید. یک ارائه دهنده VPN ممکن است نسخه محدودی از خدمات خود را به صورت رایگان به عنوان راهی برای ایجاد تجارت برای محصول پولی خود ارائه دهد. به طور کلی، این نوع VPN رایگان می تواند برای یک سفر یکباره مفید باشد، اما شما به بسیاری از ویژگی ها دسترسی ندارید و VPN های رایگان معمولاً برای استفاده های سنگین، مانند اشتراک گذاری فایل یا جریان.

نکته اینجاست: اجرای یک سرویس VPN گران است. شما به سرورها و خطوط داده نیاز دارید یا به ازای هر بیت دریافتی، ارسالی و ذخیره شده به یک فروشنده ابری مانند آمازون پول می پردازید. در هر صورت هزینه دارد. بنابراین، به این فکر کنید: اگر از یک سرویس VPN رایگان استفاده می کنید، چگونه برای این همه هزینه پرداخت می کنید؟

معایب نسخه رایگان

 • محدودیت داده ماهانه کوچک
 • فقط می توانید به 2 کشور دسترسی داشته باشید

ProtonVPN جامع ترین و مفیدترین سرویس VPN رایگان را ارائه می دهد، عمدتاً به این دلیل که هیچ سرپوش داده ای وجود ندارد. Proton VPN همچنین تنها سرویس رایگان در لیست ما است که از لینوکس پشتیبانی می کند. شما می توانید به سرورهای سه کشور (ایالات متحده، هلند، ژاپن) متصل شوید و من سرعت ثابتی را در آن مکان ها پیدا کردم. در آزمایش‌های ما، سرویس رایگان ProtonVPN فقط سرعت دانلود را تقریباً 20٪ کاهش داد که سریع‌ترین VPN رایگان نیست اما هنوز هم عالی و قابل مقایسه با بسیاری از خدمات پولی است.