12 بهترین اسباب بازی ربات در سال 2022

Kibo یک کیت STEM جنبشی است. بهتر از همه، این ابزاری برای یادگیری است که نیازی به استفاده از صفحه نمایش ندارد. با ترکیب بلوک‌های فیزیکی به ترتیب مناسب، بچه‌ها می‌توانند به Kibo دستور دهند تا عمل کند. بچه‌ها همچنین می‌توانند قابلیت‌هایی مانند نور، صدا، و حسگرها را نیز با افزونه‌های بزرگ و آسان به آن اضافه کنند. من می توانم این را در یک مهدکودک یا مهد کودک و همچنین در خانه مشاهده کنم.

اگر قصد دارید Kibo را در نظر بگیرید، دو موضوع را در نظر داشته باشید. ابتدا در یک جعبه مقوایی ساده با برچسب KIBO عرضه می شود، بنابراین اگر آن را به عنوان هدیه می دهید، به خاطر داشته باشید که تجربه باز کردن هدیه ممکن است به اندازه گرفتن یک لگو هیجان انگیز نباشد. همچنین، با نزدیک به 300 دلار، این یک هدیه ارزان قیمت نیست. با این حال، می‌تواند چیز شگفت‌انگیزی را در بچه‌های کوچک باز کند و آنها را در مسیری قرار دهد که بعداً در زندگی خود به فناوری تسلط پیدا کنند.


منبع: https://www.zdnet.com/article/best-robot-toys/#ftag=RSSbaffb68

من کاملا شیفته ایده کیبو هستم. به عنوان یک معلم در سال 2022، برنامه نویسی را یک مهارت حیاتی برای همه می دانم. تقریباً هر کسی می تواند از درک چگونگی توصیف مراحل به شیوه ای واضح و منسجم سود ببرد. بنابراین این ایده که کیبو می تواند آموزش این را به کودکان بسیار کم سن و سال آغاز کند، شگفت انگیز است.