25 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری مادام العمر و پشتیبان گیری خودکار تنها با 200 دلار دریافت کنید

نگران حجم فایل ها و امنیت داده های خود نباشید. گرفتن یک 25 ترابایت مادام العمر Degoo Premium Mega Backup Plan فقط 199 دلار به جای قیمت اشتراک معمول 7200 دلار.


منبع: https://www.zdnet.com/article/get-25tb-of-lifetime-cloud-storage-and-auto-backups-for-200/#ftag=RSSbaffb68 جایگزین-this-image.jpg

StackCommerce
راه‌های زیادی برای ناپدید شدن فایل‌های رایانه شما برای همیشه وجود دارد: خرابی، تصادف، بدافزار و موارد دیگر. اگر از آنها پشتیبانی نکنید، عواقب آن می تواند فاجعه بار باشد. پس چرا وقتی می‌توانید یک طرح پشتیبان مگا پشتیبان Degoo Premium را خریداری کنید که ۲۵ ترابایت فضای ذخیره‌سازی ابری مادام العمر را با پشتیبان گیری رمزگذاری شده خودکار? در حال حاضر، فقط با 199.99 دلار می توانید مشترک شوید.

البته، مهم نیست که یک سرویس چقدر خوب باشد، اگر استفاده از آن خیلی پیچیده یا زمان بر باشد، به شما کمکی نخواهد کرد. خوشبختانه، Degoo کاربر پسند است; فایل های جدید یا تغییر یافته را شناسایی می کند و به طور خودکار به روز می شود. به علاوه، Degoo حتی پشتیبان گیری را در حین انجام آنها تکرار می کند.

محتوای زیر توسط شرکای ZDNet برای شما آورده شده است. اگر محصولی را بخرید که در اینجا مشخص شده است، ممکن است کمیسیون وابسته یا غرامت دیگری دریافت کنیم.

اطلاعات شما با سرعت بالا منتقل می شود. فایل ها را می توان به راحتی از طریق پیوند یا ایمیل نیز به اشتراک گذاشت. به علاوه، از آنجایی که می‌توانید از این طرح در دستگاه‌های نامحدود استفاده کنید، می‌توانید علاوه بر رایانه رومیزی، از لپ‌تاپ، تلفن و تبلت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. به راحتی می توان فهمید که چرا Degoo در G2 به چهار ستاره از پنج امتیاز داده شد. و TechRadar Degoo را یک “پشتیبان گیری سریع و ساده با تاکید بر عکس ها” نامید.

حتی Google Drive، OneDrive و Dropbox در مجموع 25 ترابایت نیستند، بنابراین شما هرگز مجبور نخواهید بود به اندازه حجم فایل های خود فکر کنید. علاوه بر این، می‌توانید هر تعداد ویدیو، آهنگ، عکس و فایل‌های فیلم‌های شگفت‌انگیز هواپیماهای بدون سرنشین را که بخواهید ذخیره کنید، و نسخه‌های پشتیبان نیز با رمزگذاری 256 بیتی AES درجه نظامی برای امنیت نهایی محافظت می‌شوند.

هیچ تبلیغاتی هم شما را آزار نمی دهد.