یونایتد ایرلاینز به تازگی یک قول مسخره به مشتریان داده است (باورتان می شود؟)

واقعا

شاید یونایتد در تلاش برای سرمایه‌گذاری از این موضوع، اکنون از شما می‌خواهد که باور کنید هرگز و هرگز مجبور نخواهید بود در صف صحبت با یکی از نمایندگان خدمات مشتری خود بمانید.

البته اگر سرویس Agent On Demand واقعا کار کند.

این روی Tinder یا Grinder هست؟ نه، این در برنامه یونایتد است. و این بسیار آسان، فوق العاده است و البته، شما همیشه می توانید بلافاصله با کسی چت کنید.

قابل باور؟

(اسکرین شات از آگهی یونایتد.)

اسکرین شات از آگهی یونایتد screen-shot-2022-08-09-at-9-39-33-am.png

قول این است که وقتی این چیز را بخرید به طور غیرقابل کنترلی در همه جا احساس خوبی خواهید داشت.

دو دقیقه و نیم بعد از تبلیغ، صداپیشگی همه کسانی را که هنوز در صف ایستاده‌اند، به تمسخر می‌گیرد و می‌گوید: “یک نفر در حال گفتگوی ویدئویی با یک مامور یونایتد به نام تام روی یک لیوان حباب‌دار است.”

اغلب، شرکت ها می خواهند مشتریانشان در مورد یک محصول هیجان زده شوند.

از بسیاری از پروازها بپرسید، آنها به شما خواهند گفت که زمان انتظار برای خدمات مشتریان خطوط هوایی چهار ساعت یا بیشتر بوده است. بنابراین آیا یونایتد به طور ناگهانی مشکل را با یک تقلید سریع از FaceTime حل کرده است؟

و چگونه با این شاهکار به ظاهر غیرممکن ارتباط برقرار می کند؟ با رهاسازی یک تبلیغ 15 دقیقه ای این نشان می دهد که چقدر وحشتناک است که در صف فرودگاه منتظر بمانیم.

وعده هایی مانند زمان مورد انتظار رسیدن پرواز شما. یا زمان حرکت مورد انتظار. یا حتی قول اینکه هواپیمای شما واقعا بلند شود.

من می خواهم آن را باور کنم. حتما شما هم می خواهید باور کنید.

باز هم، این می تواند بزرگترین پیشرفت خدمات مشتری در تاریخ خطوط هوایی باشد. دسترسی فوری به یک نماینده با چهره ای خندان و رفتاری لذت بخش؟ چه چیزی.

آنها سعی می کنند شما را فریب دهند، اینطور نیست؟


منبع: https://www.zdnet.com/article/united-airlines-just-made-a-ridiculous-promise-to-customers-can-you-believe-it/#ftag=RSSbaffb68

بنابراین، با دیدن آخرین وعده از خطوط هوایی متحده، من را به قرن قبل بردند.

آیا چنین چیزی برای یونایتد اتفاق نمی افتد؟ مطمئنم برای من اتفاق افتاده

به نوعی، یونایتد اخیراً از بدترین انتقاد مشتریان فرار کرده است – امریکن ایرلاینز و دلتا خشم مشتریان را در انحصار خود درآورده‌اند.

من می ترسم که برخی از مشتریان آینده نگر یونایتد حتی وسوسه شوند که در یک صف طولانی در دروازه یونایتد قدم بزنند و بی سر و صدا بر سر همه مسافران ناآگاهی که در صف ایستاده اند و منتظر ناامید شدن هستند هیس کنند.

یونایتد مدعی است: «ما در واقع از این امر رنج بردیم. خوب، من واقعاً از تماشای این خط طولانی فرودگاه که به کندی حرکت برخی از هواپیماهای یونایتد اخیراً حرکت می کند، رنج می بردم.

اما بحث یونایتد اینجاست: این تبلیغ 15 دقیقه ای طولانی و کسل کننده است، درست مانند خط فرودگاه. بنابراین از ویژگی Skip Ad YouTube استفاده کنید تا به قسمتی بروید که یونایتد در مورد سرویس Agent On Demand خود به شما می گوید.

صبر کن. یونایتد اصرار دارد که صف طولانی در این آگهی در دروازه یونایتد نیست.

مشکل خطوط هوایی، به خصوص در چند سال گذشته، این است که هر قولی که داده اند کاملاً غیرقابل باور بوده است.

با این حال، نمی‌توانم فکر کنم که آیا هر چه مشتریان یونایتد بیشتر از این سرویس استفاده کنند، کندتر خواهد شد. و مشتریان یونایتد ناامیدتر خواهند شد.