12 بهترین ربات آموزشی ایده های هدیه تعطیلات 2022

همه نشانه ها آنجا بود. اگر پدر و مادر من در آن زمان می دانستند که والدین اکنون می دانند، آنها آماده بودند. اما در دهه های 1960 و 1970، جنبش سازندگان هنوز در آینده ای دور بود. ربات‌ها چیزی بودند که فقط در فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی عالی می‌دیدید (یا همانطور که مادرم اغلب می‌گفت: «تو دنیا چه چیزی را تماشا می‌کنی؟»). اینو بهش گفتن گمشده در فضا آیا “در دنیا” تمایلی به دریافت تابش خیره کننده همه جانبه آزار مادری نداشت.

ما مدتهاست که طرفدار Sphero، سازندگان توپ ربات کوچک هستیم. این شرکت موفق شده است که آن توپ را به چند ربات مختلف جنگ ستارگان و انواع کیت های آموزشی رباتیک تبدیل کند.

سن توصیه شده: 12+

اما اکنون، Sphero با روباتی که کروی نیست وارد بازار شده است. در واقع هیچ کره کاملی روی آن وجود ندارد (اگرچه دارای چهار چرخ است). درست است، Sphero اکنون یک ماشین ربات کوچک دارد — و بسیار عالی است.

آیا می توانید برای آن لبخند هیجان زده قیمت بگذارید؟ اره. حدود پنجاه تومن

من نه تنها این چیز را دوست دارم، بلکه آن را می خواهم. بله، حتی الان. و نه فقط به این دلیل که همسرم می گوید من گاهی بلوغ عاطفی یک بچه پنج ساله دارم. من آن را می خواهم (و بچه شما هم همینطور) زیرا نشان می دهد که چگونه چیزهایی بسازید که خواص مکانیکی دارند.

سن توصیه شده: 12+

اما اکنون، اگر یک بچه یک قلع و قمع طبیعی باشد، خروجی های مثبتی برای تمایل او وجود دارد. کیت ها و اسباب بازی های بسیار خوبی STEM (علم، فناوری، مهندسی و ریاضیات) وجود دارد که می تواند علاقه کودک را برانگیخته و آن را بر یادگیری متمرکز کند و در عین حال یادگیری را سرگرم کننده کند.

این برنامه برای آموزش الگوریتم های اساسی گام به گام به بچه های کوچک طراحی شده است و به نظر می رسد به هدف خود می رسد. تنها بچه کوچک من یک یورکی پو 8 پوندی است، و او طبق قانون اساسی قادر به پیروی از دستورالعمل ها نیست، اما اگر فرزند انسان دارید، این ممکن است راهی عالی برای فکر کردن آنها در مورد دنباله ها، اولویت ها و اینکه کدام مدرسه کارشناسی ارشد را می خواهند داشته باشد. برای درخواست به.

Kibo یک کیت STEM جنبشی است. بهتر از همه، این ابزاری برای یادگیری است که نیازی به استفاده از صفحه نمایش ندارد. با ترکیب بلوک‌های فیزیکی به ترتیب مناسب، بچه‌ها می‌توانند به Kibo دستور دهند تا عمل کند. بچه‌ها همچنین می‌توانند قابلیت‌هایی مانند نور، صدا، و حسگرها را نیز با افزونه‌های بزرگ و آسان به آن اضافه کنند. من می توانم این را در یک مهدکودک یا مهد کودک و همچنین در خانه مشاهده کنم.

من در چند سال گذشته سه یا چهار مورد از اینها را برای خودم خریده ام، بیشتر به عنوان راهی برای داشتن مجموعه ای گسترده از قطعات و سنسورها برای پروژه های آردوینو.

بدیهی است که من به دنیای کدنویسی و رباتیک چسبیده‌ام، اما می‌خواستم از برخی از اسباب‌بازی‌های روباتی کلاسیک مانند LEGO فراتر بروم و اسباب‌بازی‌هایی را ارائه کنم که نه تنها دارای طیف گسترده‌ای از قابلیت‌ها، بلکه قیمت‌ها و حتی تجربیات یادگیری باشند. در نظرات زیر به من اطلاع دهید که آیا آن را میخکوب کردم یا نه.

نحوه انتخاب

از اینکه همه چیز از پلاستیک ساخته شده است خسته شده اید؟ آیا می خواهید مواد پایدار را به کودک خود آموزش دهید؟ این کیت ماشین خورشیدی برش لیزری را در نظر بگیرید. نه تنها انرژی خورشیدی تامین می شود، بلکه شاسی چوبی هم قوی و هم زیست تخریب پذیر است.

سن توصیه شده: 10+

در هر صورت، این عالی است زیرا به شما امکان می دهد یک وسیله چرخشی بسازید که کودک شما بتواند از دید دوربین ربات رانندگی کند. به نظر می رسد که بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

من هم عاشق این چیز هستم! اول، به شما این امکان را می دهد که حتی اگر در یک سفر کمپینگ هستید یا برق قطعی دارید، گیکی باشید. بنابراین، اگر در آخرالزمان زندگی می‌کنید (چی؟ خیلی زود؟) و همچنان می‌خواهید به فرزندتان کدنویسی را آموزش دهید، این مکان عالی برای شروع است.

علوم کامپیوتر و کدنویسی حول برخی دستورالعمل ها و نظریه های اساسی می چرخند که در همه محاسبات مشترک هستند. این کیت نشان می دهد که چگونه کار می کند، از اصول رمزگذاری (جایی که بچه های شما می توانند مکانیزم رمزگذاری واقعی بسازند) تا الگوریتم های مرتب سازی. اگر می‌خواهید بچه‌هایتان کمی دور از صفحه نمایش وقت بگذارند و همچنان یاد بگیرند که مجذوب چه چیزی هستند، این خرید خوبی است.

همچنین: 10 بهترین هدیه فناوری ارزان زیر 25 دلار برای تعطیلات

بچه ها می توانند از بیش از هزار مؤلفه برای ساخت R2-D2، Gonk droid و Mouse droid استفاده کنند. سپس، با یک برنامه، آنها می توانند این موارد مورد علاقه طرفداران را با انواع مختلف برنامه نویسی و ابزارهای یادگیری با دسترسی آسان برنامه ریزی کنند.

سن توصیه شده: 8-21

با این حال، نکاتی در مورد این محصول وجود دارد. کیت اصلی Mindstorms NXT چند صد دلار بود و باید با قیمتی در حدود 350 دلار در دسترس باشد، اما تهیه آن بسیار سخت است. در آمازون موجود می شود و در انبار موجود نمی شود و در صورت موجود بودن می تواند تا 500 دلار قیمت داشته باشد. در حالی که این یک کیت عالی است و برای هر علاقه مندان به لگو/ربات ضروری است، اما برخی از آنها جدی هستند. اخطار emptor کاربرد دارد، به خصوص هنگام خرید از مجموعه عظیم فروشندگان تاجر تصادفی آمازون.

اگر با LEGO یا Erector (برای کسانی که در خارج از ایالات متحده هستید مکانو) سرگرم بودید، این اسباب بازی آشنا خواهد بود. این از نظر فنی یک ربات نیست زیرا هیچ کنترل مستقل یا حتی از راه دور و برنامه‌نویسی ندارد. اما فرزند شما می‌تواند آن را کنار هم بگذارد، در مورد نحوه کار چرخ دنده‌ها یاد بگیرد، پنل خورشیدی را متصل کند و کمی در مورد انرژی پایدار بیاموزد، در حالی که همیشه در حال انفجار است.

موفق باشید و فصل تعطیلات خوبی داشته باشید.


سن توصیه شده: 6-12

فقط یک نکته سریع: چشم ها حسگر نیستند. آنها روی یک محفظه باتری پشتیبان تزئین شده اند. اما خوب است، زیرا آنها هنوز هم ناز هستند.

اگر قصد دارید Kibo را در نظر بگیرید، دو موضوع را در نظر داشته باشید. ابتدا در یک جعبه مقوایی ساده با برچسب KIBO عرضه می شود، بنابراین اگر آن را به عنوان هدیه می دهید، به خاطر داشته باشید که تجربه باز کردن هدیه ممکن است به اندازه گرفتن یک لگو هیجان انگیز نباشد. همچنین، با نزدیک به 300 دلار، این یک هدیه ارزان قیمت نیست. با این حال، می‌تواند چیز شگفت‌انگیزی را در بچه‌های کوچک باز کند و آنها را در مسیری قرار دهد که بعداً در زندگی خود به فناوری تسلط پیدا کنند.

اگر می خواهید رباتیک را یاد بگیرید و از انجام آن با سخت افزار پریمو لذت ببرید، این اسباب بازی شماست. با قیمت بیش از 500 دلار، ارزان نیست، اما با چرخ های همه جانبه، یک توپ لیزری و یک توپ که دانه های کوچک شلیک می کند (آره، من به آن فکر می کنم ارائه می شود. رالفی و “شما چشم خود را بیرون خواهید انداخت”).

سن توصیه شده: 8+

من هنگام جستجوی این اسباب بازی ها از یک مکانیسم انتخاب بسیار ساده استفاده کردم. اگر تمایل شدیدی به خرید آن نداشتم، و برای اینکه روی دکمه «اکنون خرید» کلیک نکنم، قدرت اراده بالایی لازم نبود، آن را فهرست نکردم. از آنجایی که فرزند درونی من به اندازه آنها پر از شگفتی و گیج است، فکر کردم اگر من از آن هیجان زده باشم، احتمالاً بچه های دیگر نیز همینطور هستند.

برخلاف بسیاری از توصیه های دیگر ما، این ربات در واقع یک ربات نیست. شما نمی توانید آن را برنامه ریزی کنید. اساساً مانند یک ماشین RC است، با این تفاوت که شکل آن شبیه ربات WALL-E است. اما اشکالی ندارد، زیرا WALL-E جالب است.

بنابراین، نگاه کنید. اگر در مورد ربات ها و بچه ها صحبت می کنید، یک محصول وجود دارد که هدیه اصلی اسباب بازی ربات است: مجموعه LEGO Mindstorms. این کیت شامل یک کنترلر کامپیوتر، چهار موتور سروو، دو سنسور و حدود 1000 قطعه لگو می باشد.

اگر در مورد رباتیک و بچه ها صحبت می کنید، بهترین مکان برای شروع لگو است. لگو مدت‌هاست که نه تنها در زمینه سازندگان، بلکه در زمینه رباتیک نیز مبتکر بوده است. در این راهنما، ما با کیت رباتیک با موضوع جنگ ستارگان، کاوش خود را در مورد چیزهای خوب برای دختران و پسران شیک آغاز می کنیم.

سن توصیه شده: 8+

در این راهنما، ما بیشتر بر حوزه‌های فناوری و مهندسی تمرکز کرده‌ایم و کیت‌ها و اسباب‌بازی‌های عالی را در اختیار شما قرار می‌دهیم که برنامه‌نویسی و ساخت با روبات‌ها و فناوری دیجیتال را آموزش می‌دهند و الهام‌بخش می‌کنند.

احتمالاً می‌توانید آن را به هم بچسبانید، اما کمی چسب چوب (یا چسب قدیمی المر) باید ماشین را به اندازه‌ای قوی کند که بتواند آن را با سرعت بالا نگه دارد.

من کاملا شیفته ایده کیبو هستم. به عنوان یک معلم در سال 2022، برنامه نویسی را یک مهارت حیاتی برای همه می دانم. تقریباً هر کسی می تواند از درک چگونگی توصیف مراحل به شیوه ای واضح و منسجم سود ببرد. بنابراین این ایده که کیبو می تواند آموزش این را به کودکان بسیار کم سن و سال آغاز کند، شگفت انگیز است.

می توانید به روز رسانی های روزانه پروژه من را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید. حتما من را در توییتر دنبال کنید @DavidGewirtz، در فیس بوک در Facebook.com/DavidGewirtz، در اینستاگرام در Instagram.com/DavidGewirtzو در یوتیوب در YouTube.com/DavidGewirtzTV.
منبع: https://www.zdnet.com/article/best-tech-toys-for-kids-robots-gifts/#ftag=RSSbaffb68

این کیت برای بچه های کوچک نیست. احتمالاً فرزند شما باید یک نوجوان باشد و تجربه ساختن چیزها و احتمالاً برنامه نویسی داشته باشد. این کیت با برخی از آموزش های اولیه ارائه می شود، اما، صادقانه بگویم، آنها افسانه ای نیستند. اما انتخاب اجزا است، و جادو اینجاست. بنابراین، اگر شما یا فرزندتان در جستجوی پروژه‌ها و آموزش‌های آردوینو در گوگل یا یوتیوب راحت هستید، این کیت قطعاتی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا آن را انجام دهید. به علاوه، زیر 50 دلار است.

به طور معمول، در این لیست‌ها، سعی می‌کنم راهنمایی‌هایی در مورد نحوه انتخاب محصول یا خدمات مورد نیازتان ارائه کنم. اما شما بچه هایتان را خیلی بهتر از من می شناسید. همانطور که اشاره کردم، من یک بابا سگ سگ هستم، بنابراین تجربه زیادی در مورد آنچه بچه های این روزها روی آن می گذرند ندارم. اما من این را به شما می گویم: برای بچه هایی که تجربه کمتری دارند، اسباب بازی های پیچیده تری را انتخاب کنید و برای بچه هایی که قبلا پروژه های بلندپروازانه تری ساخته یا برنامه ریزی کرده اند، اسباب بازی های پیچیده تری را انتخاب کنید.

به خودی خود جالب است، اما اگر آن را با قطعات دیگر کیت های فنی لگو و لگو ترکیب کنید، و احتمالاً سرووها و سنسورهای بیشتری اضافه کنید، می توانید بسازید. تقریبا هر نوع رباتی — خارج از لگو

شما می توانید یک سناریوی ربات جنگی فوری با دو یا چند مورد از اینها ایجاد کنید (فقط در صورتی که بخواهید هزاران دلار برای اسباب بازی های ربات خرج کنید)، اما گوشت واقعی محصول قابلیت برنامه ریزی و ابزارهای آموزشی است. یک سری تمرین وجود دارد و می توانید با Sketch یا Python برنامه ریزی کنید. در نهایت، DJI شامل یک سری کامل ویدیو می‌شود، بنابراین کودک شما می‌تواند با استفاده عملی از دستگاه در کلاس ویدیو شرکت کند. خیلی باحاله

روند ما

نکته اینجاست: اگر می‌خواهید چیزی بسازید که دارای پیوند، اتصال، مفصل یا حرکت به عنوان بخشی از عملکرد آن باشد، باید این مفاهیم را درک کنید. این کیت LEGO-clone به شما نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهید، و به عنوان یک جایزه، زیر 30 دلار است.

آیا پنجاه دلار ارزش دارد که جلو و عقب برود و چپ و راست بپیچد؟ نه. اگر حدود 20 صدا از فیلم داشته باشد چطور؟ هنوز هیچ. و با این حال، ما آن را به عنوان یک هدیه توصیه می کنیم زیرا هر کسی که آن را دریافت کند دوستش خواهد داشت.

تنها چیزی که من از این موضوع هیجان زده نیستم این است که باید Raspberry Pi خود را اضافه کنید زیرا کیت همراه با آن نیست. من واقعاً فکر می کنم آنها باید دو مدل را در آمازون لیست می کردند، یکی با Pi و دیگری بدون. به این ترتیب، شما وظیفه پیدا کردن خود را ندارید (نگران نباشید، ما یک Pi مستقل را در لیست بعدی خود لیست خواهیم کرد).

سن توصیه شده: 10-12